PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل روشن نشدن405 باایسیو 7.4.4

امیرفتوحی
6th May 2015, 20:40
باسلام خودروفوق 2ماه این مشکل داره که به قول مشتری جلوافتاب میزاری روشن نمیشه .من خودم رفتم برق نمیایدسرکویل وبنرین میاد.چیزای که تعویض شده .پمپ بنزین .کویل .شمع .دورموتور.سیم کشی رله دوبل تست شده.ازدوستان کسی تجربه داره ایا میتونه ازسویچ باشه سوکت ایسیودرمیاری میزاری سرجاش روشن میشه ایاکسی به این مشکل بر خورده

دیاکونا
6th May 2015, 22:21
باسلام خودروفوق 2ماه این مشکل داره که به قول مشتری جلوافتاب میزاری روشن نمیشه .من خودم رفتم برق نمیایدسرکویل وبنرین میاد.چیزای که تعویض شده .پمپ بنزین .کویل .شمع .دورموتور.سیم کشی رله دوبل تست شده.ازدوستان کسی تجربه داره ایا میتونه ازسویچ باشه سوکت ایسیودرمیاری میزاری سرجاش روشن میشه ایاکسی به این مشکل بر خورده
درود بر شما دوست گرامی
در حالت موتور روشن سیم کشی و سوکت قسمت ایسیو رو دستکاری کن ببین خاموش میشه یا نه در ضمن ببین خطای چی میده.

امیرفتوحی
6th May 2015, 23:11
جناب وریاهیچ ایروری نمیده دستگاه .تست کردم سیم کشی دستکاری کردم هیچ مشکلی پیش نیومد.راه چاره ای میشناسی شما

دیاکونا
6th May 2015, 23:40
جناب وریاهیچ ایروری نمیده دستگاه .تست کردم سیم کشی دستکاری کردم هیچ مشکلی پیش نیومد.راه چاره ای میشناسی شما
بزرگوار بنده شخصا رو همچین ایرادی اصلا کار نمی کنم هر مشتری بگه ماشینم بعضی موقع ایراد داره اصلا کار نمی کنم چون نتیجه نمی گیری پول خوب ازش نمی تونی بگیری نمیدونی درست کردی نکردی ایا ایراد از اون بوده یا نه.هر موقع ایراد دایمی شد اون موقع رو ماشین کار کن.به خاطر اینکه ایراد بعضی موقع بوده مشتری کلی هزینه کرده و درست نشده.

امیرفتوحی
6th May 2015, 23:54
بااحترام حرف شما درست.ولی ماکارمون همینه مردم ازمون انتظاردارن مشتری میگه هرچقدرپولش بشه میدم درست بشه زن وبچم توخیابون نمونن .

faraz_roohi
7th May 2015, 00:23
لام...پین های برق و منفی ای سی یو رو محکم کن...نتیجه رو اعلام کنید