PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنماي جهت تست سالم بودن پروگرامرtnm2000

jolya
23rd May 2015, 12:16
سلام سروران گرامي پروگرام tnm2000دارم تاحالا هرچه ايسي پروگرام كردم تو ي مدار نتيجه نداده وبرام يكم شك برانگيز شده حتي يك بار ازايسي دانگل ميكرو باكس
كپي گرفتم ودوبارنصب كردم ولي حالا ميكر هيچ برنامه رانمي گيرددرصورتي كه قبل ازاينكه ازش كپي بگيرم بعنوان رسيور استفاده مي كردم.
ناگفته نماند ايسيها مي شناسد پاك مي كند وپروگرام هم مي كند
تست هم ازخود دستگاه گرفتم ميگه پينها سالم است.ديگر چگونه ازمايش كنم
كه بدونم بدون مشكل پروگرام مي كند.

M.Salehi
23rd May 2015, 14:23
سلام دوست عزیز

این پروگرمر 4 تا کار اصلی انجام میده

پاک کردن ایسی
خواندن ایسی
نوشتن ایسی
وریفای یا چک کردن ایسی

همیشه جهت اطمینان یک کپی از فایل داخل ایسی بگیرید و نگهدارید

شما یدونه ایسی فلش رو با این دستگاه رید کنید فایلها رو تو بافر یا همون صحفه نرم افزار مشاهده کنید
بعد ایسی رو پاک کنید دوباره فایلها به داخل ایسی برگردونید

مرحله مهم و آخر اینه وریفای اگه زبان نرم افزار tnm فارسی باشه نوشته مقایسه با قطعه
تو این قسمت اگه فایلها چک شد و بدونه ارور تموم شد یعنی عملکرد دستگاه کاملا صحیح هست

و میشه گفت همه چیز درست هست

ASALAK
12th September 2015, 19:09
سلام جناب صالحی
بنده از دیروز متوجه شدم مشکل در ریدو رایت ایسیها ی ایپرام مثل gd25q80 پیدا کرده ام
ایسی رو میزارم روی زیف وشناسایی میکنه بعد فایل رو رید وذخیره میکنم ولی موقع مقایسه با قطعه ارور میده
واینکه فایل چند کیلوبایتی ایسی ایپرام تلویزیون رو بعد از رید ظرفیت 8 مگابایت میده
بیشتر با ایسیهای 8 پایه مثل ایپرام تلویزیون وdvd مشکل دارم .با فلشهای 8 پایه پهن وایپرام چیپ مشکلی ندارم
ممکنه راهنمایی کنید ؟

ASHKAN-NO
12th September 2015, 19:52
درود
25Q80
ایسی فلش هست ایپرام نیست
ضمنا اداپتورها را به خوبی با تینر تمیز
کرده و پایه هایی را که ایسی روی ان
می نشیند را با موکت بر تمیز کنید
تا مایع فکس خوب تمیز شود
یک بار دیگه تست کنید شاید درست شد
ضمنا نرم افزار پروگرامر را هم اپ کنید