PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل آپدیت کرد گوشی اندرید

حسین خانعلیزاده
24th May 2015, 16:09
ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ . ﮔﻮﺷﯽ ﻣﻦSonyEricsson XPERIA Arcs S LT18i ﻫﺴﺖ ﻭ ﻧﺴﺨﻪAndroid 4.0.4 ﻫﺴﺖ ﺭﻭﯼ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ UPdate center ﺩﺍﺧﻞﮔﻮﺷﯽ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻮﺷﺘﻪﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺍﺳﺖ 4.1. B.0.587ﻣﮕﺎﺑﺎﯾﺖ 13,9 ﻭ ﺭﻭﯼ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮐﻪ ok ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﻌﺪﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮐﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪ ok ﻣﯿﮑﻨﯽ ﮔﻮﺷﯽ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻭﺭﻭﺷﻦ ﻣﯿﺸﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﻦ ﺍﯾﻨﺠﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 4.0.4 ﺑﻮﺩﭼﺮﺍ 4.1 ﮐﻪ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮐﺮﺩﻡ 4.1 ﻧﺸﺪ ؟ ﻫﻤﯿﻦ 4.0.4 ﺑﻮﺩ ﮐﻪﺑﻮﺩﭼﺮﺍ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺑﺎﻻ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥﺭﺳﺘﯽ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﻣﺸﮑﻞ ﻣﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﻣﻦ *** ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼﮐﻪ ﺑﺎ *** ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﺭﻭﯼ ﮔﻮﺷﻢ ﮐﺎﺭﮐﻨﻪ ؟ ﻣﺎﻧﻨﺪﻩ :ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﺕ ﺍﺳﭙﺎﺕ ﺷﻠﯿﺪ *** ﻟﻄﻔﺄ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﯿﻠﯽﻧﯿﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﺣﺴﯿﻦ ﺧﺎﻧﻌﻠﯽ ﺯﺍﺩﻩ

ASHKAN-NO
24th May 2015, 18:58
درود
دوست عزیز زمانی که ورژن گوشی مثلا
4/4
باشه دیگه نمی تونید که ان را به
4/1
برگشت دهید این کار شدنی نیست

حسین خانعلیزاده
25th May 2015, 13:45
دروددوست عزیز زمانی که ورژن گوشی مثلا4/4باشه دیگه نمی تونید که ان را به4/1برگشت دهید این کار شدنی نیستدرود فراوان دوست عزیز جناب اقای اشکان منظوره من گوشی من 4/4 نیست گوشی من 4.0.4 هست میخام 4/1 کنم یعنی ورژن گوشمو بالا ببرم .رستی گوشی من وی پی ان نداره برنامه های که با وی پی ان کار میکنه روی گوشی من کار نمیکنه اگه امکان داشته باشه رهنمای کنی که چطوری برنامی که با وی پی ان کار میکنه روی گوشی من کار کنه ماننده برنامه هات اسپات شلید وی پی ان. با تشکر

ASHKAN-NO
25th May 2015, 14:39
درود
واقعیت اطلاعات زیادی ندارم در این مورد
ولی برای اینکه از نرم افزارهایی که
فی ل ت ر شکن لازم داره استفاده کنید
می توانید یک ***** شکن نصب کنید
برای این کار هم به کسانی که در شهر
شما نرم افزار گوشی می زنند مراجعه کنید
در اینترنت هم می توانید ف ی ل ت ر شکن
پیدا کنید ولی اصلا درست کار نمی کنند