PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم سرمای کافی اسپیلت جنرال 30000

ASALAK
29th May 2015, 19:41
سلام دوستان

اسپیلت فوق رو 4 ساله دارم وازش راضیم
در 2 فصل سرما وگرما بسیار عالی کار میکرد
اما امسال باتمام شدن فصل سرما واغاز گرما روی کولر روشنش کردم ومانند قبل عالی خنک کرد
اما بعد از حدود 3 الی 4 ساعت متوجه کم شدن سرمای اون شدم
حالا دیگه سرمای اون به 20 درصد رسیده درب پنل رو بالا دادم دیدم قسمت رادیاتور سرد کننده از سمت راست حدودا 10 سانتی متر ودر سه خط برفک زده همون قسمت باد سرد میزنه وبقیه جاهای اون باد گرم میاد
کارهای انجام شده »چندین بار زدم کولر وبعد از چند دقیقه زدم گرمایش گفتم شاید شیر برقی گیر باشه که دیدم فرقی نکرد
چندین بار روی کولر یا گرمکن روشن و خاموش کردم بازم فرقی نکرد .

دوستان که اطلاع دارند وایراد رو میدونند لطفا راهنمایی کنند
هوای شمال گرمه و شرجی و غیر قابل تحمل !

ممنون ومنتظرم

محمد خوزستان
30th May 2015, 01:21
با سلام به شما دوست عزيز زماني كه شما زمستان هم از كولر براي باد گرم استفاده ميكني مقداري از گاز شمابه مرور زمان تبخير ميشه چو اين موتور بايد گاز گرم رو توسط شير برقي پودر كنه الان كه پنل شما يخ ميزند بريد سراغ كندانسور بالا دوتا لوله مسي به شيرهاي گاز شما بسته شده كه يكي از لوله ها لوله رفت و يكي برگشت ميباشد (لوله باريه رفت ) اگر لوله باريكه خنك بود يا يخ زده بود گولر شما گازش كم ميباشد كه بايد اون رو يك درجه بزني و هرچند واحد گاز كم داشت روي اون بزنيد معولا 60 تا 65 بايد باشد با ارزوي موفيت شما

ASALAK
30th May 2015, 10:23
ممنون دوست خوبم جناب
محمد خوزستان (http://kiansat.kim/member.php?u=5184)
بله دقیقا حدود 40 یا 50 سانتیمت لوله باریک پشت پنل برفک میزنه وسرما کافی نداره
گاز که زدم خدمتتون اطلاع میدم

بازم تشکر

ASALAK
7th June 2015, 16:33
سلام خدمت سروران
مشکل اسپیلت بنده در خصوص عدم سرما دهی با زدن گاز حل نشد عیب مربوط به گیر کردن شیر برقی بود که حل شد

با تشکر از دوستان

اما حالا یه مشکل کوچولو بوجود امده واینه که قبلا تراز سرما روی 24 یا 25 میزاشتم اتومات میکرد .پ
اما حالا باید روی 29 باشه تا اتومات کنه واگه بزارم رو 28 تا 24 اصلا اتومات نمیکنه !!!

مشکل از سنسورهاست یا نه بمرور زمان حل میشه ؟؟