PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مانیتور ال سی دی lg m1710s

hsn374
30th May 2015, 13:36
با سلام و خسته نباشید .یه مانیتور ال سی دی lg m1710s دارم که چند روزه چراغ سنسور مربوط به پاورش هر ثانیه یک با روشن خاموش میشه و خود مانیتور روشن نمیشه . میشه راهنمایی بفرمایید باید چیکارش کنم؟ ممنون از وقتی که در این خصوص صرف میکنید.

M.Salehi
7th June 2015, 15:40
با سلام و خسته نباشید .یه مانیتور ال سی دی lg m1710s دارم که چند روزه چراغ سنسور مربوط به پاورش هر ثانیه یک با روشن خاموش میشه و خود مانیتور روشن نمیشه . میشه راهنمایی بفرمایید باید چیکارش کنم؟ ممنون از وقتی که در این خصوص صرف میکنید.

با سلام دوست عزیز

سوال شما به این قسمت منتقل شد
اول از همه بفرمایید تو تعمیرات الکترونیک سر رشته ای دارید یا خیر ؟

hsn374
7th June 2015, 15:58
ممنون از راهنمایی و جایجایی پست .چیزی در خصوص تعمیرات بلد نیستم

M.Salehi
7th June 2015, 16:11
ممنون از راهنمایی و جایجایی پست .چیزی در خصوص تعمیرات بلد نیستم

خوب دوست عزیز

به این ترتیب شما خودتون کاری نمیتونید روی مانیتور انجام بدید
احتمال خرابی پاور یا پاک شدن فایل فلش هست
بهرحال فکر نمیکنم خودتون بتونید کاری بکنید

بازم اگه سوالی دارید در خدمتیم

hsn374
7th June 2015, 17:02
ممنون از پاسختون. لطفا بفرمایید حدود قیمت تعمیرش چقدر هست و بهتره کجا ببرم ؟ بی احترامی نباشه، برخی از دوستان به علت نا آگاهی امثال بنده، قیمتهای بی ربطی برای انجام کار میدن.جهت اطلاع من تهران هستم و حوالی مرکز شهر.
اگر قوانین اجازه نمیده اینجا قیمت بدین خواهش میکنم اگه ممکنه یه ایمیل برام بفرستین .باز هم ممنون

M.Salehi
7th June 2015, 20:23
ممنون از پاسختون. لطفا بفرمایید حدود قیمت تعمیرش چقدر هست و بهتره کجا ببرم ؟ بی احترامی نباشه، برخی از دوستان به علت نا آگاهی امثال بنده، قیمتهای بی ربطی برای انجام کار میدن.جهت اطلاع من تهران هستم و حوالی مرکز شهر.
اگر قوانین اجازه نمیده اینجا قیمت بدین خواهش میکنم اگه ممکنه یه ایمیل برام بفرستین .باز هم ممنون

دوست عزیز

بهترین محل برای تعمیر مراجعه به نمایندگی خدمات پس از فروش هست
در مورد قیمت به هیچ وجه نمیشه حدسی زد چون بستگی به قطعه مصرفی یا تعمیر بخشهای مختلف برد داره
البته دادن قیمت مقداری هم به انصاف بستگی داره

موفق باشید

ASHKAN-NO
7th June 2015, 20:27
درود
دوست عزیز بستگی به ایراد داره
که از چه قسمتی باشه
هر تعمیرکار هم برای خودش یک قیمت و وجدانی داره
به همین علت نمیشه دقیق قیمت داد