PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست مقاومت اس ام دی200مگا اهم

jaki1357
14th June 2015, 03:21
با سلام میشه مقاومت 200مگا اهم اس ام دی روتست کرد به چه صورت هست چون من اه مترروروی رنج اخر هم گذاشتم عقربه حرکت نکرداین مقاومت مربوط به فایندر ایکس کر وزر9900میباشد وسرراه ورودی برق باطری به مدارقرارگرفته لطفاراهنمایی کنید

mamani0
14th June 2015, 08:34
با سلام میشه مقاومت 200مگا اهم اس ام دی روتست کرد به چه صورت هست چون من اه مترروروی رنج اخر هم گذاشتم عقربه حرکت نکرداین مقاومت مربوط به فایندر ایکس کر وزر9900میباشد وسرراه ورودی برق باطری به مدارقرارگرفته لطفاراهنمایی کنید

اول باید ببینی و مطمین بشی که اهم مترت قابلیت اندازه گیری مقاومت تا 200مگااهم داره که فکر نکنم داشته باشهالبته بعضی از اهم مترها داره این قابلیت رو.
اگه داشت دوسر پراپ رو به مقاومت میزنی باید 200مگا اهم یا کمی بالا پایین بخاطر درصد خطاش بهت نشون بده

ASHKAN-NO
14th June 2015, 09:04
درود
دوست عزیز مقاومت 200 مگ خراب نمیشه اون هم تو دستگاهی
مثل فایندر که ولتاژ انچنانی نداره
ضمنا کد روی مقاومت را میشه به ما هم بگید ؟
چون من این مقدار مقاومت تا حالا ندیدم شاید شما کد را اشتباه
محاسبه کردید

jaki1357
16th June 2015, 14:13
ممنون ازجواب من ازروی نرم افزارخواندن قطعات اس ام دی قسمت مقاومتها عددنوشته شده رودادم وبرام محاسبه کردن حالا ازش عکس میگیرم قرارمیدم بازم ممنون

ASHKAN-NO
16th June 2015, 22:01
درود
اگر که کد روی مقاومت
207
باشه درست حساب کردید مقدار ان میشه
200 مگا اهم
و من تا به امروز خرابی همچین مقاومتی را
ندیدم البته نمیشه گفت صد در صد خراب نمیشه
ولی احتمالش خیلی کمه