PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقشه کولر ال 90

اصغر ب
15th June 2015, 17:00
باسلام خدمت دوستان کیانستی احتیاج به نقشه کولر ال 90 دارم اگر لطف کنید ممنون مشوم با سپاس

فتوحی
15th June 2015, 19:59
سلام اینو دارم ولی فقط شمع کولرو داره

اصغر ب
16th June 2015, 09:54
با تشکر فروان از آقای فتوحی من قسمت موتور را داشتم ولی سیستم شروع از کلید تا کمپرسور را می خواستم اگر از کسی داشته باشد ممنون می شوم

- - - - - - - - - -

با تشکر فروان از آقای فتوحی من قسمت موتور را داشتم ولی سیستم شروع از کلید تا کمپرسور را می خواستم اگر از کسی داشته باشد ممنون می شوم

TuneUp_Vahab
16th June 2015, 10:20
درود:

دوست عزيز بفرماييد.

اصغر ب
20th June 2015, 16:32
با سلام وتشکر از دوستان کیانستی و اقای گلستان 1 ممنون از اینکه نقشه را آپ کردید ولی مشکل در پیدا کردن قطعات در روی نقشه دارم همع با شماره خاص کد بندی شده ومن کد قطعات را ندارم اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم با تشکر

- - - - - - - - - -

با سلام وتشکر از دوستان کیانستی و اقای گلستان 1 ممنون از اینکه نقشه را آپ کردید ولی مشکل در پیدا کردن قطعات در روی نقشه دارم همع با شماره خاص کد بندی شده ومن کد قطعات را ندارم اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم با تشکر

TuneUp_Vahab
20th June 2015, 17:55

- - - - - - - - - -

درود:

دوست عزيز،از طريق راهنما در لينك زير ميتوانيد مشكل خود را حل كنيد.
راهنماي مدار نقشه الكتريكي L90 (http://kiansat.kim/showthread.php?t=91968&p=460396#post460396)