PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معایب G-SCAN

alihi53
18th June 2015, 10:22
تمام دستگاههای دیاگ معایبی دارند ولی G-SCAN با اون قیمت زیادش و تبلیغات زیادی این یکی دیگه نو بره بجای باز کردن ایربگ زدسرقت باز میکنه روی MVM به نظر شما بهتر نیست اپ دیت این دستگاه رو مجانی روی سایت بزارم تا شاید این شرکت به خودش بیاد و کمی به فکر مشتریاش باشه نه پول.

فتوحی
18th June 2015, 17:40
من به این نتیجه رسیدم که باید هر کمپانی خودرو سازی دیاگ خودشو داشته باشی مگه نه نمیتونی کار کنی روشون

alihi53
19th June 2015, 12:37
من به این نتیجه رسیدم که باید هر کمپانی خودرو سازی دیاگ خودشو داشته باشی مگه نه نمیتونی کار کنی روشون

منم به همین نتیجه رسیدم ولی یکم دیر شده با هزینه G-SCAN و دستتگاههای شبیه اون میشه سه تا دستگاه اورجینال خرید.

alihi53
25th May 2016, 09:02
نمونه دیگری از معایب G-SCAN

arianasr
25th May 2016, 10:11
خوب شد نخریدم واقعا برای یه دیاگ قیمت بالایی واین مشکلات روهم که داشته باشه ادم دیونه میشه....من تجربه کار با اکثر دیاگ ها زو داشتم به نظر‌من بهترین دیاگ فعلا موتورآزمای ثمین ولی قیمتاش یکم بالاست وسخت افزار اشون قدیمی به عنوان مثال شما اگه بخوای پرتابل این شرکتو بخری تمام برنامه های دیاگ خودروها در یه دیاگ جا نمیشه و حافظه کمی داره پذباید شما ۲تا۳ پرتابل بخری تا تمام برنامه هاشون داشته باشی باورتون میشه توی عصر تکنولوژی هنوز این شرکت عقب مونده وبه فکر ارتقا حافظه سخت افزار شون نیستند وتنها فکر سود ودودشون تو چشم مشتری میره واصلا براشون مهم نیست ایرانه دیگه.....
ولی از لحاظ برنامه نویسی تقریبا بهترینه.....البته این تعریف باعث نشه شرکت قیمتاشو ببره بالا مثل یه شرکت .......که یه شب از ۱۲۰۰به۲۶۰۰قیمتاشو برد بالا...

Sent from my 5s using Tapatalk

edrftg
25th May 2016, 10:52
دوستان عزیز واقعا این شرکتا به فکر مشتری نیستن همش به فکر جیب خودشون هستن اصلا دیاگ بدون نقص تو ایران وجود نداره