PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط یک پرینتربادوکامپیوتر

gravit
22nd June 2015, 17:40
سلام طاعات قبول حق دوستان من دوتاکامپیوتردارم ویک پرینتر.یکی ازکامپیوترهارو باusb به پرینتروصل کردم خب این تااینجا.مودم هم دارم که بادوتاکابل شبکه به کامپیوترها وصلن ودوتاش اینترنت دارن.خب من چطور کامپیوتردومم رو به پرینتر وصل کنم که هردو کامپیوتر ازیک پرینتر استفاد کنن خواهش میکنم بازبانی ساده وگویا بهم آموزش بدید ممنون

hedayat3
23rd June 2015, 11:48
سلام طاعات قبول حق دوستان من دوتاکامپیوتردارم ویک پرینتر.یکی ازکامپیوترهارو باusb به پرینتروصل کردم خب این تااینجا.مودم هم دارم که بادوتاکابل شبکه به کامپیوترها وصلن ودوتاش اینترنت دارن.خب من چطور کامپیوتردومم رو به پرینتر وصل کنم که هردو کامپیوتر ازیک پرینتر استفاد کنن خواهش میکنم بازبانی ساده وگویا بهم آموزش بدید ممنون
سلام دوست عزیز
برای این کار ابتدا باید دو کامپیوتر را با هم شبکه کرده سپس پرینتر را share کنید

gravit
23rd June 2015, 13:39
خسته نباشید اینومیدونستم من شبکه کردن رودرست بلد نیستم

hedayat3
23rd June 2015, 21:01
خسته نباشید اینومیدونستم من شبکه کردن رودرست بلد نیستم
بسته به ویندوزتون از داخل کنترل پنل وارد network connection شوید سپس روی کانکشن شبکه راست کلیک سپس propertise بگیرین سپس روی گزینه internet protocol v4 کلیک کرده و سپس دکمه propertise را فشار دهید در قسمت general روی گزینه use the folowing ip adddres کلیک کنید سه کادر مستطیل شکل فعال میشه تو کادر اول 192.168.1.5 را وارد کنید در کادر دوم 255.255.255.0 را وارد کنید و در کادر سوم 192.168.1.1 و در سیستم دوم هم به همین صورت عمل کنید ولی بجای 192.168.1.5 ای پی 192.168.1.6 را وارد کنید و کار تمومه پرینتر رو شیر کنید و استفاده کنین:cool: