PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اجرا نشدن بازی سوکر 15

depres
24th June 2015, 21:32
سلام خدمت دوستان عزیز
همه چی نرماله فقط تو عکس دوم Vram , shared زده غیرفعال unable لطفا کمکم کنید
عکسها رو بررسی کنید و منو برای اجرای بازی سوکر15 راهنمایی کنید وسط بازی کردن صفحه سیاه میشه و باید سیستم خاموش روشن بشه تا بیاد بالا
95591

95590

hamid5252
25th June 2015, 03:38
سلام دوست عزیز شما ایراد بازی ونرم افزار فکر نمیکنم داشته باشید علت سیاه شدن صفحه وریستار شدن به احتمال زیاد گرافیک یا سی پی یو هست جواب نمیده زیر بار یا داغ میکنه کم میاره یا ضعیفه برای این بازی در مورد بازیهای دیگه با گرافیک کمتر ایا این مشگلو دارید یا خیر ؟
هاردتونم یکم سبک کنید ببینیدچی جواب میده در ضمن اختار رم رو هم داده که حجمش جواب نمیده از رم بالاتر استفاده کنید

depres
25th June 2015, 12:29
سلام دوست عزیز شما ایراد بازی ونرم افزار فکر نمیکنم داشته باشید علت سیاه شدن صفحه وریستار شدن به احتمال زیاد گرافیک یا سی پی یو هست جواب نمیده زیر بار یا داغ میکنه کم میاره یا ضعیفه برای این بازی در مورد بازیهای دیگه با گرافیک کمتر ایا این مشگلو دارید یا خیر ؟
هاردتونم یکم سبک کنید ببینیدچی جواب میده در ضمن اختار رم رو هم داده که حجمش جواب نمیده از رم بالاتر استفاده کنیدممنون دوست عزیز اما دوستم همین سیستمو داره اما رم 4 گیگ بدون مشکل بازی رو اجرا میکنه گرافیکم تست زدم نه داغ میکنه نه چیزی هر چیه مربوط به VRAM shared هست نت رو زیره رو کردم نشد که نشد

ASHKAN-NO
25th June 2015, 12:32
درود
دوست عزیز لطفا عنوان پست را درست
انتخاب کنید
لطفا راهنمایی کنید
که نشد عنوان
پست شما ویرایش شد دقت کنید

M.Salehi
25th June 2015, 13:23
ممنون دوست عزیز اما دوستم همین سیستمو داره اما رم 4 گیگ بدون مشکل بازی رو اجرا میکنه گرافیکم تست زدم نه داغ میکنه نه چیزی هر چیه مربوط به VRAM shared هست نت رو زیره رو کردم نشد که نشد

سلام دوست عزیز

قطعات سیستم شما برای اجرای این بازی تقریبا در حده مینیمم هست
مخصوصا رم سیستم شما که 2 می باشد ویندوز سون در حالت نرمال حدودا یک و خورده ای از رم رو اشغال میکنه
و اجرای بازی سنگین مثل این فایلها مدام توسط سی پی یو درحال گردش قرار میگیره و سیستم مجبور میشه بار زیادی رو جابجا کنه

طبیعتا در قسمتی از بازی سیستم دچار اختلال شده و از بازی اوت میشه
بنده پیشنهاد میکنم اول از همه رم خودتون رو ارتقا بدید و به 4 برسونید

دوم از تنظیمات و آپشن گیم مقداری جزئیات گرافیک رو پایین بیارید انشالله نتیجه میده

موفق باشید