PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلفن بی سیم پاناسونیک - مدل KX-TG3611BX بوق ندارد

hedayat3
24th June 2015, 23:59
با سلام
تلفن بی سیم پاناسونیک - مدل KX-TG3611BX موقعی ک خواستن بزنبه پریز یک صدایی داده و الا گوشی اصلا بوق نداره.مشکل کجاست؟؟؟

saeednia
25th June 2015, 00:58
با سلام
تلفن بی سیم پاناسونیک - مدل KX-TG3611BX موقعی ک خواستن بزنبه پریز یک صدایی داده و الا گوشی اصلا بوق نداره.مشکل کجاست؟؟؟

سلام : احتمالا به پریز برق نزدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hedayat3
25th June 2015, 12:21
تلفن دوستمه نمیدونم چکارش کرده فقط میگه موقع اتصال ب پریز یک صدایی داده ولی احتمال ۹۹درصد اره پریز تلفنو ب برق زده
الان کدام قطعه باید تعویض بشه???
الان گوشی بوق نداره اما یک صدای خش خشی ازش ببرون میاد:wink:

M.Salehi
25th June 2015, 13:10
تلفن دوستمه نمیدونم چکارش کرده فقط میگه موقع اتصال ب پریز یک صدایی داده ولی احتمال ۹۹درصد اره پریز تلفنو ب برق زده
الان کدام قطعه باید تعویض بشه???
الان گوشی بوق نداره اما یک صدای خش خشی ازش ببرون میاد:wink:

سلام

دوست شما اگه می تونید تعمیر بکنید باید پایه گوشی رو باز کنید و قطعات رو چک کنید
گوشی های پاناسونیک معمولا وریستور دارند ولی کمی دیر عمل میکنه باید ترانزیستور و زینرها رو چک کنید
و نتیجه رو اعلام کنید

موفق باشید

hedayat3
25th June 2015, 13:25
این یک عکس از بردش هست که چهارتا از قطعاتش کاملا نابود شده البته تو عکسش با خط قرمز مشخص کرده من زیاد از الکترونیک سر در نمیارم البته میدونم اون قطره استوانه ای مانند خان هستش و امکان تعویضش هم هست اما سه قطعه دیگه نمیدونم چی هست و ایا اینکه میتونم از بازار یدکش گیر بیارم و تعویض کنم??
اون سه قطعه دیگه که حالت مستطیل شکل داره و به برد چسپیده بغل دوتاش نوشته r167 و r153و بغل یکی دیگش نوشته c168 الا اینrوcیعنی چی و اینا هر کدومشون یک توانی دارن و من بایداین توانشو از کجا بفهمم چون یکی ازrها کاملا زغال شده و نوشته روش هیچی پیدا نی
95601

M.Salehi
25th June 2015, 13:55
دوست عزیز

اون قطعات بدجور سوخته و شماره قطعات از بین رفته
اون خازن بر اثر ترکیدن مقاومت سیاه شده و خراب نیست

ولی مطمئن باشید مساله به همین دوتا مقاومت ختم نمیشه و قطعات دیگه ای هم از جمله ترانزیستورها سوختند
پیشنهاد میکنم خودتون دستکاری نکنید و به تعمیرکار ببرید چرا ؟

چون وسیله دستکاری شده رو تعمیرکار جماعت یا تعمیر نمیکنه یا اینکه اگه تعمیر هم بکنه دو برابر قیمت حساب میکنه

بازم اگه سوالی دارید در خدمتیم