PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت کم اوردن وقدرت نداشتن در سربالاییها پژو پارس ؟؟؟

morad2923
10th July 2015, 12:05
سلام دوستان عزیز من پرشیا مدل 87 دارم سرعت وشتابش تو کفی حرف نداره تازه شمع سوزنی هم انداختم معرکس ولی نمیدونم چرا تو سربالاییها قدرت کافی نداره و کم میاره اساتید محترم میخواستم لطفا راهنمایی کنین که چکار کنم این مشکل حل بشه ؟؟؟/

آیا باید دیسک و صفحه رو تعویض کنم یا نه ؟؟؟؟؟

TuneUp_Vahab
10th July 2015, 12:31
سلام دوستان عزیز من پرشیا مدل 87 دارم سرعت وشتابش تو کفی حرف نداره تازه شمع سوزنی هم انداختم معرکس ولی نمیدونم چرا تو سربالاییها قدرت کافی نداره و کم میاره اساتید محترم میخواستم لطفا راهنمایی کنین که چکار کنم این مشکل حل بشه ؟؟؟/

آیا باید دیسک و صفحه رو تعویض کنم یا نه ؟؟؟؟؟

درود:

دوست عزيز،اگر خودرو در سربالايي گاز خوري داشت و دور موتور از 3000 تا 4000 رد شود ولي شتاب نداشته باشد از ديسك و صفحه هست.ولي اگر دور موتور پايين بود و شتاب هم نداشت قسمت سوخت رساني مشكل دارد.احتمال ميدهم مشكل ماشين شما از ديسك و صفحه باشد.

morad2923
11th July 2015, 01:17
درود:

دوست عزيز،اگر خودرو در سربالايي گاز خوري داشت و دور موتور از 3000 تا 4000 رد شود ولي شتاب نداشته باشد از ديسك و صفحه هست.ولي اگر دور موتور پايين بود و شتاب هم نداشت قسمت سوخت رساني مشكل دارد.احتمال ميدهم مشكل ماشين شما از ديسك و صفحه باشد.

ماشین گاز خوریش خوبه ولی قدرتش پایین هست
چطور میشه تست کرد که دیسک و صفحه تو چه وضعیتی هست ؟؟؟
برای سوخت ر سانی تازه چک آپ کامل انجام دادم همه چیز اکی بود فقط یه مشکل بود انم عوض کردم سنسور دریچه گاز خراب بود مارک ایرانکاربرات اتداختم ...

TuneUp_Vahab
11th July 2015, 09:57
ماشین گاز خوریش خوبه ولی قدرتش پایین هست
چطور میشه تست کرد که دیسک و صفحه تو چه وضعیتی هست ؟؟؟
برای سوخت ر سانی تازه چک آپ کامل انجام دادم همه چیز اکی بود فقط یه مشکل بود انم عوض کردم سنسور دریچه گاز خراب بود مارک ایرانکاربرات اتداختم ...

درود:

پست بنده را دوباره مطالعه فرماييد.

morad2923
22nd July 2015, 01:14
درود:

پست بنده را دوباره مطالعه فرماييد.

زمانی که دور موتور بالاست خوبه ولی بعد از یک ترمز یا معکوس کشیدن دیگه گاز نمیخوره صفحه هم عوض کردم چون تیز و براق کرده بود ولی یکم تغییر کرد و مشکل اصلی همچنان هست که گاز مردس و جون دار نیست انگار گلوشو گرفتن ؟؟؟؟

TuneUp_Vahab
22nd July 2015, 13:20
زمانی که دور موتور بالاست خوبه ولی بعد از یک ترمز یا معکوس کشیدن دیگه گاز نمیخوره صفحه هم عوض کردم چون تیز و براق کرده بود ولی یکم تغییر کرد و مشکل اصلی همچنان هست که گاز مردس و جون دار نیست انگار گلوشو گرفتن ؟؟؟؟

علت خفگي ممكن است از گرفتگي كاتاليزور باشه.ببر پيش مكانيك يا گلويي را شل كند يا سنسور اكسيژن را باز سپس تست جاده كنيد ببينيد شتابش بهتر ميشه؟اگر از حالت خفگي در آمد كاتاليزور تعويض گردد.

morad2923
23rd July 2015, 02:38
علت خفگي ممكن است از گرفتگي كاتاليزور باشه.ببر پيش مكانيك يا گلويي را شل كند يا سنسور اكسيژن را باز سپس تست جاده كنيد ببينيد شتابش بهتر ميشه؟اگر از حالت خفگي در آمد كاتاليزور تعويض گردد.

کاتالیزور را کلا برداشتم کپسولی گذاشتم ...
رفتم پیش یه ادم وارد که تو معلم هست محمد نامی خیلی وارد هست مجددا دیاگ زد گفت سنسور دریچه گازی که گرفتی از مال خودت بدتر هست برو عوض کن 99 درصد مشگل حل میشه اگه نشد باید پمپ بنزین عوض بشه....