PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توجه مهم:هک گوشی های سامسونگ گلکسی لطفا اطلاع رسانی کنید.

mohsen xdsr
16th July 2015, 14:12
سلام
دوستان این کلیپ چند روز پیش بدستم رسید ...طرف برچسب پشت باتری های گلکسی ها رو میکنه بعد یه ورقه نازک مشکی رنگ که مثل مدار الکترونیکیه و به پایه های باتری وصل میشه را جدا میکنه و میگه تمام گلکسی ها باید چک بشه و این برچسب از مدار خارج بشه چون به محض وصل شدن به اینترنت تمام اطلاعات داخل گوشی هک میشه!!!!!من هم اول باورم نشد ولی باتری گوشی من هم این مدار رو داشت و من جدا ش کردم...به یکی از فامیلها هم گفتم مال اونم داشت جدا کرد ولی گلکسی گرند نئو مال یه دوستام نداشت...حالا شما هم تست کنید ببیند از شما داره جدا کنید.یه عکس از برچسبی که پشت باتری گوشی خودم بود رو براتون آپ میکنم همراه با کلیپ.
لطفا اگه کسی درباره این مدار چیزی می دونه بگه.
مدل گوشیم:گلکسی S3 نئو

davood503
16th July 2015, 16:57
دوست عزیز اصلا چنین چیزی صحت نداره
اگه بیشتر تحقیق میکردین پی به این مطلب میبردین.
این کیت و یا برچسب نه برای جاسوسی ساخته شده و نه اینکه اطلاعات شما رو میدزده و یا ارسال میکنه.
این کیت فقط و فقط کیت انتن NFC گوشی های سامسونگه و بخاطر نوع کاربرد درون باطری جایگذاری شده و اگه اون رو جدا کنید دیگه NFC گوشی انتن نمیده و کار نمیکنه.
nfc تکنولوژی جدیدیه که همانند بلوتوث کار انتقال اطلاعات و ارسال فایل از راه نزدیک رو بر عهده داره و با استفاده از تگ های برچسب NFC میشه از اون در جاهای مختلف استفاده کرد.
لطفا به این شایعه دامن نزنید و باطری های خودتون رو خراب نکنید.
با تشکر

mohsen xdsr
16th July 2015, 18:30
دوست عزیز اصلا چنین چیزی صحت نداره
اگه بیشتر تحقیق میکردین پی به این مطلب میبردین.
این کیت و یا برچسب نه برای جاسوسی ساخته شده و نه اینکه اطلاعات شما رو میدزده و یا ارسال میکنه.
این کیت فقط و فقط کیت انتن NFC گوشی های سامسونگه و بخاطر نوع کاربرد درون باطری جایگذاری شده و اگه اون رو جدا کنید دیگه NFC گوشی انتن نمیده و کار نمیکنه.
nfc تکنولوژی جدیدیه که همانند بلوتوث کار انتقال اطلاعات و ارسال فایل از راه نزدیک رو بر عهده داره و با استفاده از تگ های برچسب NFC میشه از اون در جاهای مختلف استفاده کرد.
لطفا به این شایعه دامن نزنید و باطری های خودتون رو خراب نکنید.
با تشکر

با تشکر از شما
پس اگر اینطور باشه من NFC گوشیم رو با یه گوشی که این قابلیت رو داره چک میکنم ببینم آیا از کار افتاده یا نه جوابش رو اطلاع میدم.
البته گوشی های سونی که این قابلیت رو دارند پشت قاب باتری علامت مخصوص NFC درج شده

davood503
16th July 2015, 18:38
این کیت فقط به عنوان انتن NFC کار میکنه و در برخی طراحی های خاص درون باطری قرار گرفته
در برخی دیگه درون قاب پشتی جاگذاری شده و ...
الان تلوزیون های جدید ال جی هم به این کیت مجهز شدن و شما میتونید به وسیله این کیت و کیت گوشی فایل های داخل موبایل رو روی تلوزیون مشاهده بکنید.

ASHKAN-NO
16th July 2015, 21:10
درود
نه عزیز همچین چیزی امکان نداره
و نمی تونه اطلاعات شما را سرقت کنه
همانطوری که دوستان اشاره کردند
این سیستم یا برای NFC هست
یا سیستم حرارتی باطری که زمانی
دمای خارجی باطری زیاد بشه دستور قطع
شارژ را به ایسی تغذیه اعمال می کنه
ولی بیشتر به NFC ربط داره ظاهرا
شما هم نباید این مدار را جدا می کردید
موفق باشید .

M.Salehi
17th July 2015, 17:43
با سلام

دوستان توجه کنید
همونطور که از ظاهر این صحفه مشخصه نوعی آنتن هست که برای تقویت گیرندگی و ارسال استفاده شده
و خودش به تنهایی نمیتونه اطلاعات گوشی شما رو برای جاسوسی ارسال کنه

خوشبختانه افراد خلاق تو ایران زیاد هست و به هرچی که شک میکنیم فوری اوراقش میکنیم !!

درحالی که بهترین و راحتترین روشی که ممکنه کسی بتونه اطلاعات گوشی شما رو بسرقت ببره همون اینترنت و شبکه های اجتماعی
هستند اگه دقت کنید موقع نصب اکثر نرم افزارهای اینترنتی روی گوشی از شما درخواست مجوز دسترسی به تمام اطلاعات رو میگیره !!

کاربر هم که ساعتها با شبکه های اجتماعی مشغول هست و اصلا حواسش نیست که طرف اگه بخواد
میتونه از طریق وای فای یا اینترنت گوشی تمام اطلاعاتشو خالی کنه

یه نظری هم خودم دارم : شرکتی مثلا مثل سامسونگ چه نیازی به اطلاعات شخصی من و شما داره ؟؟
این اطلاعات رو معمولا هکرها و افراد ناباب برای سو استفاده نیاز دارند که بهترین راه براشون اینترنت هست

موفق باشید

mohsen xdsr
18th July 2015, 02:12
درود دوستان . ..کاملا حق با شماست من واقعاً برای خودم متاسفم که چطور عجله کردم و دست به این کار زدم ...بله همانطور که فرمودید این کیت آنتن NFC بود و با برداشتن آن این فابلیت از کار افتاد ..درسته که فعلا این سیستم به اون صورت در کشور ما کارایی نداره ولی در کل نباید عجله میکردم.
ممنون از همه شما.