PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضعف در TNM5000A

alizade_731
25th July 2015, 12:59
با سلام خدمت همه همکاران محترم.دوستانی که از tnm5000A استفاده می کنن موقع دانلود در ECU های زیمنس CIM و EURO 4 از طریق ODBاحتیاط کنن چون کدهای ضد سرقت بهم میریزه ؛مخصوصا هنگامی که اطلاعات از ECU خونده میشه وبخواین دوباره همونو دانلود کنین وبرگردونین داخل ECU وTNM هنوز در این قسمت ضعف داره حتی در ورژن 9.44.دراین صورت بایدحتما فایل خام به ECU داده شود و با دو عدد تگ خام تعریف سوییچ بفرمایید.

DAVOOD1413
1st January 2016, 20:42
سلام - علت این موضوع این هست که چون شما فایل رو از طریق OBD خوندید و ذخیره کردید. و این یعنی ذخیره کردن خطهای 4000 تا 8000- ولی وقتی با جی تک برنامه رو بخونید یعنی کل خطها رو شامل میشه و مجدد میتونید بدون تعریف کلید برگردونید به ایسیو و ماشین رو روشن کنید.

KARIMI5773
4th January 2016, 23:12
سلام
اگه در تی ان ام بخوای دانلود بزنی باید از شنا سایی خودکار استفاده کنی ویا دقیقا ایسیو را بشناسی و فایل خودش دانلود کنی که به مشکل نخوری اینجوری دیگه دامپ کیلومتر وکد سویچ سر جای خود باقی میمونه
ولی اگه از گزینه خواندن استفاده کنی باید فایل راذخیره کنی و گزینه تبدیل به نوع خودش استفاده کنی بعد از فایل ذخیره شده استفاده بکنی وبعد دانلود که در این روش حتی میتونی دامپها را هم جا بجا کنی
مثلا از یک ایسیو به ایسیو دیگه بریزی

tohidrz
16th April 2016, 00:41
سلام
جناب علیزاده731 صحیح می فرمایند موقع خواندن از قطعه (نه داونلود) درمدل ایسیو کروز زیمنس CIM4 CGE این ایراد بوجود میاد و ماشین دیگه روشن نمی شود.من به دومورد در این ایسیو برخورد کردم با icu مدلcim2.
که برای تعریف سوییچ هم نیاز به تگ7936داره

mehran11
16th April 2016, 12:56
سلام
جناب علیزاده731 صحیح می فرمایند موقع خواندن از قطعه (نه داونلود) درمدل ایسیو کروز زیمنس CIM4 CGE این ایراد بوجود میاد و ماشین دیگه روشن نمی شود.من به دومورد در این ایسیو برخورد کردم با icu مدلcim2.
که برای تعریف سوییچ هم نیاز به تگ7936داره

باسلام.توضیحات جناب KARIMI5773 (http://kiansat.kim/member.php?u=233665) کامل بود دوستان از ورژن 9.61استفاده کنند هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد

alizade_731
23rd April 2016, 11:54
باسلام خدمت همه دوستان.با تماسهای پی در پی که با شرکت tnm داشتم و اعلام مشکل،خوشبختانه در ورژن 9.61 مشکل حل شده وجناب 11 mehran صحیح می فرمایند