PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پمپ بنزین خوب برای پرشیا ؟؟//

morad2923
1st August 2015, 11:17
سلام
دوستان عزیز و اساتید محترم سایت من میخواستم بدونم اگه پمپ بنزین خراب بشه ولازم به تعویض باشد بهترین مارک وجنسی که تو بازار هست چی و حدودا چه قیمتی داره ؟؟/
من 2 بار تا حالا تو سرعت بالا ماشین کم آورده و دور موتور تا 3.5 میره و برمیگرده به حالت خاموشی تا اینکه بعد از 5 دقیقه مشکل برطرف شد و پرسیدم گفتن احتمال 99 درصد پمپ بنزین خراب هستش ...
لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟

TuneUp_Vahab
1st August 2015, 12:56
سلام
دوستان عزیز و اساتید محترم سایت من میخواستم بدونم اگه پمپ بنزین خراب بشه ولازم به تعویض باشد بهترین مارک وجنسی که تو بازار هست چی و حدودا چه قیمتی داره ؟؟/
من 2 بار تا حالا تو سرعت بالا ماشین کم آورده و دور موتور تا 3.5 میره و برمیگرده به حالت خاموشی تا اینکه بعد از 5 دقیقه مشکل برطرف شد و پرسیدم گفتن احتمال 99 درصد پمپ بنزین خراب هستش ...
لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟

درو:

پمپ بنزين شركتي بنداز كارش خوبه.

morad2923
3rd August 2015, 16:43
درو:

پمپ بنزين شركتي بنداز كارش خوبه.

با سلام دوست عزیز یکم بیشتر توضیح میدین که آیا قابل تعمیر هست و ارزش داره یا نه ؟ و در ضمن نشانه های خرابی پمپ بنزین چیه و آیا از شرکتی بهتر داریم که آدم مطمئن باشه آگه ممکن هست حدود قیمت و عکس جعیه را ارسال فرمائید ....

Amin sohrabi
7th August 2015, 13:25
پمپ فقط الدروا بنداز عالیه هرچندتا انداختم خدایی عالی بودن