PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن گیرنده دیجیتال x-vision

djagostin
7th September 2015, 17:45
با سلام خدمت دوستان گرامی . من یه دستگاه گیرنده دیجیتال x-vision مدل XDV 101دارم . تا دیروز روشن میشد . امروز که زدم که روشن بشه دیگه روشن نشد . هر کاری میکنم روشن نمیشه . همه جاشم نگاه کردم بوی سوختنی هم نمیداد . به نظر شما مشکل از کجاست ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید با تشکر

abady
7th September 2015, 18:00
با سلام.....دوست عزیز اگر به تعمیرات وارد هستید بفرمایید تا راهنمایی کنم در غیر اینصورت به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید.......با تشکر

djagostin
7th September 2015, 18:21
سلام دوست گرامی . متاسفانه به تعمیرات آشنا نیستم و پس باید ببرمش پیش تعمیر کار . فقط اینکه آیا ارزش تعمیر کردن و داره یا نه ؟ منظورم از نظر هزینه هست . چون این دستگاهها آنچنان قیمتی نداره . میخوام ببینم تعمیرش خیلی هزینه داره ؟ با تشکر

KARDAN56
7th September 2015, 19:34
با سلام خدمت دوستان گرامی . من یه دستگاه گیرنده دیجیتال x-vision مدل XDV 101دارم . تا دیروز روشن میشد . امروز که زدم که روشن بشه دیگه روشن نشد . هر کاری میکنم روشن نمیشه . همه جاشم نگاه کردم بوی سوختنی هم نمیداد . به نظر شما مشکل از کجاست ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید با تشکر
درود بر شما داداش:

خازنی که در تصویر میبینید رو تعویض و نتیجه رو اعلام کن

98301

Saeedjon
20th August 2023, 17:52
سلام دوستان قطعه Q11 توی گیرنده دیجیتال xvision مدل xdvb_120_v3 چی هست ممنون میشم راهنمایی کنید چون سوخته و معلوم نیست چیه

karim1350
21st August 2023, 10:47
سلام دوستان قطعه Q11 توی گیرنده دیجیتال xvision مدل xdvb_120_v3 چی هست ممنون میشم راهنمایی کنید چون سوخته و معلوم نیست چیه

سلام
بهتر بود برای سوالتون تاپیک جدید باز میکردید

Q11 به احتمال قوی ترانزیستور میباشد

عکس واضح از سخت افزاری گیرنده بزارید