PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل safe mode اول ویندوز 10

rezamahvareh
16th November 2015, 20:32
سلام من یک ویندوز 10 نصب کردم امروز موقعی که روشنش کردم وقتی که بالا میاد هنگام خوش امدید ویندوز با خطار شات دان مواجه شدم و وارد ویندوز نمیشه میخاستم ببینم کسی میدونه مشکل چیه یا چطوری میتونم داخل سیف مد بشم اخه با ویندزهای دیگه فرق میکنه خواهشا راهنمایی کنید مرسی

rezamahvareh
16th November 2015, 20:42
البته روی لب تاپ هست

M.Salehi
16th November 2015, 21:24
سلام من یک ویندوز 10 نصب کردم امروز موقعی که روشنش کردم وقتی که بالا میاد هنگام خوش امدید ویندوز با خطار شات دان مواجه شدم و وارد ویندوز نمیشه میخاستم ببینم کسی میدونه مشکل چیه یا چطوری میتونم داخل سیف مد بشم اخه با ویندزهای دیگه فرق میکنه خواهشا راهنمایی کنید مرسی

سلام دوست عزیز

بنظر بنده تعدادی از فایلهای سیستمی ویندوز شما پاک شده یا آسیب دیده بهرحال چاره کار بنظر بنده تعویض ویندوز هست
حتی اگه ویندوز ترمیم هم بشه بازم دچار مشکل خواهید
گاها این جور مشکلات بعد از آپدیت ویندوز هم پیش میاد

برای وارد شدن به محیط safe mode در ویندوز 10 راهکارهایی هست ولی باید اول ویندوز بالا بیاد بعد قبل از ورود به ویندوز راهی پیدا نکردم

اگه بازم سوالی بود در خدمتیم
موفق باشید

3027
18th January 2017, 12:08
دوست عزیز شما توی نوار پاععین سمت چپ msconfig رو تایپ کن بعد در صفحه ای که باز میشه گزینه boot تیک safemode رو بزن بعد سیستم رو رستارت کن

ASALAK
18th January 2017, 18:32
درود به همه

بنظر بنده ویندوز 10 جالب نیست .تا جایی که بنده استفاده کردم هیچکدام به اندازه ویندوز 7 کابر پسند وساده ودر عین حال کار امد نیست
اکثر لب تابهایی که با 10 کار میکنند دچار مشکل میشن وبیشتر هم مشکل نرم افزاری پیدا میکنن.!!!

hamid195
8th November 2018, 22:08
​ایا نرم افزاری است که بتوان با ویندوز کار گوشی راکه تلگرام را استفاده میکنند با کامپیوتر هم کار گوشی را کرد متشکرم