PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای نصب کارت پورت سریال rs232 بروی ویندوز 7

omid_221
5th December 2015, 20:14
باسلام .بنده ی کامپیوتر دارم که فاقد کارت com port serial rs 232 که براش کارت کام 2 پورته گرفتم ودرداخل کیس بروی مادر برد نصب کردم وتوسط سیستم شناسایی شد ودرایورش رانصب کردم که یکی شد کام پورت 3 ودومی کام 4 ویکی هم نوشته کام پورت 1 ولی وقتیکه میخوام رسیورم راابدیت کنم هیچ عملی ازلودر انجام نمیشه باچندتا کابل هم امتحان کردم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

M.Salehi
5th December 2015, 21:07
باسلام .بنده ی کامپیوتر دارم که فاقد کارت com port serial rs 232 که براش کارت کام 2 پورته گرفتم ودرداخل کیس بروی مادر برد نصب کردم وتوسط سیستم شناسایی شد ودرایورش رانصب کردم که یکی شد کام پورت 3 ودومی کام 4 ویکی هم نوشته کام پورت 1 ولی وقتیکه میخوام رسیورم راابدیت کنم هیچ عملی ازلودر انجام نمیشه باچندتا کابل هم امتحان کردم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

سلام دوست عزیز

اقا امید احتمال داره این کارت کام پورت شما ویندوز 7 رو ساپورت نکنه !
اکثر ریسیورهای قدیمی هم لودرشون با ویندوز ایکس پی سازگار هست

موارد رو بررسی و نتیجه رو عنوان کنید
موفق باشید

omid_221
5th December 2015, 21:09
دوتا ویندوز نصب کردم اکس پی و7 رو دوتاشون امتحان کردم

M.Salehi
5th December 2015, 22:03
تو قسمت دیوایس منیجر
چک کنید پورت شناسایی شده و کام مربوطه رو هم مشاهده کنید

100814

نتیجه رو اطلاع بدید

omid_221
5th December 2015, 22:16
بله شناسایی شده اول زده کام 1 وپایینش هم پورت 3و4 همشناسایی شدن

M.Salehi
5th December 2015, 22:31
بله شناسایی شده اول زده کام 1 وپایینش هم پورت 3و4 همشناسایی شدن

خوب ببینید دوست عزیز اقا امید

پس با این توصیفات کارت شما شناسایی شده احتمال داره دستگاه شما یا لودر مربوطه با کارت مچ نشده

یک نکته دیگه خدمت شما عرض کنم

روی اکثر مین بردها حتی اگه پورت سریال نباشه پینهایی تعبیه شده که بعدا بشه این پورت رو توسط کابل مخصوصش رو
مین برد نصب کنید اونجور که بنده فهمیدم اگه این مدلی بتونید پورت رو اضافه کنید خیلی بهتر از کارت جواب خواهد داد

منظور با کابلی مثل این

100815

موفق باشید

- - - - - - - - - -

omid_221
5th December 2015, 22:46
اصلا جایی داخل مادربرد نیست که به عنوان کام باشه ولی چرا پورت 1 اتوماتیک نصب شده

omid_221
5th December 2015, 23:38
باتشکر اززحمات برادران گرامی جناب صالحی عزیز بالاخره کابل رامستقیم به داخل مادربرد وصل نمودم ازراهنمایهای عزیزان ممنونم