PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا ماندن دور ودیر پاین آمدن زیمنس بای پژو و سمند موقع تعویض دنده

mostafaazizi
8th December 2015, 00:23
دریچه گاز کامل-باگرفتن سوراخ استپر ماشین خاموش میشه پس نشتی نداره-دانلود وریسیت زدم
عدد استپر روی 25 وای می ایسته و غیر آدیه

mahdi1994
11th December 2015, 23:51
ای سی یو های جدید بخاطر اینکه مشکل کله کردن خودرو رو رفع کنن دور موتور رو تا وقتی خودرو در حال حرکت هست روی یک و نیم نگه میداره ولی وقتی خودرو کاملا ایستاد دور موتور پایین میاد راه حلی هم نداره

ASHKAN-NO
12th December 2015, 00:57
درود
دوست عزیز منم یه همچین مشکلی داشتم
به من گفتن ایسیو خرابه
به این صورت میشه که وقتی ایست می کنم
دور موتور میره 1/5 و بعد میاد یه لحظه
زیر 1 و بعد دوباره میره 1/5 همین کار
تکرار میشه
هر کاری هم که کردن نشد که نشد
استپر ( اگه درست نوشته باشم ) تعویض شد
دیاگ زدن
اپدیت کردن
انژکتور را شستن
حتی وایرها و شمع ها هم تعویض شدن
همه کار انجام شد
به نظر شما ها ایراد از کجاست ؟
چون خود من اصلا از خودرو سر رشته ندارم

TuneUp_Vahab
12th December 2015, 16:44
درود:

ابتدا ايسيو تستي گذاشته سپس در صورت برطرف شدن عيب آي سي استپر تعويض گردد.

veria
14th December 2015, 23:46
سلام شارژزیاد دینام یا ضعیف بودن باتری وهمچنین زاویه دریچه گازصفروخود دریچه گاز راباز کنید واز نظر گشاد بودن وعبور نور ولقی دریچه گاز بررسی شودبا انگشت شما مسیر هوارا به خوبی نمیتوانید چک کنید حتما باز شود وچک شود ودوست عزیزی که فرمودند دریچه نو نیز انداختم باید بگویم که خیلی از قطعات نو خودشان مشکل دارند شما با دریچه خودروی که مشکل ندارد بررسی نمایید

ASHKAN-NO
15th December 2015, 00:36
درود
کدوم جوابها مال مشکل من بود ؟
ضمنا
ایسیو من را تعویض کردن ظاهرا خرابه
البته ایسیو تستی گذاشتن

dvb 7
15th December 2015, 00:49
پراید من همینطور شده بود،سنسور کیلومتر تعویض شد جنس اصلی وپشت دریچه گاز، محفظه ی از جنس فلز وبرنگ روشن که هوا و بنزین رو میبره برای انژکتوری، اون تماما" داخلی دوده بسته بود، اونو مکانیک میگفت برو کامل بخر بیار، به شاگرد رشوه دادم، نیم ساعتگذاشت تو بنزین بعد با فرچه فلزی کوچک داخلش رو تمیز کرد و آخر سر سنسور اکسیژن ژاپنی که 130 قیمت داشت تعویض کردم، درست شد.