PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در روآ

amir_zm
12th January 2016, 13:24
با سلام و عرض خسته نباشید

یک پژو روا زیمنس دوگانه کارخونه هستش که چند روزه صبح ها (و کلا بعد از چند دقیقه خاموش بودن) که روشن میشه دور موتور یه دفعه میاد پایین و دوباره میره بالا و چند بار تکرار میشه و راه هم بیفتی کپ میکنه (هم روی گاز هم بنزین). ضمنا استپر و کلا دریچه گاز مشکل نداره و تعویض شده و تست شده. سیم سنسور اکسیژن که کشیده میشه این مشکل رفع میشه و ماشین درست کار میکنه!!!
الان دیاگ دردسترس ندارم که چک کنم. چطور میتونم مطمئن بشم از همین سنسور اکسیژن هست؟ ضمنا یه سنسور کهنه دیگه هم تست کردم (اطمینان ندارم که اون سالم هست یا نه) که یه مقدار بهتر شد و با قبلی گاهی اوقات خاموش هم میشد که با این نمیشه. میخوام اطمینان کسب کنم که از سنسور هست و مشکل دیگه نداره..

ممنون از همگی:0018:

فتوحی
12th January 2016, 17:48
سلام این ایرادی که شما میفرمایید از سنسور اکسیژنه

amir_zm
12th January 2016, 18:06
سلام این ایرادی که شما میفرمایید از سنسور اکسیژنه
ممنون جناب فتوحی
یه سوال دیگه. این سنسور اکسیژن 6 ماه پیش عوض شده (چقدر زود خراب شد!!) و مارک arena بود میخوام ببینم سنسورش با 405 زیمنس یکی هست؟؟؟ چون دقیقا میدونم با پراید زیمنس یکیه ولی سیمش بلندتره و سیم پرایدی به این نمیرسه. میخوام ببینم 405 زیمنسی سیمش بلنده؟
مارک معتبر و خوب الان چی هستش که قیمتش هم مناسب باشه/ من خودم قطعات کروز رو قبول دارم ولی قیمتش یه مقدار بالاس. سامفر سنسور اکسیژن هاش خوب هستن (چند ماه هم ضمانت میکنه به گفته فروشندش)؟؟

شرمنده سوالا زیاد شد

amir_zm
15th January 2016, 16:36
دوستان کسی نیست کمک کنه؟؟؟:www_MyEmoticons_com