PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مودم

kadarsiz
17th January 2016, 02:31
سلام به علت رعدوبرق گرفتگی مودم رو وقتی روشن میکنم همه چراغها روشن میشه بعدکم نور شده وخاموش میشن مشکل از چی میتونه باشه درست بشو هستش راهنمایی کنید سپاس.مدلtplink-TDW8951ND

ASHKAN-NO
17th January 2016, 03:09
درود
دوست عزیز کار زیادی نمیشه کرد
تقریبا نمونه همین مشکل را داشتم
که از ایسی CPU بود و چون قطعات
این دستگاه پیدا نمیشه زیاد نمی توان
روی دستگاه کار کرد و مانور داد

hamidali.bz12
17th January 2016, 09:45
سلام به علت رعدوبرق گرفتگی مودم رو وقتی روشن میکنم همه چراغها روشن میشه بعدکم نور شده وخاموش میشن مشکل از چی میتونه باشه درست بشو هستش راهنمایی کنید سپاس.مدلtplink-TDW8951ND

نظر منو میخوای خودتو اذیت نکن یه مودمه دیگه تهیه کن مشکل ساز میشه برات ....مودم از دستم افتاد نو بود تی بی لینک دیگه روشن نشد خدماتی الکترونیکی هم بردم درست شد مثه روز اول فقط برا 2 هفته اون از وقتی درستش کردم 4 دقیقه طول میکشید تا چراغ اینترنتش فعال شه انداختم گوشه یه مودم n900 تی بی لینک گرفتم راحت بدونه دردسر سه انتنه به 1 دقیقه نمیکشه کمتر از استارت چراغ اینترنتش روشن میشه تجربه من ........2 ماه هم نبود خریده بودم.

M.Salehi
17th January 2016, 11:34

با سلام

همونطور که دوستان اشاره کردند
مودم یه وسیله با قطعات حساس و ظریف هست مثل گوشی موبایل
و گفتید که بر اثر رعد برق خراب شده احتمالا شوک روی CPU تاثیر گذاشته
معمولا تو کار تعمیرات برای مودم میشه قطعات ورودی خط رو چک کرد و همین طور آداپتور تغذیه رو بعدش دیگه
کار زیادی نمیشه انجام داد و موارد گفته شده برای عیب مودم شما چندان کارایی نداره

موفق باشید

kadarsiz
17th January 2016, 21:38
ممنون ازپاسخ دوستان tanks