PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپيك كامل شد)از کار افتادن ریموت پژو206

اصغر ب
30th January 2016, 13:12
با سلام خدمت دوستان پژو 206 بعلت روشن شدن چراغ جلو آمد پیشم بعد از بررسی متوجه شدم برد com 2000 مشکل دارد بعد از تعویض برد که خودم یک عدد دست دوم داشتم مشکل حل شد ولی با ریموت فقل مر کزی کار نمی کند ممنون می شوم از دوستان اگر راهنمایی کنند

اصغر ب
31st January 2016, 09:07
با سلام کسی نبود پاسخ سوال ما رو بده

TuneUp_Vahab
31st January 2016, 11:12
با سلام خدمت دوستان پژو 206 بعلت روشن شدن چراغ جلو آمد پیشم بعد از بررسی متوجه شدم برد com 2000 مشکل دارد بعد از تعویض برد که خودم یک عدد دست دوم داشتم مشکل حل شد ولی با ریموت فقل مر کزی کار نمی کند ممنون می شوم از دوستان اگر راهنمایی کنند

درود:

دوست عزيز،مجددا برد قبلي را جايگزين نماييد ببينيد باز مشكل ريموت داريد يا خير.

تکنیک
31st January 2016, 12:41
با سلام
شما میتوانید یکبار ریموت را به خودرو معرفی کنید.

فتوحی
1st February 2016, 11:35

سلام انتن گیرنده ریموت رو برد کامه احتمال نود درصد از خود برد کامه

mehran11
3rd February 2016, 02:04
با سلام
شما میتوانید یکبار ریموت را به خودرو معرفی کنید.
سلام دوست عزیز.لطفا ودر صورت امکان مطالب ارسالی رو اگرمطمئن هستیدعنوان کنیدچون ممکن هست عزیزانی که اطلاعات کمتری دارن به اشتباه بیفتن.برای 206با ریموتی که قبلا تعریف شده محدودیدتعریف وجود ندارد،همانگونه که جناب فتوحی توضیح دادن امکان معیوب بودن کام 2000خیلی زیاده

اصغر ب
3rd February 2016, 16:51
باسلام خدمت دوستانی که جواب بنده رادادند خیلی ممنون ومتشکرم وباعرض پوزش بعد از اتمام کار وبه علت شلوغ یودن خط اینتر نت نتوانستم کامنت بزارم که علت عیب را بعد از کلی جستجو و مقایسه با برد خودش در کنار آیسی که روی ان یک ورق چهار گوش مانند هدسینگ وجود دارد کنار آن یک مقاومت قهوای رنگ بود که با نصب ان مقاومت مشکل حل شد