PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برداشتن محدودیت سرعت 110km نیسانو انت زامیاد

mostafaazizi
2nd February 2016, 20:53
سلام شهرستان مجاور من یکی هست با ریختن برنامه روی ایسیو با جیتگ مهدودیت سرعت نیسان زیمنس برداشته میشه و دست به سخت افزار ایسیو نمیزنه
لطفا کسی ابن کاررو بلده آموزش بده مرسی
یا برنامشو داره آپ کنه:304019_mcsmiley4:

mehran11
3rd February 2016, 01:38
سلام شهرستان مجاور من یکی هست با ریختن برنامه روی ایسیو با جیتگ مهدودیت سرعت نیسان زیمنس برداشته میشه و دست به سخت افزار ایسیو نمیزنه

سلام.به نظر من بعیده که کت آف رو فقط با نرم افزاربرداره.حالا لطفا دوستان دیگه هم اگر اطلاعی دارن نظربدن

milad0111gh
8th March 2016, 22:22

سلام با چه دستکاهی .
کدوم شهر هستید .

ebrahimtop
22nd August 2018, 16:50
با سلام دوستان همکار اگه نیاز شد برنامه ایسیو برام بفرستید محدود کنندشو براتون بردارم.

davood arbabi
25th August 2018, 15:18
سلام خدمت شما،تست نشده قبل از پروگرام برنامه اصلی رو ذخیره کنید.

TuneUp_Vahab
29th August 2018, 09:12
سلام.به نظر من بعیده که کت آف رو فقط با نرم افزاربرداره.حالا لطفا دوستان دیگه هم اگر اطلاعی دارن نظربدن

درود:

چرا ممكن هست دوست عزيز،چون محدوديت نرم افزاريه نه سخت افزاري
البته بصورت سخت افزاري هم ميشه دور زد.