PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد مدیرت خروجی ترانس بزرگ

lilip
9th February 2016, 02:30
یه ترانس کاهنده از رو یه ضبط در آوردم خیلی بزرگه.
4تا ورودی بزرگ که هر 4 تا بهم وصلن با بوزر همه اتصالن.
که وقتی ورودی فاز رو به سره یکشون وصل میکنم (220) در خروجی 8 پایه داره که چنتاشون به صورت جفت ولتاژ های مساوی میدن
ولتاژ های خروجی متغیرن 52.61.72
حالا میخوام این خروجی ها رو مدیرت کنم که به باطری 12 ولت 54 آمپر باطری ماشین وصل و اونو شارژ کنن.
چه قطعاتی در خروجی مثلا 52 باید به کار برود که تبدیل به 12 و آمپر فوق شود
مهندسین راهنمایی کنند

M.Salehi
9th February 2016, 11:40
باسلام

دوست عزیز ترانس داخل ضبط ها اکثرا در قسمت ورودی برق 120 و 220و240 دارن که با یدونه سلکتور قابل تغییر هستند
شما اول از همه باید ورودی 220 ولت رو درست تشخیص بدید و برق رو از اون قسمت وارد ترانس کنید

در مورد ولتاژهای خروجی

خروجی این ترانسها چندتا رنج ولتاژ داره که اونم باید دقت کنید و روی سره سیمها مقدار خروجی رو مشخص کنید
اون ولتاژهایی که شما برای خروجی عنوان کردید 52/61/72 ولت کمی غیر عادی بنظر میرسه!!

من فکر میکنم یا برق ورودی رو درست به محل 220 وصل نکردید
یا اینکه ولتاژ های خروجی رو از سر سیمها درست تفکیک نکردید

اگه تونستید تصویری از ترانس بزارید

بعداز حل شدن مسائل بالا میشه نظر داد شما می تونید از این ترانس برای شارژ استفاده کنید یا نه

ASALAK
9th February 2016, 18:34
[QUOTE=lilip;484261]یه ترانس کاهنده از رو یه ضبط در آوردم خیلی بزرگه.
4تا ورودی بزرگ که هر 4 تا بهم وصلن با بوزر همه اتصالن.
که وقتی ورودی فاز رو به سره یکشون وصل میکنم (220) در خروجی 8 پایه داره که چنتاشون به صورت جفت ولتاژ های مساوی میدن
ولتاژ های خروجی متغیرن 52.61.72
حالا میخوام این خروجی ها رو مدیرت کنم که به باطری 12 ولت 54 آمپر باطری ماشین وصل و اونو شارژ کنن.
چه قطعاتی در خروجی مثلا 52 باید به کار برود که تبدیل به 12 و آمپر فوق شود
مهندسین راهنمایی کنند
دوست عزیز
معمولا باللاترین ولتاز در سیستمهای خانگی 42 ولت میباشد
وشکی نیست که خروجیها رو درست باهم نگرفتید
برای پیدا کردن جفت سیمها بهتره با اهم متر والبته ترانس به برق نباشه پایه های خروجی رو پیدا نمایید
واینکه این ترانسها برای شارز باطری ماشین که حد اقل 55 الی 75 امپر هستندمناسب نیست
وشما باید از یک ترانس 16 ولت 20 امپر استفاده کنید
موفق باشید