PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cut off دور پایین valeo s2000

a_maas2000
17th February 2016, 12:15
سلام ، دوستان متخصص ببخشید خودرو من سمند با icu مدل valeo s2000pl4 fc5 است مدت مدیدی است که در هنگام حرکت در ترافیک که دور موتور پایینه خودرو دل میزنه و موقع استفاده از کولر بیشتر خودشو نشون میده مثلا در هنگامی که ماشین در دنده 2 هست و در سرازیری پا رو کمی روی گاز قرار میدم. در حالت درجا دیاگ چیزی یا خطایی نشون نمیده ولی با دیاگ در حال حرکت cut offدر دور پایین نشون داد (یعنی پاشش انژکتور قطع و وصل ) تا حال دو بار برای تعمیر icu رفته ولی درست نشده کسی میتونه منو راهنمایی کنه چکار کنم یا پیش کی برم ؟

TuneUp_Vahab
17th February 2016, 18:32
سلام ، دوستان متخصص ببخشید خودرو من سمند با icu مدل valeo s2000pl4 fc5 است مدت مدیدی است که در هنگام حرکت در ترافیک که دور موتور پایینه خودرو دل میزنه و موقع استفاده از کولر بیشتر خودشو نشون میده مثلا در هنگامی که ماشین در دنده 2 هست و در سرازیری پا رو کمی روی گاز قرار میدم. در حالت درجا دیاگ چیزی یا خطایی نشون نمیده ولی با دیاگ در حال حرکت cut offدر دور پایین نشون داد (یعنی پاشش انژکتور قطع و وصل ) تا حال دو بار برای تعمیر icu رفته ولی درست نشده کسی میتونه منو راهنمایی کنه چکار کنم یا پیش کی برم ؟

درود:

دليل دل زدن در دنده سنگين،واير يا شمع
احتمال ضعيف بودن استپر نيز ميباشد.
به تنظيم موتور مراجعه نماييد.

erpa
17th February 2016, 20:35
درود
دوست عزیز کیلومتر کار می کنه شلاقه نمی زنه؟
تو روشن شدن مشکلی نداره
فشار پمپ بنزین چک شود.

jodah
15th May 2017, 16:35
مقدار پارامتر ولتاژ دریچه گاز و زاویه دریچه گاز را در دور درجا تو دیاگ چک کنید و به من اطلاع بدید تا بتونم کمکتون کنم

حواسم به تاریخ تاپیک نبود بعد جواب دادن متوجه شدم که ....

به هر حال اگر چنین مشکلی هنوز بر طرف نشده که بعیده ، میتونم راهنمایی بکنم .