PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اتصالی هیتر مدل گرداک 925

hanzale5
29th February 2016, 17:57
سلام دوستان هیتر در موقع کار خاموش شد. فیوز و المنت هیتر سوخته بود هر دو را عوض کردم الان خروجی ترانس کوچکتر که به cn1 وصل میکنم باعث ترکیدن قطعه t8 میشه و وقتی فیش cn1 وصل نباشه پمپ باد کار نمیکنه و دمای المنت قابل کنترل نیست و بالا میره .از راهنماییتون ممنون میشم

ASHKAN-NO
29th February 2016, 18:50
درود
عزیز واقعیت تو این مدل خرابیها
ما کار زیادی نمی تونیم بکنیم
چرا که دستگاه زی دست شما هست
ولی در کل قطعات زیر چک شوند
سه عدد تریاک
سه عدد کوپلر
و یک عدد ترانزیستور
در قسمت هیتر هست حتما انها را چک کنید

ASALAK
1st March 2016, 10:55
سلام دوستان هیتر در موقع کار خاموش شد. فیوز و المنت هیتر سوخته بود هر دو را عوض کردم الان خروجی ترانس کوچکتر که به cn1 وصل میکنم باعث ترکیدن قطعه t8 میشه و وقتی فیش cn1 وصل نباشه پمپ باد کار نمیکنه و دمای المنت قابل کنترل نیست و بالا میره .از راهنماییتون ممنون میشم

دوست عزیز
یکی دوتا عکس واضح از مدار وترانس مذکور بزار تا بهتر راهنمایی بشوید

hanzale5
2nd March 2016, 16:10
دوست عزیز
یکی دوتا عکس واضح از مدار وترانس مذکور بزار تا بهتر راهنمایی بشوید

http://kiansat.kim/attachment.php?attachmentid=102433&stc=1&thumb=1&d=1454157737

hanzale5
2nd March 2016, 16:14
دوستان مشکل اتصالی حل شد فیش خروجی ترانس با فیش پمپ باد جابجا وصل میشد.ولی الان درجه هویه صفر و فشار باد هم کم نمیشود

ASHKAN-NO
2nd March 2016, 16:25
درود
عزیز منظور از درجه هویه
هیتر هست یا نه خود هویه ؟
چون قسمت هویه خیلی سخت خراب میشه

ASALAK
2nd March 2016, 17:28
دوستان مشکل اتصالی حل شد فیش خروجی ترانس با فیش پمپ باد جابجا وصل میشد.ولی الان درجه هویه صفر و فشار باد هم کم نمیشود

دوست عزیز
2عدد کوپلر که علامت زدم وترایاک هیتر که فکر کنم BT134 بود وترایاک هویه رو باهم تعویض کن
انشاالله مشکل حل میشه 103144