PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کیت تبدیل گاز به بنزین

MEHDI&R
13th March 2016, 14:22
با سلام وخسته نباشی خدمت دوستان .من یه کیت تبدیل گاز به بنزین دارم که وقتی کلید تغیر وضعیتو میزارم روی گاز یه ولتاژ 6 ولت میاد سر رله روی برد و صدای وز وز میدهد و پس از 2ثانیه ولتاژ صفر میشود میشه راهنماییم کنید که ایراد از خود کیته یا سیم کشی مشکل داره ممنون

monster2014
13th March 2016, 14:35
با سلام وخسته نباشی خدمت دوستان .من یه کیت تبدیل گاز به بنزین دارم که وقتی کلید تغیر وضعیتو میزارم روی گاز یه ولتاژ 6 ولت میاد سر رله روی برد و صدای وز وز میدهد و پس از 2ثانیه ولتاژ صفر میشود میشه راهنماییم کنید که ایراد از خود کیته یا سیم کشی مشکل داره ممنون
درود مشکل از سیم کشی هستش خصوصا سیم متصل به وایر کوعل اونو بررسی کنید.

MEHDI&R
13th March 2016, 15:59
درود مشکل از سیم کشی هستش خصوصا سیم متصل به وایر کوعل اونو بررسی کنید.

سپاس از پاسختون.این ماشین کاربراتوریه.بیشتر راهنماییم کنید

ASALAK
14th March 2016, 19:24
دوست عزیز

در ابتدا ببینید 2 رله برد بنزین 12 ولت هستن یا 56 ولت که البته بعید میدونم 6باشند
در ثانی شما سیم وصل به شیربرقی روی رگولاتور رو قطع کن ببین بازم رله میره روی گاز وزوز داره ؟
اگه نداشت یاسیم کشی ضعیفه وبرق دزدی داره ویا بوبین شیر برقی سر رگولاتور خرابه
واگه بازم وز وز داشت در ابتدا ازرله رو تعویض کنید توبازار هست وقیمتی هم نداره پ
نتیچه رو اطلاع بدید
موفق باشید

MEHDI&R
15th March 2016, 02:06
دوست عزیز

در ابتدا ببینید 2 رله برد بنزین 12 ولت هستن یا 56 ولت که البته بعید میدونم 6باشند
در ثانی شما سیم وصل به شیربرقی روی رگولاتور رو قطع کن ببین بازم رله میره روی گاز وزوز داره ؟
اگه نداشت یاسیم کشی ضعیفه وبرق دزدی داره ویا بوبین شیر برقی سر رگولاتور خرابه
واگه بازم وز وز داشت در ابتدا ازرله رو تعویض کنید توبازار هست وقیمتی هم نداره پ
نتیچه رو اطلاع بدید
موفق باشید

سلام سپاس از راهنمایی دقیقتون.متاسفانه این ماشین ایراد سیمکشی زیاد داره.ترجیح دادم ادامه ندم.بوی خطر میداد😆