PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن بعد از 12 ثانیه درلپ تاپ acer aspire E1-571G

weman
17th May 2016, 17:53
با سلام یک لپتاپ ایسر هست که سالام بود من باز کردن و موقع گذاشتن جلد بالایی (صفحه کلید ، تاچ پد ) لپتاپ راروشن کردم و بوی سوختگی آمد دیگه لپتاپ تصور نداد و وقتی دکمه پاور را می زنم لامپ led 5 روشن می شود وبد از 12 ثانیه خاموش می شود و وقتی روشن می کنم فن گرافیک نمی چرخه ، چکار کنم
باتشکر

M.Salehi
17th May 2016, 20:00
با سلام

دوست عزیز خوب اونطور که اشاره کردید بوی سوختگی اومده
یجای برد دچار آسیب شده
بدونه بررسی از نزدیک نمیشه نظر خاصی داد اگه خودتون سر رشته ای دارید بررسی کنید
کدوم قسمت برد آثار سوختگی داره اگه هم وارد نیستید کار خاصی نمیتونید بکنید
بهتره ببرید پیش تعمیرکار لب تاپ

بهرحال باور کنید با توضیحاتی که شما دادید بیشتر از این چیزی نمیشه گفت

موفق باشید

weman
17th May 2016, 21:59
برد را تا حالا چندین بار با دقت دیدم ولی چیزی ندیم گه ظاهری خراب باشه .
ولی نمی دونم ان بو به خاطر اتصالی بدنه بود یا به خاطر سوکت رم یا به خاطر کابل فلت ، چون من بازش کردم که lcd راعوض کنم ، دو سه بار اول تصور داد ولی بار چهارم یم بوی سوختگی آمد دیگه تصور نداد .
چیپ گرافیک داغ می کنه ولی خیلی زیاد داغ نمی کنه که دست به سوز.
ولتاژ ها را چک کردم ، انجایی که دایره کشیدم ولتاژ دارم دیگه ندارم .
104651

Meisam-Alishahi
25th May 2016, 23:16
با سلام یک لپتاپ ایسر هست که سالام بود من باز کردن و موقع گذاشتن جلد بالایی (صفحه کلید ، تاچ پد ) لپتاپ راروشن کردم و بوی سوختگی آمد دیگه لپتاپ تصور نداد و وقتی دکمه پاور را می زنم لامپ led 5 روشن می شود وبد از 12 ثانیه خاموش می شود و وقتی روشن می کنم فن گرافیک نمی چرخه ، چکار کنم
باتشکر

هوالعلیم

با سلام دوست عزیز خازن های اطراف io رو بررسی کنید در صورت شورت بودن یا نشان دادن عدد زیر 5 ، io را تعویض نمایید و قبل از سوییچ کردن مجدد حتما از سلامت فلت و سوکت خروجی اطمینال حاصل نمایید.

موفق باشید