PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در ای سی یو بوش7.9.7.1 نیسان

mohandesbarfizade
23rd May 2016, 08:54
با سلام خدمت دوستان.و همکاران
خودرو نیسان دو گانه بهم مراجعه کرده که مشکل تک کار کردن روی بنزین داره طی بررسی هایی که انجام دادیم منفی سیگنال انژکتور خانه ۲گاهی اوقات قطع میشه و گاهی اوقات خود به خود وصل میشه سیم کشی رو چک کردم انژکتور رو جابجا کردم اما خطا همون خانه انژکتور شماره دو هست و چراغ چک هم در موقع خطا دادن شروع به چشمک زدن میکنه لطفا اگه کسی از دوستان به چنین مشکلی برخورده راهنمایی کنه

سعید زینیوند
23rd May 2016, 09:14
خودرو نیسان دو گانه بهم مراجعه کرده که مشکل تک کار کردن روی بنزین داره طی بررسی هایی که انجام دادیم منفی سیگنال انژکتور خانه ۲گاهی اوقات قطع میشه و گاهی اوقات خود به خود وصل میشه سیم کشی رو چک کردم انژکتور رو جابجا کردم اما خطا همون خانه انژکتور شماره دو هست و چراغ چک هم در موقع خطا دادن شروع به چشمک زدن میکنه لطفا اگه کسی از دوستان به چنین مشکلی برخورده راهنمایی کنه

سلام،اگه از سلامت دسته سیم از ایسیو تا انژکتور مطمئنی،از داخل ایسیو آی سی مربوط به انژکتورهای 2 و 3 رو حتما یه لحیم سردی بگیر

alihi53
25th May 2016, 08:42

اگه دوگانه کارخانه است ECU گاز و سوکت ان چک شود