PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارنکردن فن ویخ زدن موتور وپیغام E8اسپیلت جنرال 30000

ASALAK
7th June 2016, 11:15
دوستان سلام

موفق باشید
عیب : در هنگام استفاده از گرمایش بعد از مدتی رادیاتور موتور برفک زده وفن بیرونی از کار میافته
وپیغام E8 میاد
این مشکل رو شخصا تجربه کردم ونحوه بر طرف کردن ان بدین صورت است
قاب پنل رو باز کنید 2تا سنسور داره
یکی روی پنل هست وپلاستیکی شکل میباشد که هیچ
واما دومی که سنسور فلزی استوانه ای هست داخل رادیاتور پنل سمت راست جاسازی شده دقت کنید میبینید .اونو تعویض کنید مشکلتون حل میشه
این تجربه شخصی خودم درمورد این اسپیلت جنرال 30000 میباشد

mohammad4651
3rd August 2016, 22:51
با سلام من لنگه این کولر رادارم وقتی هوا خیلی سرد میشه کندانسور بیرونی کاملا یخ میزند وپنل داخلی بالا رفته و موتور ازکار می افتد وهیتر داخلی شروع به آب کردن یخ ها میکند این کار ۱۵ دقیقه طول میکشد و دوباره شروع به کار میکند نگران نباشید من زمستان سال گذشته آنرا با چشمهای خود دیدم من هم فکر میکردم که کولر خرابه این درمورد گرمایش است درفصل سرما کاری به کولر نداشته باشید خودش همه این کارها انجام میدهد نترسید من الان این پست را دیدم نتوانستم جوابش راندهم بازم هر سوالی باشد درمورد این کولر جواب میدهم

ASALAK
4th August 2016, 19:33
با سلام من لنگه این کولر رادارم وقتی هوا خیلی سرد میشه کندانسور بیرونی کاملا یخ میزند وپنل داخلی بالا رفته و موتور ازکار می افتد وهیتر داخلی شروع به آب کردن یخ ها میکند این کار ۱۵ دقیقه طول میکشد و دوباره شروع به کار میکند نگران نباشید من زمستان سال گذشته آنرا با چشمهای خود دیدم من هم فکر میکردم که کولر خرابه این درمورد گرمایش است درفصل سرما کاری به کولر نداشته باشید خودش همه این کارها انجام میدهد نترسید من الان این پست را دیدم نتوانستم جوابش راندهم بازم هر سوالی باشد درمورد این کولر جواب میدهم

درود دوست عزیز

ولی این قضه مال زمانی است که پیغام df روی پنل بیاد به معنی دیفراست که خود سیستم خاموش میشه وتا باز شدن یخ ادامه داره !

اما پیغام E8 ارور خرابی قطعه میباشد وسنسور کنترل سرما مشکل دار شده که طبق روش پست اولم باید تعویض بشه تا ارور برطرف بشه
موفق باشید
:63izs7n: