PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ترموستات پژو 405

djagostin
16th June 2016, 11:48
با سلام خدمت دوستان گرامی. پژو 405 مدل 93 دارم. ترموستات ماشین 86 درجه بود که با 74 درجه عوضش کردم. البته به گفته مکانیک این کارو کردم چون گفت ترموستات 86 درجه به موتور ماشین فشار میاره . حالا میخوام بدونم که آیا کار ه درستی انجام دادم که ترموستات 74 درجه انداختم روش یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر

arianasr
16th June 2016, 11:58
سلام البته شما باید هر۶ماه ترموستات عوض کنی در تابستان ودر مناطق گرمسیر بهتره ترموستات ،بین رنج ۷۴-۷۶ استفاده کنید.کارتون درسته اما برای فصل گرم.

Sent from my 5s using Tapatalk

djagostin
16th June 2016, 12:29
با تشکر و خیلی ممنون. من تهران هستم حالا نمیدونم نسبت به هوای تهران مناسب هست یا نه . دلیله اینکه من این سوال و مطرح کردم این بود که آخه شنیده بودم که نباید ترموستات فابریک ماشین و عوض کرد چون دمای موتور با اون ترموستات فابریک تنظیم شده و با عوض کردن و پایین آوردن درجه ترموستات سیستم موتوری بهم میریزه. به خاطر همین پرسیدم کارم درست بوده یا نه.

arianasr
16th June 2016, 14:16
توی تابستون این ترموستات هیچ مشکلی نداره توی زمستون بخاری ماشبن یه کم دیرتر گرم میشه و ماشین یه مقدار دیرتر از ساسات خارج میشه ترموستات فابریک ماشین بیشتر برای اردبیل وطرفای تبریز خوبه..

Sent from my 5s using Tapatalk