PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ***** (صافی) بنزین در پژو 405

djagostin
22nd June 2016, 10:52
با سلام خدمت دوستان گرامی. پژو 405 مدل 93 دارم. خیلی وقته ***** (صافی) بنزین و عوض نکردم و حالا میخوام عوض کنم . دو تا سوال دارم : 1- ***** بنزین چه مارکی بخرم که از لحاظ کیفیت خوب باشه ؟ 2- آیا خودم میتونم ***** بنزین و عوض کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

TuneUp_Vahab
22nd June 2016, 15:29
با سلام خدمت دوستان گرامی. پژو 405 مدل 93 دارم. خیلی وقته ***** (صافی) بنزین و عوض نکردم و حالا میخوام عوض کنم . دو تا سوال دارم : 1- ***** بنزین چه مارکی بخرم که از لحاظ کیفیت خوب باشه ؟ 2- آیا خودم میتونم ***** بنزین و عوض کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

درود:

صافي شركتي بندازيد
بله ميتونيد خودتون هم عوض كنيد.

djagostin
22nd June 2016, 15:38
با تشکر . میشه صافی شرکتی یکی دو نمونه نام ببرید ؟ با تشکر

TuneUp_Vahab
22nd June 2016, 15:53
با تشکر . میشه صافی شرکتی یکی دو نمونه نام ببرید ؟ با تشکر

صافي تنوع زياد داره و قطعه گران قيمتي نيست كه حساسيت بالايي نسبت بهش داشته باشيد چون قطعه تعويضي هست.
تشريف ببريد فروشگاه هاي ايساكو و درخواست صافي شركتي نماييد.

arianasr
22nd June 2016, 18:25
برای صافی بنزین هزینه زیاد نکن فقط زود بزود عوض کن ،بهترین ومقرون به صرفه ترین صافی پرفلکس فلزی باقیمت تقریبی ۵ تومن البته اصلی وآلومنیومی ،چون تقلبیش هم در اومده که موقع جازدن بست شلنگو خراب میکنه،مارکای دیگه هم هست مثل بوش۱۵هزار تومن ،بوجیکورد ،وایساکو پلاستیکی یا پلمیری ،..انتخاب باشماست در ضمن عوض کردنش کاری نداره فقط مواظب بست شلنگ باش که خرابشون نکنی اکه نمیتونی بده برات عوض کنند چون اگه بست خراب بشه نشتی بنزین میده،در ضمن اکثر خودرو هایی که مراجعه میکنند ،بدلیل توجه نکردن شخص تعویض روغنی اکثرا حفاظ وبست شلنگو سر سری جا میزنند ودقت نمیکنند و یه سری قلق داره که رعایت نمیکنند ،سعی کنید پیش یه ادم کاربلد ببرین،تا مشکلی براتون پیش نیاد[emoji92] .

Nasr