PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش نصب دزدگیر روی پژو 206

mactavish
18th July 2016, 00:46
درود بر شما اساتید خوب سایت کیانست.
بنده با اجازتون در کنار کار سیستم صوتی اتومبیل دارم کار سیستم حفاظتی اتوموبیل رو هم کم کم استارت میکنم.
نیاز به آموزش نصب دزدگیر روی پژو 206 دارم. البته دزدگیری که قراره نصب بشه دسته دوم هست با برند متفرقه MAGICARE که خودم از روی یک پراید باز کردم و تا حدود زیادی با رنگ سیم بندی خود یونیت دزدگیر آشنایی دارم منتها گیر و ضعف بنده در قسمت اونطرف کار هست که همون وایرینگ خودرو باشه. و میدونم که نصب روی 206 پیچیدگی های خاصی داره مخصوصا برای بنده که در این زمینه مبتدی هستم.
نیازمند حمایت شما اساتید در این زمینه هستم. لطفا راهنمایی کنید. که انشاالله بتونم شروع خوبی داشته باشم (خودرو مذکور صفر خواهد بود)
سپاس

davood arbabi
23rd July 2016, 03:21
درود
دوست عزیز لازمه ی نصب دزدگیر روی هرمدل ماشین آشنایی کامل با دسته سیم خود دزدگیر است،اساسی ترین آن وایرینگ درب ها است و...
یه سری پایه های Bsi رو از روی نقشه دیدم واستون میزارم امید وارم بدرد بخوره فقط قبل از نصب حتما ولتاژ گیری کنید ببنید با خروجی های دزدگیر هم خوانی دارد یا نه.
سوکت 16پایه مشکی(5:بازکن درب)(16قفل کن درب)،(4و12منفی بدنه)
2پایه خاکستری=(1برق سوییچ)+(2برق مثبت«دینام»)
26پایه زرد=(10:ورودی راهنما راست)+(23ورودی راهنما چپ)
26پایه آبی=(8:لامپ سقفی)
واسه قفل و باز پمپ هم میتونید داخل درب بزارین فقط دردسرش بیشتره اگر هم بخوایین میتونم راهنمایی کنم که پمپ نزارید،واسه 206صفر نمیدونم جواب میده این نقشه یا نه چون خیلی وقته نصب نکردم،تاکید میکنم حتما تک تک سیم هارو قبل از نصب روی Bsiولتاژگیری کنید که مشکلی پیش نیاد.

hojat_ramezani
7th February 2017, 23:18
سلام اگه دزدگیر ایشون جردن بود و لادری مثبت نداشت چیکا کنه میشه این سوالو ج بدید چون سوال منم هست ممنون میشم ج بدید

david zare
9th February 2018, 21:23
سلام اگه دزدگیر ایشون جردن بود و لادری مثبت نداشت چیکا کنه میشه این سوالو ج بدید چون سوال منم هست ممنون میشم ج بدید

سلام
دوست عزیز با یدونه رله کوچک به راحتی لادری منفی را به مثبت یا بلعکس تبدیل کنید