PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعمیر واکمن کاست

askarab
19th July 2016, 13:48
با سلام خدمت دوستان عزیز وبا تشکر از مدیریت سایت.میخواستم ببینم کسی راجع به تعمیر واکمن کاست اطلاعات داره واکمن من پخشش خوب کار میکنه ولی ضبط صداش کار نمیکنه البته میکروفون خارجی بهش وصل میکنم صدای خودمو از هدفون بهطور واضح میشنوم ولی رو نوار ضبط نمشه فقط صدای خرخر میاد کسی میدونه مشکلش چیه.

ARIYA
19th July 2016, 14:06
درود
در رادیو ضبط ها و واکمن ها یک کلید فشاری وجود دارد که زمانی که دکمه ضبط را فشار میدهید
توسط اهرم یا پدالی به پایین فشرده میشود اگر این کلید تا آخر پایین نرود یا کثیف شده باشد صدا ضبط نمیشود

ASALAK
19th July 2016, 22:16
با سلام خدمت دوستان عزیز وبا تشکر از مدیریت سایت.میخواستم ببینم کسی راجع به تعمیر واکمن کاست اطلاعات داره واکمن من پخشش خوب کار میکنه ولی ضبط صداش کار نمیکنه البته میکروفون خارجی بهش وصل میکنم صدای خودمو از هدفون بهطور واضح میشنوم ولی رو نوار ضبط نمشه فقط صدای خرخر میاد کسی میدونه مشکلش چیه.

دوست عزیز

زیر شستی رکورد یک سلکتور وجود داره که
با فشار دادن شستی عمل میکنه .اونو با تینر 10000 بشور
.همین

khafanonline
5th September 2017, 03:40
با سلام و عرض خسته نباشید
من یه واکمن کاست خور دارم که دوتا سیمش قطع شده و وقتی پلی میشه صدایی نمیاد سیم بلندگو وصله...
یکی از سیما مال هدشه و یکی دیگه هم وست برد توی نقشه زیر جای دوتا سیم مشخصه
111845111846
لطفا راهنمایی کنید
سپاسگذارم

karim1350
5th September 2017, 08:55
دوست عزیز هدفون وصل کنید ببینید صدا میاد
روی پایه وسط ولوم فون دارید یا نه

دوست عزیز چرا تاپیک جدید باز نکردید

نیما جان
5th September 2017, 11:41
درود
دوست عزیز این واکمن ها ضعیف هستند و سریع به محض اشتباه در اتصال سیم دچار خرابی میشوند شما اگر که فون ندارید از ترانزیستورهای امپلی فایر غافل نشید
در ضمن این واکمن ها قیمت پایینی دارند در بعضی مواقع ارزش تعمیر ندارند

khafanonline
5th September 2017, 15:38
سپاس فراوان از شما عزیزان بابت راهنمایی خوبتون
مدیر ارشد با عرض شرمندگی من زیاد به انجمن و تایپیک جدید ایجاد کردن آشنایی ندارم برای همین اینجا مطرح کردم...
بازم ممنون از راهنمایتون دوستان