PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکسی از ابتکارجوان خلاق ایرانی (خنده تلخ)

ASALAK
9th August 2016, 12:24
دوستان این عکس رو که میزارم کار یکی از جوانان محلی که بنده در اون مغازه دارم میباشد
متاسفانه ایشان شاگرد مغازه همکار بنده در رشته تعمیرات هستند .که در غیاب استادش از بنده در خواست کمک در رابطه با روشن نشدن پنکه دستی نموده اند وبا کلی افه که من فلان وبهمانم وعیب خیلی نادره از بنده درخواست راهنمایی کردند که خوب بنده بعد از جستجوی چند دقیقه ای متوجه این عیب وخلاقیت جوان خبره شدم .
عکس کاملا گویاست ودلیل عیب روشن
شماهم بخندید
نه ببخشید گریه کنید
106164
:770620_dash2::770620_dash2::770620_dash2::770620_ dash2::770620_dash2::770620_dash2:

TANHAE
9th August 2016, 13:36
درود:
جناب ASALAK،همکاران عزیز با کسب اجازه از شما......،وقتی این پست را خوندم تاسف عمیقی در خود احساس کردم،چرا چرا واقعا چرا!!!!!!!!
چون خودم در سیستم آموزشی هستم(البته کم نیستند همکارانی که به نوعی تو این سیستم دستی بر آتش داشته باشند)
عمق این فاجعه بیشتر از آنیست که تصور کنیم.
توکشور های صاحب متد های آموزسی نوین(امثال ژاپن،کره،برخی کشور های اروپایی،حتی کشور های جنوب شرق آسیا !) اولین مراحل آموزشی شامل شناخت محیط و اجتماع،سپس آموزش روابط اجتماعی در سال های اولیه تحصیل است که البته از نظر متد های جدید آموزشی مهمترین مرحله آموزش محسوب می شود ،در مراحل بعدی شناخت قابلیت ها و توانمندی های افراد است که در واقع همان استعداد یابیست و بعد ...............
عزیزان ما کشوری هستیم که ادعای تمدن چندین هزار ساله داریم اما دریغ از یک توجه اساسی به امر آموزش،آنچه که به نام تغییر تو امر آموزش تو چند دهه ی اخیر رخ داده در جا زدن و چه بسا پسرفت بوده و نه پیشرفت.
مادامی که نگاه به این امر تغییر اساسی نکند انتظار آینده ی روشن نمی شود داشت،برای همه چیز سرمایه و پول هست اما همین که به امر مهم آموزش میرسیم خبری نیست!!!!
یه مثال بسیار ساده بزنم از همون آسیای جنوب شرقی،ماهاتیر محمد که بود و چه کرد؟؟!!

ASALAK
9th August 2016, 17:25
درود دوست عزیز جناب TANHAE (http://kiansat.kim/member.php?u=154524)

باور کنید وقتی دوشاخه رو باز کردم شاید دروغ نگم حدود 30 ثانیه داشتم نگاهش میکردم وچنان غمی تو دلم نشست که نگو ونپرس .مونده بودم اخه این خاک پرگهر ومهد تمدن با این مدل جوان وملت به اینجا رسیده ؟
یعنی رازی وبوعلی سینا و....هم همین خون تورگهاشون بوده که اون کشفیات رو ارائه دادند؟
راستش به استادش هم گفتم وتازه اومد دستم که چرا این جوان بدبخت بعد از چندماه الفی درب مغازه اقا دوشاخه رو اینجوری بسته !!!

مربی ایشون که کاسب چندین ساله هم هستند فرمودند:
ای اقا حالا مگه چی شده ؟؟ ماتا 8سالگی ننمون مارو میبرد حموم وتوالت !!!!
دلم میخواست هنوز کلماتش تموم نشده دهنشو جر بدم ولی خوب بهتر دیدم مخ شاگردشو بزنم واز شما چه پنهون زیراب استادشو زدم وقرار شد شاگردش اونجا رو ترک کنه وبره به موسسه فنی وحرفه ای .که قاره خودم هم سفارشش رو بکنم

تذکر: اینگونه افراد (مثلا استادکار) فقط دنبال کسی میگردند که یه جارو صبح کف مغازه رو بکشه وصبح زودتر بیاد درب مغازه .همین !!!
خدارو شکر میکنم پسرم تازه 16 سالشه وبه یقین میگم نصف کار منو یاد گرفته وامسال هم تو هنرسان فنی البته رشته تاسیسات ثبت نامش کردم .تا بخواست خدا رشته مورد علاقشو طی کنه وواسه خودش و مملکتش کسی بشه

به امید روزی که نام ایران رو روی خیلی از محصولات لا اقل اونور اب ببینیم ولذت ببریم
انشا الله

shouti
4th August 2019, 16:14
آقا منم چن وق پیش رفتم روغن ماشینمو عوض کنم خودم نشستم رو مبل تا اوستا کارش ک تموم حساب کردم ماشینو بردم بیرون تو آزاد راه سرعتم رسید ب صدو ده بیستا یهو کاپوت وا شد زدم ب گارد ریل و ماشین صفر داغون شد بخاطر اینکه (مثلا)استاد کاپوتو درست نبسته بود
حالا من باس یقه کیو بگیرم این وسط؟😑😑