.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: مشاوره برای خرید مادر بورد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

با سلام وخسته نباشید
    دوستان بنده یه مادربرد الایت گروپ DDR2 533 سی پی یو 3000 ورم 2 گیگ با باس 800 دارم که همه چیزش آنبرده می خواستم نظر شما رو بدونم
    من می خوام حداقل یه بازی فیفا2011 روی آن بتونم نصب و کار کنم یه فوتوشاپی واینترنت کار کنم چن تا بازی نصب کردم ولی اجرا نمیشه پیشنهاد شما چیه ؟
    من می خواستم دوسه روز پیش یه کارت گرافیک بخرم به نظر شما کارت گرافیک بخرم یا اینکه نه یه ارتقایی بدم ؟
    اگرارتقا بدم چه مارک ومدل کارت گرافیک ومادربردی رو بگیرم ؟؟

البته این رو هم بگم که رمم رو کامل نمی شناسه وبعضی اوقات زمان روشن شدن وبوت یه همچین اروری می ده لطفا" راهنمایی فرمایید

Reboot and Select proper Boot device
    or Iisert Boot Media in select Boot device and press a key

هرکلیدی هم می زنم مجددا همین متن رو تکرار می کنم چن بار ریستارت می کنم تا میاد بالا سیستم .

ممنون از لطفتون
    ویرایش توسط mostafa2010 : 12th March 2011 در ساعت 10:05
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

2. 4کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (12th March 2011),mir5 (23rd September 2011),SURENA (12th March 2011),عماد عموئي (12th March 2011)

علایق
    پرسپوليس _ فيلم ترسناك _ فيلم كمدي
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    با سلام وخسته نباشید
    دوستان بنده یه مادربرد الایت گروپ DDR2 533 سی پی یو 3000 ورم 2 گیگ با باس 800 دارم که همه چیزش آنبرده می خواستم نظر شما رو بدونم
    من می خوام حداقل یه بازی فیفا2011 روی آن بتونم نصب و کار کنم یه فوتوشاپی واینترنت کار کنم چن تا بازی نصب کردم ولی اجرا نمیشه پیشنهاد شما چیه ؟
    من می خواستم دوسه روز پیش یه کارت گرافیک بخرم به نظر شما کارت گرافیک بخرم یا اینکه نه یه ارتقایی بدم ؟
    اگرارتقا بدم چه مارک ومدل کارت گرافیک ومادربردی رو بگیرم ؟؟

البته این رو هم بگم که رمم رو کامل نمی شناسه وبعضی اوقات زمان روشن شدن وبوت یه همچین اروری می ده لطفا" راهنمایی فرمایید

Reboot and Select proper Boot device
    or Iisert Boot Media in select Boot device and press a key

هرکلیدی هم می زنم مجددا همین متن رو تکرار می کنم چن بار ریستارت می کنم تا میاد بالا سیستم .

ممنون از لطفتون
    هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010 بايد بگويم اين پيغامي كه ميدهدReboot and Select proper......and press a key براي اين است كه بوت سيستم شما هرچيزي بغير از هارد است و هيچ ربطي به رم شما ندارد و اشتباهي كه بيشتر مردم ميكنن اين است كه رم كامپيوتر و رم موبايل را با هم اشتباه ميگيرند رم كامپيوتر حافظه كمكي براي پردازش و عملكرد CPU است و يك حافظه موقت است و تا زماني كه سيستمتان روشن است اطلاعات درون رم موجود هستند و با خاموش كردن سيستم همه چيز پاك ميشود كار رم اين است كه زماني CPU دستور به باز كردن يك برنامه يا يك پوشه يا همين My Computer را ميدهد اين اطلاعات در رم ذخيره شده و براي دستور دوباره سيستم، ديگر نياز نيست كه CPU دوباره همان مسير را برود آن را از رم ميگيرد به خاط همين است زمانيكه براي بار اول دستوري را به سيستم ميدهيد كمي طول ميكشد ولي براي بار دوم سريع اين كار را انجام ميدهد ولي هارد يك حافظه بلند مدت است و اطلاعات در آن ذخيره ميشوند همان كاري كه رم در موبايل انجام ميدهد را انجام ميدهد به خاطر همين است كه ميگويم رم كامپيوتر با رم موبايل فرق ميكند البته اين قضيه هيچ ربطي به موضوع شما نداشت و فقط براي اطلاعات عمومي بود خوب براي حل آن مشكل شما بايد به SETUP سيستمتان رفته و بوت اول سيستمتان را به هارد تغيير دهيد احتمالا بوت اول شما روي سي دي است دوم اينكه شما مادربردتان تا حدودي قابل ارتقاء ميباشد و اينكه با تعويض CPU و گذاشتن گرافيك مشكلتان رفع ميشود با اين سيستمي كه داريد شما ميتوانيد كارهاي فتوشاپ و اينترنت را انجام دهيد ولي بازي آنچناني نميتوانيد انجام دهيد براي انجام بازي همان موارد گفته شده را بايد انجام دهيد تا مشكلتان حل شود و براي كامل شناخته نشدن رم هم بگويم كه زماني كه گرافيك شما آنبرد است يه مقدار از رم را براي خودش ميگيرد تا گرافيك بهتر لود شود شما قبل از اين كار شما نام كامل مادربردتان را بگوئيد تا ببينم چه CPU هايي را ساپورت ميكند.

موفق و پيروز باشيد

[CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [LEFT][B][SIZE=6][COLOR=#0000ff][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/B]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

4. 6کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (12th March 2011),Meisam-Alishahi (14th March 2011),mir5 (23rd September 2011),mostafa2010 (13th March 2011),sohrab64 (26th August 2011),SURENA (12th March 2011)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط عماد عموئي Click here to enlarge
    هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010 بايد بگويم اين پيغامي كه ميدهدReboot and Select proper......and press a key براي اين است كه بوت سيستم شما هرچيزي بغير از هارد است و هيچ ربطي به رم شما ندارد و اشتباهي كه بيشتر مردم ميكنن اين است كه رم كامپيوتر و رم موبايل را با هم اشتباه ميگيرند رم كامپيوتر حافظه كمكي براي پردازش و عملكرد CPU است و يك حافظه موقت است و تا زماني كه سيستمتان روشن است اطلاعات درون رم موجود هستند و با خاموش كردن سيستم همه چيز پاك ميشود كار رم اين است كه زماني CPU دستور به باز كردن يك برنامه يا يك پوشه يا همين My Computer را ميدهد اين اطلاعات در رم ذخيره شده و براي دستور دوباره سيستم، ديگر نياز نيست كه CPU دوباره همان مسير را برود آن را از رم ميگيرد به خاط همين است زمانيكه براي بار اول دستوري را به سيستم ميدهيد كمي طول ميكشد ولي براي بار دوم سريع اين كار را انجام ميدهد ولي هارد يك حافظه بلند مدت است و اطلاعات در آن ذخيره ميشوند همان كاري كه رم در موبايل انجام ميدهد را انجام ميدهد به خاطر همين است كه ميگويم رم كامپيوتر با رم موبايل فرق ميكند البته اين قضيه هيچ ربطي به موضوع شما نداشت و فقط براي اطلاعات عمومي بود خوب براي حل آن مشكل شما بايد به SETUP سيستمتان رفته و بوت اول سيستمتان را به هارد تغيير دهيد احتمالا بوت اول شما روي سي دي است دوم اينكه شما مادربردتان تا حدودي قابل ارتقاء ميباشد و اينكه با تعويض CPU و گذاشتن گرافيك مشكلتان رفع ميشود با اين سيستمي كه داريد شما ميتوانيد كارهاي فتوشاپ و اينترنت را انجام دهيد ولي بازي آنچناني نميتوانيد انجام دهيد براي انجام بازي همان موارد گفته شده را بايد انجام دهيد تا مشكلتان حل شود و براي كامل شناخته نشدن رم هم بگويم كه زماني كه گرافيك شما آنبرد است يه مقدار از رم را براي خودش ميگيرد تا گرافيك بهتر لود شود شما قبل از اين كار شما نام كامل مادربردتان را بگوئيد تا ببينم چه CPU هايي را ساپورت ميكند.

موفق و پيروز باشيد

جناب آقای عمویی
    با سلام
    ازراهنمایی صریح وخوب وکاملتان کمال تشکررو دارم .
    بوت سیستمم رو چک کردم هر سه تاش برروی هارد تنظیمه ولی این اروری که گفتم بعضی اوقات پیش میاد . ( مثلا" یه روزیه دفعه برق رفت یا چند روز پیش بچه ها داشتند باهاش بازی می کردندو یه سری هم هنگ کرد که مجبور شدم ریستارت کنم )
    مادربردم الایت گروپه روش زده p4m800-m3 و جایی دیگه همه نوشته DDR2 533
    حال با این تفاسیرسیستمم ارزش ارتقا رو داره ( کارت گرافیک بخرم ) یا نه اینکه مادربردرو عوض کنم و ...
    الانم انچنان ناراضی نیستم فقط برا بازیها مشکل دارم نصب میشه ولی اجرا نمیشه
    لطفا" راهنمایی فرمایید .

ممنونم
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی

6. 4کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

pesare_penhan (7th September 2012),SURENA (15th March 2011),احمد برقکار (20th July 2012),عماد عموئي (14th March 2011)

علایق
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

جناب آقای عمویی
    با سلام
    ازراهنمایی صریح وخوب وکاملتان کمال تشکررو دارم .
    بوت سیستمم رو چک کردم هر سه تاش برروی هارد تنظیمه ولی این اروری که گفتم بعضی اوقات پیش میاد . ( مثلا" یه روزیه دفعه برق رفت یا چند روز پیش بچه ها داشتند باهاش بازی می کردندو یه سری هم هنگ کرد که مجبور شدم ریستارت کنم )
    مادربردم الایت گروپه روش زده p4m800-m3 و جایی دیگه همه نوشته DDR2 533
    حال با این تفاسیرسیستمم ارزش ارتقا رو داره ( کارت گرافیک بخرم ) یا نه اینکه مادربردرو عوض کنم و ...
    الانم انچنان ناراضی نیستم فقط برا بازیها مشکل دارم نصب میشه ولی اجرا نمیشه
    لطفا" راهنمایی فرمایید .

ممنونم
    هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010 ، من دو عكس از مدل مادربردتان ميگذارم ببينيد كدام مدل براي شماست بعد بريم سر توضيحات مربوطه :

مادربرد شماره يك

Click here to enlarge

مادربرد شماره دو

Click here to enlarge

موفق باشيد
    [CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

8. 6کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

mehdi8320000 (15th March 2011),Meisam-Alishahi (14th March 2011),mir5 (23rd September 2011),pesare_penhan (7th September 2012),SURENA (15th March 2011),احمد برقکار (20th July 2012)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010 ، من دو عكس از مدل مادربردتان ميگذارم ببينيد كدام مدل براي شماست بعد بريم سر توضيحات مربوطه :

مادربرد شماره يك

Click here to enlarge

مادربرد شماره دو

Click here to enlarge

موفق باشيد
    با سلام خدمت جناب عمویی
    مادربردم همون عکس اولی می باشد . (همون که قرمزرنگه )

باتشکر

10. 7کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

javad1366 (17th March 2011),M.Salehi  (17th July 2012),Meisam-Alishahi (15th March 2011),mohammadbist (26th December 2011),M_Repair (15th March 2011),SURENA (15th March 2011),عماد عموئي (15th March 2011)

علایق
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

با سلام خدمت جناب عمویی
    مادربردم همون عکس اولی می باشد . (همون که قرمزرنگه )

باتشکر
    هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010 با مادربردي كه شما داريد تاحدودي قابل ارتقاء است شما با اين مادربرد و سيستمي كه داريد نميتوانيد بازيهاي گرافيك سنگين مثل PES 2011 را انجام دهيد شما اگر ميخواهيد اين بازيها را انجام دهيد حتما بايد سيستمي داشته باشيد با مشخصات زير:

سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی در بهترین شرایط :

Operating System: Microsoft Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7
    Processor: Core 2 Duo E6700 2.66GHz or Athlon 64 X2 Dual Core 5800 +
    Video Card: GeForce 8800 GTS or Radeon HD 3800 series 512MB with support for Pixel Shader 3.0
    RAM: 2 GB
    Sound Card: Sound Card compatible with DirectX 9.0c
    Hard disk: 8 GB

شما حتما بايد مادربردي بگيريد كه اين قطعات رو ساپورت كند ، با اين مادربرد ، شما نميتوانيد اين قطعات را روي آن ببنديد حتما بايد هم مادربرد ، هم گرافيك ، هم CPU و پاور سيستم را عوض كنيد تا بتوانيد اين بازي را بدون هيچ مشكلي اجرا كنيد.

با اين سيستمتان شما ميوانيد كارهاي سبك تر ( به غير از اين بازيها ) مثل اينترنت ، فتوشاپ ، بازي هاي سبك و ..... را انجام دهيد.

موفق باشيد
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

12. 8کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

javad1366 (17th March 2011),M.Salehi  (17th July 2012),Meisam-Alishahi (15th March 2011),mohammadbist (26th December 2011),mostafa2010 (15th March 2011),M_Repair (15th March 2011),pesare_penhan (7th September 2012),احمد برقکار (20th July 2012)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010 با مادربردي كه شما داريد تاحدودي قابل ارتقاء است شما با اين مادربرد و سيستمي كه داريد نميتوانيد بازيهاي گرافيك سنگين مثل PES 2011 را انجام دهيد شما اگر ميخواهيد اين بازيها را انجام دهيد حتما بايد سيستمي داشته باشيد با مشخصات زير:

سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی در بهترین شرایط :

Operating System: Microsoft Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7
    Processor: Core 2 Duo E6700 2.66GHz or Athlon 64 X2 Dual Core 5800 +
    Video Card: GeForce 8800 GTS or Radeon HD 3800 series 512MB with support for Pixel Shader 3.0
    RAM: 2 GB
    Sound Card: Sound Card compatible with DirectX 9.0c
    Hard disk: 8 GB

شما حتما بايد مادربردي بگيريد كه اين قطعات رو ساپورت كند ، با اين مادربرد ، شما نميتوانيد اين قطعات را روي آن ببنديد حتما بايد هم مادربرد ، هم گرافيك ، هم CPU و پاور سيستم را عوض كنيد تا بتوانيد اين بازي را بدون هيچ مشكلي اجرا كنيد.

با اين سيستمتان شما ميوانيد كارهاي سبك تر ( به غير از اين بازيها ) مثل اينترنت ، فتوشاپ ، بازي هاي سبك و ..... را انجام دهيد.

موفق باشيد
    جناب آقای عمویی
    باسلام

من چن تا سوال کوتاه داشتم خدمتتون
    با این وضعیت سیستم من ddr2 هست یا نه ؟
    در مورد رم چیکار کنم که نصفه می شناسه ؟ واون ارور بوت ؟
    نظرشما درمورد سیستم چیه ؟ تاحدودی یعنی تا چقدر می تونم ارتقاش بدم ؟ شما چه نمونه های قطعاتی رو پیشنهاد می کنی ؟
    این مادر بردم چه کارت گرافیک وسی پی یویی رو ساپورت می کنه ؟

ممنونم از لطفتون .

14. 5کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

javad1366 (17th March 2011),KIAN FAR (17th March 2011),M.Salehi  (17th July 2012),mohammadbist (26th December 2011),عماد عموئي (17th March 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع