.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: وقتی رضازاده به جان پسرش ابوالفضل قسم می خورد! + تصویر

علایق
    موسیقی- الکترونیک
    شغل و حرفه
    استدیو سل آکورد
    تشکر ها
    13,965
    4,381 سپاس از586 پست

وقتی رضازاده به جان پسرش ابوالفضل قسم می خورد! + تصویر

پیمانه: حسين رضازاده - سرپرست فدراسيون وزنه‌برداري: حدود هشت ماه است كه فدراسيون را به عنوان سرپرست تحويل گرفته‌ام و سعي كردم از نيروهاي كارآمدي در بخش‌هاي مختلف استفاده كنم. كوروش باقري و فلاحتي‌نژاد را براي كادر فني آورده‌ام و هر امكاناتي كه براي پيشرفت خواستند فراهم كردم. موفقيت نسبي تيم ملي وزنه برداري در مسابقات جهاني نتيجه همين كارهاست.

Click here to enlarge

همه وزنه‌برداران ما در رقابت‌هاي جهاني خوب وزنه زدند و اين نشان مي‌دهد كه تيم ملي تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته. از طرفي تيم ما يك تيم جوان است. سن بيشتر بچه‌ها پايين است و اگر به خوبي بتوانيم روي آنها كار كنيم، مي‌توانند در رقابت‌هاي جهاني سال آينده و المپيك لندن نتايج بهتري كسب كنند.

لزومي ندارد از كارهايي كه كرده‌ام، تعريف كنم. آن‌هايي كه انتقاد مي‌كنند بايد بدانند هر كس كه ابتدا فعاليتش را در جايي آغاز مي‌كند، مدتي زمان مي‌خواهد تا برنامه هايش را پيش ببرد. من هم از زماني كه آمدم سعي كردم براي موفقيت برنامه‌ريزي كنم. به مرور زمان و پله پله جلو آمده‌ايم. 20 روز پيش از اين كه وزنه‌برداران در رقابت‌هاي جهاني حاضر شوند، از آنها تست دوپينگ گرفته شد كه هيچ كدام شان مشكلي نداشتند.

اين روزها در تيم‌هاي ملي انتخاب مكمل‌هاي غذايي به عهده كادر فني است. هرچه بخواهند ما تهيه مي‌كنيم. ما اكنون يك تيم خوب،‌ پاك و يكدست داريم و بچه‌ها مي‌دانند كه اشتباهات گذشته مي‌تواند وزنه برداري ايران را براي هميشه محروم كند. خطاب به منتقدان مي‌گويم كه خدا مي‌داند در اين مدت پيگير كار علي حسيني هم بوده‌ام. آنقدر پيگير بودم كه آيان(رئيس فدراسيون جهاني وزنه برداري) به من گفت زياد در مورد او صحبت مي‌كني.

حتي در آخرين ديدارمان در آنتاليا بازهم در مورد علي حسيني از آيان خواهش كردم و او اعلام كرد در همين روزها و پس از رقابت‌هاي جهاني وضعيت او اعلام مي‌شود. ما نمي‌توانيم خودمان را گول بزنيم. ماده غير‌مجاز در آزمايش او وجود داشته و ما هم سعي و تلاش‌مان را كرده‌ايم كه محروميتش را كم كنيم.

به جان پسرم ابوالفضل و به هر كس ديگري كه بگوييد قسم مي‌خورم که تمام تلاشم را براي تبرئه شدن سعيد علي حسيني به کار گرفته ام. من حداقل محروميت را براي او خواستم و فكر مي‌كنم با توجه به احترامي كه آيان براي من قائل است، اين اتفاق بيفتد. من از آيان به صورت جدي خواسته‌ام كه کاري کند تا علي حسيني بتواند دوباره به عنوان يك ورزشکار موفق به جامعه ورزش بازگردد. من دوست ندارم او مادام‌العمر محروم شود.

اين ادعا را به عنوان يك مرد مطرح مي‌كنم و دروغ نمي‌گويم. سعي مي‌كنم علي حسيني به حال خودش رها نشود. هر طور كه شده دستش را مي‌گيرم و نمي‌گذارم اين جوان نابود شود. به پدرش هم گفتم در هر وزارتخانه‌اي كه مي‌خواهد من برايش كار فراهم مي‌كنم. توكلم به خداست. آن‌هايي كه مرا تخريب مي‌كنند، خدا جواب‌شان را بدهد.

به جهان خرم ازآنم، که جهان خرم ازاوست
    عاشقم بر همه عالم، که همه عالم ازاوست

2. 4کاربر از SURENA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aramjan (25th August 2012),KIAN FAR (3rd October 2010),محمد دهقان (3rd October 2010),حامد کیانمهر (10th October 2010)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع