.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: چگونه روی سی دی قفل گذاری کنیم ؟

شغل و حرفه
    دانشجو
    تشکر ها
    461
    1,096 سپاس از208 پست

چگونه روی سی دی قفل گذاری کنیم ؟

سلام دوستان. میخوام دی وی دی رایت کنم و روی اون پسورد بذارم یا مثلا وقتی اتوران اون باز میشه پسورد بخواد اگه هست راهنمایی کنید. ممنون
    ویرایش توسط pal-electronic : 16th October 2010 در ساعت 09:52
    [CENTER][SIZE=6][B][COLOR=DarkRed]

[/COLOR][SIZE=5][COLOR=Green]خدا در بیابانهای خالی از انسان نیست ، خدا در بتکده و مسجد نیست ، خدا در دستی ست که به یاری میگیری ،در قلبی ست که شاد میکنی ، در لبخندی ست که به لب می نشانی ...[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkRed]
    [/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]

2. 10کاربر از ahmad66i بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (20th October 2010),hamid3000 (16th October 2010),KIAN FAR (16th October 2010),m.aminifar (29th November 2010),Meisam-Alishahi (17th October 2010),pal-electronic (16th October 2010),spr_electronic (17th October 2010),SURENA (19th October 2010),مهدی چیت بند (21st June 2011),ناظم سایت (17th October 2010)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ahmad66i Click here to enlarge
    سلام دوستان. میخوام دی وی دی رایت کنم و روی اون پسورد بذارم یا مثلا وقتی اتوران اون باز میشه پسورد بخواد اگه هست راهنمایی کنید. ممنون
    هوالعلیم
    با سلام شما میتوانید با این برنامه ها بر روی DVD یا CD قفل گذاری کنید ، WIN LOCK , TZ EXE PROTECT,TZCOPY,COPY KILLER
    موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

4. 12کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmad66i (17th October 2010),ARIYA (20th October 2010),KIAN FAR (17th October 2010),KOUROSH 5 (22nd October 2010),m.aminifar (29th November 2010),pal-electronic (17th October 2010),spr_electronic (17th October 2010),SURENA (19th October 2010),مهدی چیت بند (21st June 2011),ناظم سایت (17th October 2010),اميركيان (21st October 2010),رامین فرهادی (17th October 2010)

تشکر ها
    6
    12 سپاس از2 پست

باسلام و خسته نباشیدوتشکرازراهنمایتون

6. 5کاربر از pj1356 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (20th October 2010),KIAN FAR (19th October 2010),m.aminifar (29th November 2010),Meisam-Alishahi (19th October 2010),pal-electronic (19th October 2010)

علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    تدریس شیمی د.آزاد
    تشکر ها
    96
    1,659 سپاس از454 پست
    سلام

در بین نرم افزارهای خارجی چیزی وجود نداره که نشه قفلش رو
    شکست اگر نرم افزار کاربردی بخواهید باید از نرم افزارهای ایرانی استفاده کنید دکه اونم پولی هست.

8. 9کاربر از jaffar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmad66i (22nd October 2010),ARIYA (23rd October 2010),KIAN FAR (22nd October 2010),KOUROSH 5 (22nd October 2010),m.aminifar (29th November 2010),pal-electronic (23rd October 2010),مهدی چیت بند (21st June 2011),اميركيان (21st October 2010),غدیر (22nd October 2010)

شغل و حرفه
    دانشجو
    تشکر ها
    461
    1,096 سپاس از208 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط jaffar Click here to enlarge
    سلام

در بین نرم افزارهای خارجی چیزی وجود نداره که نشه قفلش رو
    شکست اگر نرم افزار کاربردی بخواهید باید از نرم افزارهای ایرانی استفاده کنید دکه اونم پولی هست.
    سلام . منظورتون از پولی بودن چیه ؟ اگه میشه اسم نرم افزارو بگید. ممنون

[/COLOR][SIZE=5][COLOR=Green]خدا در بیابانهای خالی از انسان نیست ، خدا در بتکده و مسجد نیست ، خدا در دستی ست که به یاری میگیری ،در قلبی ست که شاد میکنی ، در لبخندی ست که به لب می نشانی ...[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkRed]

10. 4کاربر از ahmad66i بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (23rd October 2010),KIAN FAR (28th November 2010),m.aminifar (29th November 2010),pal-electronic (23rd October 2010)

علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    تدریس شیمی د.آزاد
    تشکر ها
    96
    1,659 سپاس از454 پست
    سلام . منظورتون از پولی بودن چیه ؟ اگه میشه اسم نرم افزارو بگید. ممنون
    دوست عزیز امروز یک نرم افزار بسیار قوی(100 درصد گارانتی) در این زمینه معرفی کردم که میتونید از تایپیک زیر دانلود کنید:

نرم افزاری قدرتمند و عالی برای قفل گذاری بر روی CD , DVD و فلش مموری جهت حفاظت از اطلاعات ( 100 درصد گارانتی ) Master Voyager 2.65
    موفق باشید

12. 6کاربر از jaffar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmad66i (23rd October 2010),ARIYA (23rd October 2010),bia2mob (23rd October 2010),KIAN FAR (28th November 2010),m.aminifar (29th November 2010),pal-electronic (23rd October 2010)

شغل و حرفه
    دانشجو
    تشکر ها
    461
    1,096 سپاس از208 پست

دوست عزیز امروز یک نرم افزار بسیار قوی(100 درصد گارانتی) در این زمینه معرفی کردم که میتونید از تایپیک زیر دانلود کنید:

نرم افزاری قدرتمند و عالی برای قفل گذاری بر روی CD , DVD و فلش مموری جهت حفاظت از اطلاعات ( 100 درصد گارانتی ) Master Voyager 2.65
    موفق باشید
    سلام دوست خوبم. از نرم افزاری که گذاشتی ممنون هنوز نصبش نکردم ولی قطعا خودشه.
    یه مشکل دارم . من ویندوزم 7 هستش و هر وقت تمهای اونو عوض میکنم بعد از خاموش روشن کردن تم تنظیم شده به حالت پیش فرض برمیگرده میشه راهنماییم کنید چیکار کنم ؟

14. 5کاربر از ahmad66i بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (23rd October 2010),jaffar (24th October 2010),KIAN FAR (28th November 2010),m.aminifar (29th November 2010),pal-electronic (23rd October 2010)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

سلام دوست خوبم. از نرم افزاری که گذاشتی ممنون هنوز نصبش نکردم ولی قطعا خودشه.
    یه مشکل دارم . من ویندوزم 7 هستش و هر وقت تمهای اونو عوض میکنم بعد از خاموش روشن کردن تم تنظیم شده به حالت پیش فرض برمیگرده میشه راهنماییم کنید چیکار کنم ؟

درود
    معمولا دوحالت بیشتر ندارد
    اول کارت گرافیک و تنظیمات آن (که باید درست نصب شده باشد و حتما از درایور مخصوص کارت گرافیک خودتان استفاده کنید نه درایوری که ویندوز اتوماتیک نصب میکند)
    دوم اکتیو نبودن و یا ناقص بودن ویندوز که لودر اکتیو کردن را برای شما ضمیمه کردم (اگر نمیدانید اکتیو شده یا نه بر روی مای کامپیوتر کلیلک راست کنید و گزینه آخر را بزنید
    در پایین نوشته شده ویندوز active یا not active) ابتدا فایل اول را نصب و سپس لودر را اجرا کنید(این لودر روی اکثر ورژنها جواب داده است اگر کار نکند
    باید از یک لودر یا کد دیگر برای اکتیو کردن استفاده کنید)
    فایل های پیوست شده
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

16. 4کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmad66i (23rd October 2010),KIAN FAR (28th November 2010),m.aminifar (29th November 2010),pal-electronic (23rd October 2010)

شغل و حرفه
    دانشجو
    تشکر ها
    461
    1,096 سپاس از208 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ARIYA Click here to enlarge
    درود
    معمولا دوحالت بیشتر ندارد
    اول کارت گرافیک و تنظیمات آن (که باید درست نصب شده باشد و حتما از درایور مخصوص کارت گرافیک خودتان استفاده کنید نه درایوری که ویندوز اتوماتیک نصب میکند)
    دوم اکتیو نبودن و یا ناقص بودن ویندوز که لودر اکتیو کردن را برای شما ضمیمه کردم (اگر نمیدانید اکتیو شده یا نه بر روی مای کامپیوتر کلیلک راست کنید و گزینه آخر را بزنید
    در پایین نوشته شده ویندوز active یا not active) ابتدا فایل اول را نصب و سپس لودر را اجرا کنید(این لودر روی اکثر ورژنها جواب داده است اگر کار نکند
    باید از یک لودر یا کد دیگر برای اکتیو کردن استفاده کنید)
    سلام دوست من. والا من به قسمت مربوطه رفتم که عبارت windows is activated درج شده بود. عکس اونو میذارم لطف کنید مشاهده و بفرمایین که چیکار کنم البته هنوز لودر اکتیو کردن را نصب نکردم. ممنون.
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست Untitled.jpg  

18. 3کاربر از ahmad66i بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (24th October 2010),KIAN FAR (28th November 2010),m.aminifar (29th November 2010)

شغل و حرفه
    دانشجو
    تشکر ها
    461
    1,096 سپاس از208 پست

موفق باشید
    سلام من نمیتونم با نرم افزار فوق Master Voyager 2.65 روی سی دی یا دی وی دی یا فلش مموری قفلی بذارم لطفا راهنمایی کنید. با تشکر
    ویرایش توسط ahmad66i : 28th November 2010 در ساعت 15:42

20. 3کاربر از ahmad66i بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (28th November 2010),m.aminifar (29th November 2010),صاصون (27th May 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع