.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 12 از 30 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 294

موضوع: تاپیک مخصوص پرسش و پاسخ مشکلات سیستم های حفاظتی خودرو (دزدگیر)

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط bb2002 Click here to enlarge
    سلام
    من دزدگیر استیل میت ردبت روی ماشین نصب کردم و از طریق کاتالوگ فارسی که در یکی از سایتها پیدا کردم تونستم سیستم پین کدش رو فعال کنم. منتها دستوری که برای غیر فعال کردنش داده بود عمل نکرد. خیلی تلاش کردم و ازطرق مختلف میخواستم روش غیر فعال کردنش رو منوجه بشم غافل از اینکه با این کار پین کد رو عوض کردم و حالا دزد گیر غیر فعال نمیشه و عملا از ماشین نمیشه استفاده کرد. اگر میشه کمک کنید تا بتونم اون رو غیر فعال کنم. خیلی ممنون
    دوست گرامی متوجه منظورتون نشدم که چکارکردین میخوان پوست بکنن ولی شما سربطری ماشین نیم ساعت بردار باطری ریموت کنترل در بیار هر کاری روی دزدگیر کرده باشین ریست میشه و به حالت اولیه برمیگرده
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Click here to enlarge

• میان اینهمه "نامردی" باید شیطان را تحسین کرد که "دروغ" نگفت ...
      جهنم را به جان خرید، اما "تظاهر" به دوست داشتن آدم نکرد

2. 6کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (11th December 2012),bb2002 (10th December 2012),farhad1904 (10th December 2012),hadi_rc51 (11th December 2012),IRANIA (11th December 2012),sajadnasirpor  (10th December 2012)

تشکر ها
    7
    25 سپاس از7 پست

خیلی ممنون که جواب دادین
    من حرفه ای نیستم و زیاد سر رشته ای در این مورد ندارم و فکر کردم درست کردنش مستلزم صرف وقت و هزینه زیادی باشه
    فقط ریموت شارژی هستش حتما باید باطریش رو در بیارم یا اگه خاموشش کنم کافیه؟

4. 4کاربر از bb2002 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (11th December 2012),IRANIA (11th December 2012),m.aminifar (10th December 2012),sajadnasirpor  (10th December 2012)

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

خیلی ممنون که جواب دادین
    من حرفه ای نیستم و زیاد سر رشته ای در این مورد ندارم و فکر کردم درست کردنش مستلزم صرف وقت و هزینه زیادی باشه
    فقط ریموت شارژی هستش حتما باید باطریش رو در بیارم یا اگه خاموشش کنم کافیه؟
    اگر باطری شارژی هست کار مشکلی شما نمیتونین فقط سرباطری خودرو بردارین ببینین چی میشه
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Click here to enlarge

6. 6کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (27th March 2013),ASHKAN-NO (11th December 2012),bb2002 (11th December 2012),farhad1904 (10th December 2012),IRANIA (11th December 2012),sajadnasirpor  (10th December 2012)

تشکر ها
    7
    25 سپاس از7 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط m.aminifar Click here to enlarge
    اگر باطری شارژی هست کار مشکلی شما نمیتونین فقط سرباطری خودرو بردارین ببینین چی میشه
    سلام دوست گرامی
    من سر باطری رو برداشتم یک دفعه مثبت و یک دفعه منفی و بیشتر از نیم ساعت طول کشید ولی دستگاه هیچ تغییری نکرد. تونستم با برداشتن یکی از فیوزهاش دزدگیر رو غیر فعال کنم و ماشین رو روشن کنم. پیش یه نصاب دزدگیر رفتم ده دقیقه ای باهاش سر و کله زد و لی نتونست کاری کنه و گفت که باید آیسی کدش رو عوض کنند. البته با اون آقا و مهارتش آشنایی ندارم. می خواستم ببینم واقعا راه دیگه ای نداره. از راهنماییتون خیلی ممنون میشم

8. 5کاربر از bb2002 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (11th December 2012),IRANIA (11th December 2012),karim1350  (19th March 2015),m.aminifar (11th December 2012),sajadnasirpor  (11th December 2012)

تشکر ها
    8,736
    2,368 سپاس از512 پست

سلام دوست گرامی
    من سر باطری رو برداشتم یک دفعه مثبت و یک دفعه منفی و بیشتر از نیم ساعت طول کشید ولی دستگاه هیچ تغییری نکرد. تونستم با برداشتن یکی از فیوزهاش دزدگیر رو غیر فعال کنم و ماشین رو روشن کنم. پیش یه نصاب دزدگیر رفتم ده دقیقه ای باهاش سر و کله زد و لی نتونست کاری کنه و گفت که باید آیسی کدش رو عوض کنند. البته با اون آقا و مهارتش آشنایی ندارم. می خواستم ببینم واقعا راه دیگه ای نداره. از راهنماییتون خیلی ممنون میشم
    سلام دوست عزیز
    نصاب باطری ریموت را جدا کرد بازم نشد؟

روش غیر فعال کردن کد عبور :
    وقتی دزدگیر غیرفعال است سوییچ را باز کنید، ترمز را نگه داشته و کلید بیصدا را برای 2 ثانیه نگه دارید سیستم یک بیپ میزند و کد عبور غیر فعال میشود

آدم ها برای هم سنگ تمام میزارند،
    اما نه وقتی که در میانشان هستی ، نه ...
    آن جا که در میان خاک خوابیدی
    سنگ تمام را می گذارند و می روند...!

10. 7کاربر از IRANIA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (27th March 2013),ASHKAN-NO (11th December 2012),bb2002 (12th December 2012),hadi_rc51 (11th December 2012),karim1350  (19th March 2015),m.aminifar (11th December 2012),sajadnasirpor  (11th December 2012)

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط IRANIA Click here to enlarge

سلام دوست عزیز
    نصاب باطری ریموت را جدا کرد بازم نشد؟

روش غیر فعال کردن کد عبور :
    وقتی دزدگیر غیرفعال است سوییچ را باز کنید، ترمز را نگه داشته و کلید بیصدا را برای 2 ثانیه نگه دارید سیستم یک بیپ میزند و کد عبور غیر فعال میشود

در تکمیل فرمایش اقای IRANIA برای اینکار حتما باید سیم قفل کودک (سیم نارنجی ) به سیم استپ ترمز نصب باشد

Click here to enlarge

12. 4کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (27th March 2013),bb2002 (12th December 2012),hadi_rc51 (11th December 2012),IRANIA (11th December 2012)

تشکر ها
    8,736
    2,368 سپاس از512 پست

دوست عزیز احتمالا با کددهی مجدد ریموت دستگاه ریست شود
    برای کددهی ریموت با دستگاه استیل میت به روش زیر عمل میکنیم

در قسمت بالای قاب کیت اصلی دستگاه استیل میت یک سورخ وجود دارد که اگر داخل سوراخ را مشاهده نمائید یک میکروسوئیچ را خواهید دید آن را یک ثانیه فشار داده ورها کنید وبلافاصله یکی از دکمه های ریموت را فشار دهید واگر دستگاه دو ریموت داشت پس از فشار دادن دکمه ریموت اول پس از سه ثانیه دکمه ریموت دوم را یکبار فشار دهید و سپس ده ثانیه صبر کنید تا دستگاه از برنامه کددهی خارج شده وآنگاه ریموت ها را آزمایش کنید.(توضیح اینکه حتما پس از فشار دکمه میروسوئچ دستگاه،سریعا یکی از دکمه های ریموت اول وپس از سه ثانیه ریموت دوم را فشار دهید ).

14. 3کاربر از IRANIA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (27th March 2013),bb2002 (12th December 2012),m.aminifar (12th December 2012)

تشکر ها
    7
    25 سپاس از7 پست

سلام دوستان عزيز
    1- نصاب باطري ريموت را قطع نكرد ولي اگر اطمينان داريد كه با اين كار درست خواهد شد من امتحان خواهم كرد
    2- براي غير فعال كردن رمز عبور از همين روش استفاده كردم و عمل نكرد كه باعث شد به اشتباه رمز را تغيير كرده و اين اتفاق بيفتد و طبق فرمايشات شما احتمالا آن سيم نارنجي وصل نشده است. و اگر اينطور باشد احتمال اينكه روش هاي ديگر براي ريست كردن دستگاه هم جواب ندهد وجود دارد؟ چون پيش نصابي كه رفته بودم مي گفت بعضي از اين مدلها با ۷ بار باز و بسته كردن سويچ ريست مي شوند!
    و اگر اين سيم متصل نبود در پژو 405 slx به كدام سيم بايد وصل شود؟
    ویرایش توسط bb2002 : 12th December 2012 در ساعت 07:04

16. 2کاربر از bb2002 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

IRANIA (12th December 2012),m.aminifar (12th December 2012)

تشکر ها
    8,736
    2,368 سپاس از512 پست

سلام دوستان عزيز
    1- نصاب باطري ريموت را قطع نكرد ولي اگر اطمينان داريد كه با اين كار درست خواهد شد من امتحان خواهم كرد
    2- براي غير فعال كردن رمز عبور از همين روش استفاده كردم و عمل نكرد كه باعث شد به اشتباه رمز را تغيير كرده و اين اتفاق بيفتد و طبق فرمايشات شما احتمالا آن سيم نارنجي وصل نشده است. و اگر اينطور باشد احتمال اينكه روش هاي ديگر براي ريست كردن دستگاه هم جواب ندهد وجود دارد؟ چون پيش نصابي كه رفته بودم مي گفت بعضي از اين مدلها با ۷ بار باز و بسته كردن سويچ ريست مي شوند!
    و اگر اين سيم متصل نبود در پژو 405 slx به كدام سيم بايد وصل شود؟
    احتمالا سیم نارنجی قطع است
    زیر داشبورد بالای پدال ترمز را نگاه کنید استپ ترمز قابل دیدن است فیش آن 2 سیم است
    برای وصل کردن سیم ترمز دزدگیر سیم نارنجی را به صورتی به سیم های استپ ترمز وصل می کنید که با فشار ترمز برق وصل شود

18. 3کاربر از IRANIA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (27th March 2013),bb2002 (13th December 2012),m.aminifar (12th December 2012)

تشکر ها
    7
    25 سپاس از7 پست

عرض سلام و تشکر به همه دوستان
    با کددهی مجدد ریموتها دستگاه ریست شد و پین کد نیز از بین رفت. جهت اطلاع دوستان و به عنوان یک تجربه باید این مطلب رو می نوشتم تا از اون استفاده بشه.
    ولی حالا که خیلی زحمت دادم خواستم در یک مورد دیگه هم راهنمایی ام کنید
    روی خود ماشین صندوق پران نصب هست و کلید اون روی داشبورده، حالا اگر بخوام صندوق پران دزدگیر رو هم به اون وصل کنم نیاز به لوازم دیگه ای هست یا نه؟ و چگونه آنها را به هم متصل کنم و کدام سیمها؟
    چیزی که در ذهن خودم هست اینه که فقط باید سیم آنها را به هم متصل کنم ولی با توجه به اینکه سیستم خود ماشین تایمر دار و دارای بورد هست با اتصال این 2 سیم احتمال اتصالی وجود دارد و شاید به این دلیل نیاز به وسیله ای مانند برد و یا شاید یک عدد دیود باشد.
    اگر لطف فرموده و راهنمایی نمایید ممنون میشوم

20. 3کاربر از bb2002 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (27th March 2013),IRANIA (13th December 2012),m.aminifar (13th December 2012)

صفحه 12 از 30 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع