.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 24 از 30 نخستنخست ... 41415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 294

موضوع: تاپیک مخصوص پرسش و پاسخ مشکلات سیستم های حفاظتی خودرو (دزدگیر)

تشکر ها
    56
    182 سپاس از45 پست

پیش فرض پاسخ : تاپیک مخصوص پرسش و پاسخ مشکلات سیستم های حفاظتی خودرو (دزدگیر)

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط majid75t Click here to enlarge
    سلام
    دوستان یه سوال فنی؟
    بنده دزدگیر ماجیکار902 اصلی قدیمی دارم الان چند روزیه که صفحه ریموت کار کرد رو نشون نمیده همه کارکردا رو مثل قفل وباز و زد زد و همه..... کار میکنه همه چی مرتب صفحه قفل بسته نشون میده چه باز باشه چه بسته همش بسته نشون میده ساعت کار میکنه ونشون میده علامت اجیر نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنید
    Click here to enlarge
    سلام
    ریموتتون ضربه خورده و گیرند ه آر اف کار نمیکنه و عموما با شارژ قلع درست میشه
    ایمن گستر شرق بزرگترین مرکز تخصصی فروش ، نصب و تعمیر سیستمهای حفاظتی در خراسان جنوبی
    نماینده انحصاری دزدگیر های تلمتیکس (کد 96101) و پرومتیکس (ماتریکس)(کد 1835) و NTJ (کد 12)
    نماینده رسمی و طلایی دزدگیر ماجیکار کره (کد 2341)

نماینده انحصاری محصولات Vitex در استان(دوربین مدار بسته , دزدگیر اماکن)

2. 4کاربر از imen_g_sh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (30th November 2014),bijanmoradi (6th June 2014),m.jamali (15th August 2014),M.Salehi  (5th June 2014)

تشکر ها
    56
    182 سپاس از45 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط EBRAHIM47 Click here to enlarge
    سلام دوست عزیزموفق نشدم عکسی ازکیت دزدگیرگذاشتم تاشایدبتونیدراحترکمکم کنیدهمچنان که فرموده بودی هرکلیدراچندثانیه نگه داشتم فقط کلیدکنارFکه باعلامتON/OF هست رویLCD علامت کلیدمیادوکلیدهاقفل می شوندوباتکراربازمیشوندوبان گه داشتن2کلیدی که درعکس روی ریموت دیده می شوندکه همان FوON/OFهستندنورLCDروشن ویارنگ آن تقییرمی کندکلیدFومولودی ویبره فعال می شودON/OFبابازکردن واردتنظیمات ساعت وON/OFباقفل کردن واردساعت کوکی می شود ودرضمن درپست قبل گفته بودم مدتی هست بعدازچندثانیه بسته بودن سوئیچ بدون اینکه درهاقفل شونددزدگیرفعال می شودوفکرمی کنم
    AUTO SET ازآن زمان روی LCDریموت هستش منتظرراهنمایی شماهستم متشکرم

فایل پیوست 84488فایل پیوست 84487
    سلام
    بالای ریموت شما 3 کلید داره
    باید با اونا تست کنید
    درسته از زمانی که AUTO SETروی LCD اومده فعال شدن اتومات دزدگیر فعال شده
    کلید هارو دو به دو برای یکبار 2ثانیه نگه دارید اگر نرفت
    بکبار بزنید(نگه ندارید)
    جهت احتیاط کلید 1(قفل) رو 2 ثانیه نگه دارید هم در حالت سوئیچ باز و هم بسته
    متاسفانه دفترچه این مدل رو ندارم اما اگر جواب نگرفتید اعلام کنید منم پیگیری میکنم که انشالا برنامه هاشو پیدا کنم
    این نکته رو هم اضافه کنم تو دستگاههای TLD ساده این حالت با تغیر جامپر انجام میشه
    اگر جامپری رو جابجا کردین و این اتفاق افتاده به حالت اول برگردونیدش و اگرم خواستید با جامپر تست کنید و حتما فیوز پمپ هارو بردارید چون یکیش برای تغیر تایم تحریک قفل مرکزه و ممکنه به پمپ آسیب برسونه مگر قفل مرکز ماشین تحریک منفی باشه که موردی نداره
    ویرایش توسط imen_g_sh : 5th June 2014 در ساعت 06:46
    ایمن گستر شرق بزرگترین مرکز تخصصی فروش ، نصب و تعمیر سیستمهای حفاظتی در خراسان جنوبی
    نماینده انحصاری دزدگیر های تلمتیکس (کد 96101) و پرومتیکس (ماتریکس)(کد 1835) و NTJ (کد 12)

4. 5کاربر از imen_g_sh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (30th November 2014),bijanmoradi (6th June 2014),EBRAHIM47 (9th June 2014),m.jamali (15th August 2014),M.Salehi  (5th June 2014)

شغل و حرفه
    تعمیرکارلوازم صوتی وتصویری
    تشکر ها
    4,172
    1,046 سپاس از219 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط imen_g_sh Click here to enlarge
    سلام
    بالای ریموت شما 3 کلید داره
    باید با اونا تست کنید
    درسته از زمانی که AUTO SETروی LCD اومده فعال شدن اتومات دزدگیر فعال شده
    کلید هارو دو به دو برای یکبار 2ثانیه نگه دارید اگر نرفت
    بکبار بزنید(نگه ندارید)
    جهت احتیاط کلید 1(قفل) رو 2 ثانیه نگه دارید هم در حالت سوئیچ باز و هم بسته
    متاسفانه دفترچه این مدل رو ندارم اما اگر جواب نگرفتید اعلام کنید منم پیگیری میکنم که انشالا برنامه هاشو پیدا کنم
    این نکته رو هم اضافه کنم تو دستگاههای TLD ساده این حالت با تغیر جامپر انجام میشه
    اگر جامپری رو جابجا کردین و این اتفاق افتاده به حالت اول برگردونیدش و اگرم خواستید با جامپر تست کنید و حتما فیوز پمپ هارو بردارید چون یکیش برای تغیر تایم تحریک قفل مرکزه و ممکنه به پمپ آسیب برسونه مگر قفل مرکز ماشین تحریک منفی باشه که موردی نداره
    سلام دوست عزیزبسیارسپاسگذارم مشکل حل شددرحالت بازبودن سوئیج امتحان نکرده بودم ونصب کننده سیستم هم این تجربه رانداشت وبهتراست توضیح بدم همانطورکه فرموده بودیدبا بازبودن سوئیچ وزدن همزمان کلیدقفل وبازبدون نگه داشتن گذینه بی صدافعال وباتکرارغیرفعال می شود وبانگه داشتن2ثانیه علامتی که دربالای نمایشگرریموت مشخص شده ظاهرمی شودکه متوجه نشدم چه عملی انجام میدهدوبانگه داشتن کلیدقفل برای2ثانیهAUTOSETوباتکرارAUOLOCK باتکراردوباره غیرفعال می شودوبانگه داشتن کلیدبازبرای 2ثانیه بازوبسته شدن درب صندوق نمایش داده می شود واینجابرام2سوال پیش میاد همانطورکه درعکس مشخص هست بازبودن درب صندوق وروشن شدن ماشین نمایش داده می شودآیاسیستم این قابلیت راداردونصب کننده به خودزحمت نداده؟وآیامیشه باتغییرجامپرهانیازبه بازبودن سوئیچ نباشدوازراه دوربشه این کارهاراانجام داد
    یک دنیاسپاس گذارم

Click here to enlargeClick here to enlarge

6. 7کاربر از EBRAHIM47 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (31st July 2014),ASALAK (30th November 2014),bijanmoradi (31st July 2014),imen_g_sh (13th June 2014),karim1350  (19th March 2015),m.jamali (15th August 2014),sajadnasirpor  (12th June 2014)

تشکر ها
    56
    182 سپاس از45 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط EBRAHIM47 Click here to enlarge
    سلام دوست عزیزبسیارسپاسگذارم مشکل حل شددرحالت بازبودن سوئیج امتحان نکرده بودم ونصب کننده سیستم هم این تجربه رانداشت وبهتراست توضیح بدم همانطورکه فرموده بودیدبا بازبودن سوئیچ وزدن همزمان کلیدقفل وبازبدون نگه داشتن گذینه بی صدافعال وباتکرارغیرفعال می شود وبانگه داشتن2ثانیه علامتی که دربالای نمایشگرریموت مشخص شده ظاهرمی شودکه متوجه نشدم چه عملی انجام میدهدوبانگه داشتن کلیدقفل برای2ثانیهAUTOSETوباتکرارAUOLOCK باتکراردوباره غیرفعال می شودوبانگه داشتن کلیدبازبرای 2ثانیه بازوبسته شدن درب صندوق نمایش داده می شود واینجابرام2سوال پیش میاد همانطورکه درعکس مشخص هست بازبودن درب صندوق وروشن شدن ماشین نمایش داده می شودآیاسیستم این قابلیت راداردونصب کننده به خودزحمت نداده؟وآیامیشه باتغییرجامپرهانیازبه بازبودن سوئیچ نباشدوازراه دوربشه این کارهاراانجام داد
    یک دنیاسپاس گذارم

Click here to enlargeClick here to enlarge
    سلام خوشحالم مشکلتون بر طرف شد
    کلید باز یا همون شماره 2 بقول ما بعضا سه کار انجام میده
    1- فشار لحظه ای = باز کردن قفل ها
    2- نگهداشتن برای 2 ثانیه = اعلام وضعیت خودرو( احتمالا درب صندوق باز بوده یا سیم شاسی صندوق به لادری وصل شده)اگر درب خوردو باز شود و ریموت درب صندوق را نشان دهد اشتباه است که بععید میدانم
    3- نگهداشتن برای 3 ثانیه (یکبار لحظهای فشار دادن و مجددا 3 ثانیه نگه داشتن)
    در هر دوحالت گزینه صندوق پران فعال میشود که یا صندوق باید برقی باشد مثل پارس سال و سمند LX و پراید 132 یا 141 قدیم یا هم باید سیمکشی شده و پمپ نصب شود
    مرحله 3 که همان صندوق پران است مربوط به دزدگیر هایی میشه که کلید مجزا برای صندوق پران ندارند که د راقلیت هستند و عموما کلید 3 رذیموت که عکس صندوق عقب هم روش هست برای اینکاره که با همون 3 ثانیه نگه داشتن عمل میکنه و دزدگیر با باز کردن درب صندوق تک آژیر و راهنما میزنه (دزدگیر باید در حالت غیر فعال باشد)
    (چون دفترچه مدل شمارو ندارم پس همه موارد رو گفتم )سوالی بود در خدمتم

8. 4کاربر از imen_g_sh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (31st July 2014),ASALAK (30th November 2014),EBRAHIM47 (14th June 2014),m.jamali (15th August 2014)

تشکر ها
    161
    892 سپاس از330 پست

پیش فرض سوال در مورد به صدا درامدن دزدگیر

با سلام . من بعد از اینکه دزدگیر و فعال میکنم و میام خونه بعد هر از گاهی دزدگیر به صورت بوق تک تک میزنه و قطع میشه ولی در ها باز نمیشه فقط اژیر تک تک میزنه بعضی وقتها هم این حالت حدود 1 دقیقه ای طول میشکه . میخواستم ببینم مشکل از کجاست . با تشکر

10. نمایش تمام تشکر های djagostin در این پست:

m.jamali (15th August 2014)

تشکر ها
    8,736
    2,369 سپاس از512 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد به صدا درامدن دزدگیر

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط djagostin Click here to enlarge
    با سلام . من بعد از اینکه دزدگیر و فعال میکنم و میام خونه بعد هر از گاهی دزدگیر به صورت بوق تک تک میزنه و قطع میشه ولی در ها باز نمیشه فقط اژیر تک تک میزنه بعضی وقتها هم این حالت حدود 1 دقیقه ای طول میشکه . میخواستم ببینم مشکل از کجاست . با تشکر
    سلام
    این در اثر تحریک سنسور ضربه است
    شما ولوم روی سنسور ضربه را کم کنید مشکل حل میشود

آدم ها برای هم سنگ تمام میزارند،
    اما نه وقتی که در میانشان هستی ، نه ...
    آن جا که در میان خاک خوابیدی
    سنگ تمام را می گذارند و می روند...!

12. 2کاربر از IRANIA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (31st July 2014),m.jamali (15th August 2014)

تشکر ها
    8,410
    560 سپاس از98 پست

پیش فرض به صدا درامدن دزدگیر

با سلام فرمایش جناب اریانا را انجام بده درست نشد اگه چشمی داری تحرک اونم کم کن یا از سوکت پشتش در بیار ت زودتر بتونی ایراد را پیدا کنی.نتیجه را هم اعلام کن

14. نمایش تمام تشکر های ali_sh در این پست:

ASALAK (30th November 2014)

تشکر ها
    161
    892 سپاس از330 پست

پیش فرض سوال در مورد بسته شدن دربها بعداز غیر فعال کردن دزدگیر

با سلام . من رو پراید یه دزدگیر دارم . وقتی که با ریموت دکمه باز شدن قفل ها رو میزنم همین که دربها باز میشه بلافاصله بعد از تقریبا 3 ثانیه دوباره دربها بسته میشه و دزدگیر یه بوق هم میزنه که دربها بسته شد یعنی اصلا فرصت نمیده در و باز کنی و سوار شی یا وقتی در و باز کردی و داری سوار میشی بازم خود به خود بسته میشه درب ها . و باید بازم با ریموت در و باز کنی . مشکل از کجاست ؟ با تشکر

16. نمایش تمام تشکر های djagostin در این پست:

تشکر ها
    161
    892 سپاس از330 پست

کسی نیست جواب بده ...

18. نمایش تمام تشکر های djagostin در این پست:

علایق
    ورزش
    شغل و حرفه
    تست موتور و برق کار خودرو
    تشکر ها
    22,755
    12,914 سپاس از1,823 پست

سلام دوست عزیز چک کنید ببینید لا دری دزدگیر وصل هست یا نه و لا دری شصتی لا دری خود ماشین رو چک کنید ببینید با باز کردن در ها چراغ سقف روشن میشه یا نه
    هر عمل بزرگــــــــ...
    از فکر بزرگــــــــــ...
    سرچشمه میگیره...
    و...
    کارهای بزرگــــــــــ...
    مناسبــــــ...
    مردانی استـــــــــ...
    که افکار بزرگــــــ دارند....

20. 3کاربر از sajadnasirpor بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (24th November 2014),karim1350  (19th March 2015),omed26 (17th August 2014)

صفحه 24 از 30 نخستنخست ... 41415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع