.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: در خواست نقشه جرقه زن خودرو CDI

تشکر ها
    2,089
    3,676 سپاس از514 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط احمد برقکار Click here to enlarge
    با عرض سلام مجدد دوست عزیز اگه بگم از سیستم مگنیت پراید کیا استفاده کن جا سازی روی شفت میلنگ درد سر داره ونیاز به تراشکاری داره که فکر کنم بدرد نمیخوره اگه شما فرمولی در ذهنت هست که احتیاج به کمک داری بگو تا ما هم کمک کنیم برای خودم هم خیلی مفیده فکر امثال شما برام خیلی جالبه مدار جرقه زدن خودرو زیاد دارم ولی رو موتور جور نمیشه باز هم میگردم اگه چیزی گیر اوردم که بدرد کارت میخوره حتمان میزارم برات درمورد خال زدن پلاتین وسوختن کویل شما از کولهای خشک که سرشون یک فیوز کجی روشون هست استفاده کن 20 سال دیگه هم نمیسوزه وپلاتین دیر خال میزنه
    ================================================== ===
    با سلام وتشگر از شماClick here to enlarge كه اين جور با حوصله من كم دانش را راهنما يي مي كنيد
    استا د صحبت از مكنيت پرايد كرديد ايا نقشه الكترونيكي اين مدار را داريد چون فرموديد
    نقشه زيا د دارم استا د فرموديد كويلي كه يك فيوز كجي روشون هست ميشه توضيح بيشتري
    درباره اين كويل يا اين كه روي چه خورويي نصب مي شود يا مال چه دستگاهي هست بديد
    مداري سر هم كردم كه دوسال روي پيكان سواري به جاي پلاتين بستم عالي جواب دادClick here to enlarge
    فرمان مدار از ما بين دوعدد LED فرسنده وگيرنده كه شيئي عبور كند مي كيرد پره اي
    با 4 پره سر هم كرديم وبه بادامك ميله وسط دلكو پيكان وصل كردم كه هر وقت يك پره
    از ميان دو سر LED عبور مي كند كويل يك بار جرقه مي زند
    ولي اين مدار روي تمام خودروهاي دلكويي جواب مي دهد ولي چون فرمان را از ما بين
    دو عدد ال اي دي با يك پره مي كيرد به درد موتور نمي خورد احتياج به مدار ماشيني دارم
    دارم كه فرمان ان را ولتا‍ز AC تا مين كند وولتاز ACC ان DC باشد
    با تشگر از شماClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    به خدا گفتم:عزیز ترین بندگانت چه کسانی هستند!
    خداوند فرمود: انان که می توانند تلافی کنند...........
    اما به خاطر من .می بخشند!

2. نمایش تمام تشکر های torkan در این پست:

مهدی چیت بند (19th March 2011)

تشکر ها
    2,089
    3,676 سپاس از514 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ABZA Click here to enlarge
    ================================================== ===
    با سلام وتشگر از شماClick here to enlarge كه اين جور با حوصله من كم دانش را راهنما يي مي كنيد
    استا د صحبت از مكنيت پرايد كرديد ايا نقشه الكترونيكي اين مدار را داريد چون فرموديد
    نقشه زيا د دارم استا د فرموديد كويلي كه يك فيوز كجي روشون هست ميشه توضيح بيشتري
    درباره اين كويل يا اين كه روي چه خورويي نصب مي شود يا مال چه دستگاهي هست بديد
    مداري سر هم كردم كه دوسال روي پيكان سواري به جاي پلاتين بستم عالي جواب دادClick here to enlarge
    فرمان مدار از ما بين دوعدد LED فرسنده وگيرنده كه شيئي عبور كند مي كيرد پره اي
    با 4 پره سر هم كرديم وبه بادامك ميله وسط دلكو پيكان وصل كردم كه هر وقت يك پره
    از ميان دو سر LED عبور مي كند كويل يك بار جرقه مي زند
    ولي اين مدار روي تمام خودروهاي دلكويي جواب مي دهد ولي چون فرمان را از ما بين
    دو عدد ال اي دي با يك پره مي كيرد به درد موتور نمي خورد احتياج به مدار ماشيني دارم
    دارم كه فرمان ان را ولتا‍ز AC تا مين كند وولتاز ACC ان DC باشد
    با تشگر از شماClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    ===========================================
    با سلام به همه ایا گسی نیست کمک کنه:dash1::dash1::dash1::dash1:

تشکر ها
    3,364
    3,828 سپاس از371 پست

پیش فرض کویل جرقه همرا فیوز کجی

سلام دوست عزیزدر انجمن چند بار دنبال درخواست شما بودم بخاط نامنطم بودن مطلب شما رو ندیدم وشما دیگه انلین نشدین ودر خواستتون رو تکرار نکردین اینجا که من زندگی میکنم انترنت پرسرعت نداره که من برات نقشه که داشتم رو برات بفرستم برای ارسال یک عکس حدود18دقیقه از وقتمو میگیره در این مدت هم دیگه باید دست به دست منتظر تمام شدنارسال باشم تا بتونم کارکنم با نت شما باین عکس امشب سر کن ببینم چه میشه
    فایل های پیوست شده

5. 2کاربر از احمد برقکار بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

torkan (26th January 2011),مهدی چیت بند (19th March 2011)

تشکر ها
    2,089
    3,676 سپاس از514 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط احمد برقکار Click here to enlarge
    سلام دوست عزیزدر انجمن چند بار دنبال درخواست شما بودم بخاط نامنطم بودن مطلب شما رو ندیدم وشما دیگه انلین نشدین ودر خواستتون رو تکرار نکردین اینجا که من زندگی میکنم انترنت پرسرعت نداره که من برات نقشه که داشتم رو برات بفرستم برای ارسال یک عکس حدود18دقیقه از وقتمو میگیره در این مدت هم دیگه باید دست به دست منتظر تمام شدنارسال باشم تا بتونم کارکنم با نت شما باین عکس امشب سر کن ببینم چه میشه
    ================================================== ==
    با سلام فراوان وتشگر بسیارClick here to enlarge

7. 2کاربر از torkan بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

kamalsr1353 (19th July 2011),احمد برقکار (26th January 2011)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع