.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48

موضوع: تاپیک مخصوص درخواست یوزر مانوئل و راهنمای استفاده از ماشین های لباسشویی

تشکر ها
    3
    13 سپاس از3 پست
    سلام
    من عکس رو براتون آپلود کردم منتظر پاسخ هستم
    با تشکر فراوان
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست Untitled.jpg  

2. 4کاربر از h_jdyrok بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th June 2011),imanpak (6th June 2011),karim1350  (31st January 2015),شهریار (7th June 2011)

تشکر ها
    497
    720 سپاس از102 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط h_jdyrok Click here to enlarge
    سلام
    من عکس رو براتون آپلود کردم منتظر پاسخ هستم
    با تشکر فراوان
    با سلام
    دکمه بالا سمت راست مربوط به خاموش و روشن دستگاه است...دکمه پایین مربوط به استارت و استپ برنامه است...برنامه های سلکتور به ترتیب quick30 برنامه شستشوی سریع است که نیم ساعت طول میکشد و دور خشکن آن حداکثر میباشد و جهت شستشوی لباسهایی است که فوری نیازمند آن هستید...برنامه wool جهت لباسهای پشمی است با آبگیری بیشتر و چنگ زن کمتر و دمای پایین جهت حفظ حالت لباسهای پشمی...جهت لباسهای پشمی فقط از این برنامه استفاده کنید...hand wash برنامه شستشوی کوتاه است و جهت لباسهایی است که زیاد کثیف نیستند....delicate جهت لباسهای ظریف کثیف است...برنامه cotton جهت لباسهای کثیف ضخیم مانند شلوار لی و کتان است...دمای آب حدود 60 درجه آن جهت لباسهای ضخیم مناسب ولی برای لباسهای ظریف توصیه نمیشود....برنامه eco جهت شستشویی مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی است و با وجود زمان نسبتا زیاد آن طوری برنامه ریزی شده که با حداقل مصرف انرژی بیشترین بازده را داشته باشد....برنامه synthetic جهت استفاده های روزمره برنامه مناسبی است چون خانمها اکثرا بدون تفکیک لباسها همه نوع لباس اعم از لی و کتان گرفته تا لباسهای ظریف را با هم میشویند و دمای آب و میزان شستشو و دفعات آبکشی آن متناسب با نیاز همه نوع لباس میباشد....جهت استفاده معمول این برنامه توصیه میشود...برنامه rinse+spin صرفا یک آبکشی و یک خشکن میباشد و شستشویی در این برنامه انجام نمیشود...برنامه drain جهت تخلیه اضطراری آب میباشد و اگر در هر حالت تصمیم به خروج لباسها در وسط برنامه گرفتید میتوانید برنامه را استپ کرده و حالت drain را انتخاب کنید...در این برنامه صرفا چند دقیقه پمپ تخلیه کار میکند....دکمه temp جهت تنظیم دمای آب میباشد....دمای آب در تمام برنامه ها از پیش تعیین شده میباشد ولی شما میتوانید قبل از استارت برنامه دمای آب را خودتان بصورت دلخواه تنظیم کنید....دکمه spin هم جهت تنظیم دور خشکن میباشد دقیقا همانند temp....دو دکمه time save و time delay را هم اگر بعد از استارت زدن بمدت 3 ثانیه همزمان نگه دارید قفل کودک آن فعال میشود....جهت غیر فعال کردن هم 3 ثانیه همزمان فشار دهید...دکمه time delay جهت تنظیم زمان تاخیر شروع برنامه است که شما بخواهید فرضا الان برنامه را تنظیم کنید ولی فرضا 3 ساعت دیگر دستگاه شروع بکار کند....دکمه option هم برای اضافه کردن برنامه شستشوی اولیه و حالت نگهداری با آب است...نوشته حالت سوم در عکس واضح نیست.....اگر احساس میکنید لباسها زیاد تمیز نمیشوند میتوانید با فشردن این دکمه و روشن شدن چراغ prewash یک شستشو اضافه کنید و دراین حالت علاوه بر محفظه 2 جاپودری که همیشه پودر میریزید باید در محفظه 1 هم پودر بریزید...راحتترین حالت استفاده از برنامه synthetic میباشد....در نظر داشته باشید اگر بنا به هردلیلی خواستید حین کار کردن برنامه را کنسل کنید مستقیما خاموش نکنید یا از برق نکشید....از دکمه play/pause استفاده کنید...چون احتمال هنگ کردن برنامه وجود دارد...ابتدا برنامه را استپ کنید سپس خاموش کنید یا برنامه را تغییر دهید....
    موفق باشید
    [FONT=Impact][SIZE=6][/SIZE][/FONT]

4. 7کاربر از imanpak بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th June 2011),elc.rgb (22nd November 2011),ghrjafar (26th June 2011),h_jdyrok (7th June 2011),karim1350  (31st January 2015),KIAN FAR (7th June 2011),شهریار (7th June 2011)

تشکر ها
    3
    13 سپاس از3 پست

معذرت میخوام میشه بگین rinsehold کاربردش چیه؟تو صفحه نمایشش هست ولی کاربردش رو نمیدونم
    بازم ازتون ممنونم
    یه دنیا تشکر
    موفق باشین

6. 4کاربر از h_jdyrok بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (9th June 2011),elc.rgb (22nd November 2011),ghrjafar (26th June 2011),imanpak (7th June 2011)

تشکر ها
    497
    720 سپاس از102 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط h_jdyrok Click here to enlarge
    معذرت میخوام میشه بگین rinsehold کاربردش چیه؟تو صفحه نمایشش هست ولی کاربردش رو نمیدونم
    بازم ازتون ممنونم
    یه دنیا تشکر
    موفق باشین
    با سلام
    دوست عزیز rinsehold برای این است که فرضا شما لباسشویی را روشن کنید و بروید سرکار و مثلا تا 6 ساعت دیگر هم مراجعه نکنید...چه اتفاقی برای لباسهای شما میافتد؟؟؟؟لباسها خشک شده اند و چون کسی نبوده که بعد از اتمام کار لباسشویی لباسها را خارج کند لباسها در همان حالت مچاله شده خشک شده اند و چروک هستند و جز با اتو کردن صاف نمیشوند....حالا اگر شما حالت rinsehold را فعال کنید لباسشویی تا آبکشی آخر کار میکند و زمانی که موقع تخلیه آب آخر و خشکن رسید متوقف میشود و لباسها با آب میمانند ومعمولا لباسشویی به حالت استندبای میرود تا زمانی که شما مجددا مراجعه کنید و دکمه play را بزنید که لباسشویی آب را تخلیه میکند و خشکن آخر را انجام میدهد...دقت کنید که با فعال کردن این گزینه برنامه کار لباسشویی تا زمانی که شما مجددا دکمه play را نزنید تمام نشده و اگر در لباسشویی را باز کنید تمام آب به بیرون میریزد....باز هم سوالی داشتید در خدمتم...
    موفق و پیروز باشید
    [FONT=Impact][SIZE=6][/SIZE][/FONT]

8. 7کاربر از imanpak بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (9th June 2011),elc.rgb (22nd November 2011),ghrjafar (26th June 2011),h_jdyrok (8th June 2011),karim1350  (31st January 2015),KIAN FAR (8th June 2011),pal-electronic (26th June 2011)

تشکر ها
    75
    تشکر شده 4 از 1 پست

با سلام و تشکر
    من دفترچه راهنمای ماشین لباسشوئی مدل زیر را لازم دارم
    LG direct drivr 7 Kg
    GL-5612WTD
    با تشکر
    Click here to enlarge
    ویرایش توسط pal-electronic : 26th June 2011 در ساعت 13:30

10. 4کاربر از ghrjafar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (27th June 2011),elc.rgb (22nd November 2011),karim1350  (26th February 2016),pal-electronic (26th June 2011)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

با سلام وتشكرفراوان من دفترچه فارسي ماشين لباسشويي BOSCH WAS3279A را مي خواستم.
    واحتمالأ اگر مقدور بود يوزر مانوئل ماشين فوق به زبان انگليسي با فرمت PDF,DOC ,يا ZIP شده آنها رابرام بگذاريد.با تشكر مجددوفراوان.

12. نمایش تمام تشکر های taleb در این پست:

pal-electronic (22nd November 2011)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من عکس ماشینمو گذاشتم متاسفانه ترکی نوشته مدل wap 20360 tr bosch
    اولا کار با دکمه هاشو میخاستم بدونم
    دوم مقدار پودر و یا مایع نرم کننده که در حالت های مختلف لازم داره
    http://img4up.com/up2/35576917246565224835.jpgClick here to enlarge

14. نمایش تمام تشکر های arvin_mohammadi در این پست:

pal-electronic (9th February 2012)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

با عرض سلام
    من دفترچه راهنما فارسی لباسشویی LG F1422TD5 را خواستم.
    با تشکر

16. نمایش تمام تشکر های 2amir2 در این پست:

pal-electronic (9th February 2012)

تشکر ها
    22,111
    46,287 سپاس از4,874 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط 2amir2 Click here to enlarge
    با عرض سلام
    من دفترچه راهنما فارسی لباسشویی LG F1422TD5 را خواستم.
    با تشکر

دوست عزیز سلام
    متاسفانه راهنمای فارسی یافت نشد !
    از راهنمایی لاتین استفاده کنید
    موفق باشید
    Click here to enlarge

فایل های پیوست شده

18. 3کاربر از pal-electronic بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (28th May 2012),karim1350  (26th February 2016),tofighsob (27th February 2012)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

پیش فرض لباسشویی دیجیتال بوش WAE28393

درخواست راهنمای انگلیسی یا فارسی bosch WAE28393

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع