.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: راهنمایی در مورد آپدیت گوشی نوکیا

شغل و حرفه
    دانشجو
    تشکر ها
    461
    1,096 سپاس از208 پست

راهنمایی در مورد آپدیت گوشی نوکیا

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید.
    بنده به سایت نوکیا مراجعه نمودم و نرم افزار Nokia Software Updater رو دانلود کردم. حال برای اینکه بخوام نرم افزار گوشیمو آپدیت کنم چیکار باید کنم ؟ آیا باید از سایت نوکیا چیزی دانلود کنم یا همین نرم افزار این کارو انجان میده ؟
    متشکرم
    ویرایش توسط pal-electronic : 7th February 2011 در ساعت 12:00
    [CENTER][SIZE=6][B][COLOR=DarkRed]

[/COLOR][SIZE=5][COLOR=Green]خدا در بیابانهای خالی از انسان نیست ، خدا در بتکده و مسجد نیست ، خدا در دستی ست که به یاری میگیری ،در قلبی ست که شاد میکنی ، در لبخندی ست که به لب می نشانی ...[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkRed]
    [/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]

2. 3کاربر از ahmad66i بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (12th February 2011),yeknaz3 (23rd February 2011),علي اصلاني  (11th February 2011)

علایق
    الكترنيك , موسيقي
    شغل و حرفه
    کارمند , نرم افزار
    تشکر ها
    6,376
    10,250 سپاس از1,384 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ahmad66i Click here to enlarge
    بنده به سایت نوکیا مراجعه نمودم و نرم افزار Nokia Software Updater رو دانلود کردم. حال برای اینکه بخوام نرم افزار گوشیمو آپدیت کنم چیکار باید کنم ؟ آیا باید از سایت نوکیا چیزی دانلود کنم یا همین نرم افزار این کارو انجان میده ؟
    متشکرم
    شما در حالي كه گوشي خودتون رو به سيستم وصل كرديد نرم افزار رو اجرا كنيد كه به صورت اتوماتيك نرم افزار گوشي شما رو شناسائي كرده و شروع به دانلود ورژن جديد گوشي شما مي كنه كه در اين حالت اگر ارتباط با اينترنت قطع بشه هيچ ايرادي نداره و بايد همه موارد از اول شروع بشه ولي پس از دانلود مواظب باشيد به هيچ وجه گوشي از سيستم جدا نشه و سيستم ريست يا خاموش نشه كه گوشي قابل برگشت نيست
    ** سخاوت در زیاد دادن نیست، در به موقع دادن است**

4. 5کاربر از علي اصلاني بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmad66i (12th February 2011),ARIYA (12th February 2011),M_Repair (11th February 2011),محمد مهدوی (11th February 2011),yeknaz3 (23rd February 2011)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست
    متشکرم
    باسلام دوست گرامی به پست زیرمراجعه بفرمایید

ورژن جدید آموزش آپدیت گوشی های سونی اریکسون ونوکیا(برای سری 60 ورژن 5 , Symbian 9.4) - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

6. 3کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmad66i (12th February 2011),ARIYA (12th February 2011),علي اصلاني  (12th February 2011)

شغل و حرفه
    دانشجو
    تشکر ها
    461
    1,096 سپاس از208 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط علي اصلاني Click here to enlarge
    شما در حالي كه گوشي خودتون رو به سيستم وصل كرديد نرم افزار رو اجرا كنيد كه به صورت اتوماتيك نرم افزار گوشي شما رو شناسائي كرده و شروع به دانلود ورژن جديد گوشي شما مي كنه كه در اين حالت اگر ارتباط با اينترنت قطع بشه هيچ ايرادي نداره و بايد همه موارد از اول شروع بشه ولي پس از دانلود مواظب باشيد به هيچ وجه گوشي از سيستم جدا نشه و سيستم ريست يا خاموش نشه كه گوشي قابل برگشت نيست
    [COLOR="Blue"][LIST]
    سلام. خسته نباشید دوستان.
    بعد از اتصال و شناسایی این پیغام رو نشون میده. عکس پیام پیوست است. لطفا راهنمایی کنید.
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست Untitled.jpg  
    ویرایش توسط ahmad66i : 12th February 2011 در ساعت 22:39
    [CENTER][SIZE=6][B][COLOR=DarkRed]

[/COLOR][SIZE=5][COLOR=Green]خدا در بیابانهای خالی از انسان نیست ، خدا در بتکده و مسجد نیست ، خدا در دستی ست که به یاری میگیری ،در قلبی ست که شاد میکنی ، در لبخندی ست که به لب می نشانی ...[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkRed]
    [/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]

8. 2کاربر از ahmad66i بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

yeknaz3 (23rd February 2011),علي اصلاني  (12th February 2011)

علایق
    الكترنيك , موسيقي
    شغل و حرفه
    کارمند , نرم افزار
    تشکر ها
    6,376
    10,250 سپاس از1,384 پست

[LIST]

[COLOR="Blue"]سلام. خسته نباشید دوستان.
    بعد از اتصال و شناسایی این پیغام رو نشون میده. عکس پیام پیوست است. لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزيز اگه دقت كنيد در قسمت يك نشان داده شده كه از 3 مرحله دانلود شما يك مرحله باقي مانده و بعلت مشكل عدم ارتباط شما بايد در قسمت دوم براي انجام مجدد عمليات دانلود روي اون كليك كنيد(از دوباره)
    خلاصه اينكه از اول شروع كنيد:shad1:

Click here to enlarge
    ویرایش توسط علي اصلاني : 12th February 2011 در ساعت 23:40
    ** سخاوت در زیاد دادن نیست، در به موقع دادن است**

10. 2کاربر از علي اصلاني بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmad66i (13th February 2011),yeknaz3 (23rd February 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع