.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: عدم دریافت برنامه در هارد اکسترنال توشیبا

علایق
    مشهد
    شغل و حرفه
    مشهد
    تشکر ها
    144
    399 سپاس از74 پست

عدم دریافت برنامه در هارد اکسترنال توشیبا

سلام خدمت همه دوستان
    من هارد اکستر نال 1 خریدم 2 ماه بیشتر کار نکرده که خراب شده و کپی در داخل درایو های دیگه و نه داخل درایو خود اکسترنال کپی نمی شود و ارور می دهد
    مدل toshiba و اگر هم فرمت کنم که دیگه می میرم.... 600 تا هم بیشتر پر نیست.الن هم که ax درایو هم تغیر کرده
    لطفا یکی راه حلی نشان دهد.مر30
    ویرایش توسط pal-electronic : 11th March 2011 در ساعت 15:14
    [COLOR=Navy][B]هنوز انتخاب با شماست و فرصت های زیادی باقی است . انتخاب با شماست که می خواهید چگونه زندگی کنید . از هر لحظه و شرایطی که شروع کنید ، شرایط تازه ای خلق می کنید .:dani:[/B][/COLOR]

2. 4کاربر از حامد شکوهی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (13th March 2011),omid.akbari (11th March 2011),SURENA (11th March 2011),داوودی فر (6th October 2011)

تشکر ها
    22,111
    46,287 سپاس از4,874 پست
    دوست عزیز سلام
    به نظر من اگر آن را فرمت کنید مشکل حل میشود !
    البته کمی صبر کنید تا مدیر محترم بخش کامپیوتر (جناب استاد عالیشاهی ) پاسخ شما را بدهند
    موفق باشید

4. 5کاربر از pal-electronic بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (13th March 2011),omid.akbari (11th March 2011),SURENA (11th March 2011),محمد مهدوی (11th March 2011),داوودی فر (6th October 2011)

شغل و حرفه
    vender dealer
    تشکر ها
    320
    632 سپاس از120 پست

پیش فرض پاسخ

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط حامد شکوهی Click here to enlarge
    سلام خدمت همه دوستان
    من هارد اکستر نال 1 خریدم 2 ماه بیشتر کار نکرده که خراب شده و کپی در داخل درایو های دیگه و نه داخل درایو خود اکسترنال کپی نمی شود و ارور می دهد
    مدل toshiba و اگر هم فرمت کنم که دیگه می میرم.... 600 تا هم بیشتر پر نیست.الن هم که ax درایو هم تغیر کرده
    دوست عزیز شما با یک ویندوز لیو و یا لینوکس لیو تست کنید ببینید قادر به کپی اطلاعات هستید؟
    موفق باشید!

6. 5کاربر از M.T.karimi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (13th March 2011),omid.akbari (11th March 2011),pal-electronic (11th March 2011),SURENA (13th March 2011),داوودی فر (6th October 2011)

تشکر ها
    341
    1,892 سپاس از220 پست

سلام
    امیدوارم مشکل شما اینجوری حل بشه:
    من یه فلش 8 داشتم که خیلی اطلاعاتش برام مهم بود و پی سی نمیشناختش ! به هر دری جز فرمت زدم اما درست نشد. آخر کار وصل کردم به رسیور ! و دیدم یه فایل EXE (که ویروس بود) داخلش ایجاد شده بود و مشکل از همون بود.اونو با رسیور پاک کردم و زدم به پی سی. کاملا مشکل رفع شد. (هیچ آنتی ویروسی نتونسته بود درستش کنه)

8. 5کاربر از hossein206 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (13th March 2011),omid.akbari (11th March 2011),pal-electronic (11th March 2011),SURENA (13th March 2011),داوودی فر (6th October 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار
    تشکر ها
    650
    1,127 سپاس از189 پست

salam

سلام خدمت همه دوستان
    دوست من سلام
    بجان خودم سه دور سوالتو خوندم ولی هیچی نفهمیدم.لطفا یه بار دیگه سوالتو واضح مطرح کن تا بتونیم درست جوابتو بدیم
    زود پسر گل که منتظرتم
    برکت خداوند با شما باد
    ویرایش توسط omid.akbari : 11th March 2011 در ساعت 21:12

10. 3کاربر از omid.akbari بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (13th March 2011),SURENA (13th March 2011),داوودی فر (6th October 2011)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

سلام خدمت همه دوستان
    هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز سوالتان با ، ايما و اشاره بود اما بنده متوجه سوالتان شدم ،((من هارد اکستر نال 1 خریدم 2 ماه بیشتر کار نکرده که خراب شده و کپی در داخل درایو های دیگه و نه داخل درایو خود اکسترنال کپی نمی شود و ارور می دهد)) اين سوالتان بدين معني بود كه يك هارد اكسترنال خريديد دو ماه بيشتر كار نكرد اما در حال حاضر نه ميشود داخل هارد اكسترنال اطلاعات كپي كرد و نه ميشود از هارد اكسترنال به جاي ديگر كپي كرد(( مدل toshiba و اگر هم فرمت کنم که دیگه می میرم.... 600 تا هم بیشتر پر نیست.الن هم که ax درایو هم تغیر کرده ))مدل هارد شما توشيبا هست و عمليات فرمت انجام نميشه و يا خيلي دير دستور فرمت را قبول ميكنه ، 600 m از فضاي هارد استفاده شده و عكس درايو هارد شما هم داخل my computer تغيير كرده و درست نميشه.
    در جواب اين سوالات شما بايد خدمتتان عرض كنم كه هارد شما ويروسي شده و چون سيستم شما هم همان ويروس را دارد هارد شما داراي چنين اشكالاتي شده است و فرمت هم قبول نميكند و ... شما در وهله اول بايد ويندوز خود را تعويض نماييد و پس از تعويض ويندوز آنتي ويروس بروز شده در سيستم نصب نماييد و كل سيستم را توسط آنتي ويروس اسكن نماييد دقت داشته باشيد تا قبل از نصب آنتي ويروس دبل كليك نكنيد و داخل my computer نرويد پس از ويروس زدايي كل سيستم آنوقت هارد اكسترنال را به سيستم وصل نماييد و سپس فرمت يا ويروس زدايي نماييد اگر مجددا فرمت قبول نكرد با اين نرم افزاري كه براي شما قرار دادم هارد اكسترنال خود را فرمت سطح پايين نماييد تا ان شاالله مشكل تان رفع شود ، لطفا پس از رفع مشكل و يا عدم رفع مشكل نتيجه را اعلام فرماييد.

موفق باشيد
    فایل های پیوست شده
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

12. 3کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

omid.akbari (13th March 2011),SURENA (13th March 2011),داوودی فر (6th October 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع