.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: خراب شدن هارد western

علایق
    مشهد
    شغل و حرفه
    مشهد
    تشکر ها
    144
    399 سپاس از74 پست

خراب شدن هارد western

با سلام خدمت همه دوستان

من یک هارد western 1.0tb خریدم .تا چند روز پیش به خوبی کار می کرد. از زمانی که پارتیشن بندی کردم .تبدیل به 2 تا پارتیشن کردم و داخل هارد اطلاعات ریختم کاملا درست بود تا این که دوباره به سیستم متصل کردم دیدم 1 درایو بیشتر نیست و هنگام باز کردن همان درایو پیغام فرمت می داد . فرمت کردم ولی دیدم از 500 گیگ اون درایو تبدیل شده به 30 mb با برنامه پارتیشن مجیک با داس با خیلی از برنامه ها که قسط پاک کردن هارد داشتم که دوباره پارتیشن کنم دیدم از 30mb بیشتر نشون نمی دهد حالا جای تعجب این که اسم هارد western تبدیل شده به seagate از راه های مختلفی امتحان کردم ولی موفق نشدم لطفا راهنمایی کنید.....

لطفا جهت راهنمایی جوری باشد که سایر کاربرا حق دیدن داشته باشند.
    مر300000000
    [COLOR=Navy][B]هنوز انتخاب با شماست و فرصت های زیادی باقی است . انتخاب با شماست که می خواهید چگونه زندگی کنید . از هر لحظه و شرایطی که شروع کنید ، شرایط تازه ای خلق می کنید .:dani:[/B][/COLOR]

2. 8کاربر از حامد شکوهی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Jenab (4th April 2011),KIAN FAR (3rd April 2011),Meisam-Alishahi (3rd April 2011),mir5 (2nd October 2011),M_Repair (3rd April 2011),omid.akbari (3rd April 2011),SURENA (3rd April 2011),کشمیری (21st November 2016)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط حامد شکوهی Click here to enlarge
    با سلام خدمت همه دوستان

من یک هارد western 1.0tb خریدم .تا چند روز پیش به خوبی کار می کرد. از زمانی که پارتیشن بندی کردم .تبدیل به 2 تا پارتیشن کردم و داخل هارد اطلاعات ریختم کاملا درست بود تا این که دوباره به سیستم متصل کردم دیدم 1 درایو بیشتر نیست و هنگام باز کردن همان درایو پیغام فرمت می داد . فرمت کردم ولی دیدم از 500 گیگ اون درایو تبدیل شده به 30 mb با برنامه پارتیشن مجیک با داس با خیلی از برنامه ها که قسط پاک کردن هارد داشتم که دوباره پارتیشن کنم دیدم از 30mb بیشتر نشون نمی دهد حالا جای تعجب این که اسم هارد western تبدیل شده به seagate از راه های مختلفی امتحان کردم ولی موفق نشدم لطفا راهنمایی کنید.....

مر300000000

بــاســـلام

دوست عزیزشما هاردتون روبه کامپیوتردیگه وصل نمایید.طوریکه با هارد خود کامپیوتربوت بشه وبا ویندوزبالا بیادبعد هارد خودتون روفرمت بکنید ببینید چی میشود.بانرم افزارها بیشترهاردها بدسکتورمیشن.این کاروانجام دهیدونتیجه رااعلام کنید

4. 6کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (3rd April 2011),Meisam-Alishahi (3rd April 2011),mir5 (2nd October 2011),omid.akbari (3rd April 2011),کشمیری (21st November 2016),عماد عموئي (3rd April 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار
    تشکر ها
    650
    1,127 سپاس از189 پست

سلام دوستان
    ممنون از جوابت دوست من آقای سلیمی.ولی بیاین یک مقداری تخصصیتر به این قضیه نگاه کنیم.البته مهدی جون برای خودت استادی هستیا.
    ایراد شایع و بزرگ هاردهای ظرفیت بالا پاک شدن فریمور آنها است.باید فریمور اونو رایت کنی.برای رایتم یا باید از PC3000 استفاده کنی ویا با پورت مخصوص اینکار.من به زودی نحوه رفع این نوع ایراد و نوع استفاده شده اون قطعه برای فریمور کردن هارد به همراه نقششو آپلود میکنم.این اتفاق خیلی شایع است.من به شخصه بارها فریمور هارد را زدم و بسیار راحت است.اگر عجله نداری چند روزی بمن فرصت بده تا بیشتر در مورد فریمور توضیح بدم.
    برکت خداوند با شما باد
    آمین

6. 6کاربر از omid.akbari بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Jenab (4th April 2011),KIAN FAR (3rd April 2011),Meisam-Alishahi (3rd April 2011),mir5 (2nd October 2011),M_Repair (3rd April 2011),عماد عموئي (3rd April 2011)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط omid.akbari Click here to enlarge
    سلام دوستان
    ممنون از جوابت دوست من آقای سلیمی.ولی بیاین یک مقداری تخصصیتر به این قضیه نگاه کنیم.البته مهدی جون برای خودت استادی هستیا.
    ایراد شایع و بزرگ هاردهای ظرفیت بالا پاک شدن فریمور آنها است.باید فریمور اونو رایت کنی.برای رایتم یا باید از PC3000 استفاده کنی ویا با پورت مخصوص اینکار.من به زودی نحوه رفع این نوع ایراد و نوع استفاده شده اون قطعه برای فریمور کردن هارد به همراه نقششو آپلود میکنم.این اتفاق خیلی شایع است.من به شخصه بارها فریمور هارد را زدم و بسیار راحت است.اگر عجله نداری چند روزی بمن فرصت بده تا بیشتر در مورد فریمور توضیح بدم.
    برکت خداوند با شما باد
    آمین
    بـاسـلام به جناب اکــبری دوست خوبـم

به پست زیربروید ببینید آموزش کامل است؟

حل مشکلات ناشی از عدم آپدیت Firmware در ھاردھای Maxtor و Seagate - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک
    ویرایش توسط M_Repair : 3rd April 2011 در ساعت 19:08

8. 5کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (3rd April 2011),Meisam-Alishahi (3rd April 2011),mir5 (2nd October 2011),omid.akbari (3rd April 2011),عماد عموئي (3rd April 2011)

تشکر ها
    22,111
    46,287 سپاس از4,874 پست

دوست عزیز سلام
    لطفا مدل هاردتون رو مشخص کنید
    موفق باشید

10. 5کاربر از pal-electronic بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (3rd April 2011),mir5 (2nd October 2011),M_Repair (3rd April 2011),omid.akbari (3rd April 2011),محمد مهدوی (3rd April 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار
    تشکر ها
    650
    1,127 سپاس از189 پست

مرسی مهدی جان.ایول.خدا بهت برکت بده.دقیقا خودشه.دوست خوبه خودمی

12. 3کاربر از omid.akbari بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (6th April 2011),M_Repair (3rd April 2011),کشمیری (21st November 2016)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط حامد شکوهی Click here to enlarge
    با سلام خدمت همه دوستان

مر300000000

هوالعلیم

با سلام خدمت دوست عزیز سوال کننده و دوستان بسیار گلم جناب اکبری و جناب سلیمی متاسفانه پاسخ تان صحیح نیست ، این اشکال ربطی به firmware هارد ندارد و اصلا هارد مورد نظر اشکال عدم دیتکت و یا ظرفیت صفر ندارد و باید دقت داشته باشیدکه هارد مورد نظر western است نه maxtor و seagate این فرمولی که شما به آن اشاره فرمودید برای هاردهای هم خانواده barracuda 7200 با برند maxtor و seagate میباشد مشکل هارد دوست سوال کننده در متغیر شدن جداول منطقی و عدم دسترسی جداول بخش ( MBR و ROOT ) به سطح DATA AREA میباشد که با اصلاح ظرفیت و یک سری از عملیات های دیگر این مشکل حل میشود علت این که هارد با اسم seagate دیتکت میشود این است که با نرم افزار های DM مخصوص هارد seagate به اشتباه جهت بهتر شدن و رفع اشکال هارد کار شده که البته این هم مشکل خاصی نیست و ان شاالله قابل رفع میباشد فقط باید صبر کنیم تا دوست سوال کننده مدل دقیق هارد خودشون رو اعلام کنند.

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

14. 3کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

mir5 (2nd October 2011),omid.akbari (7th April 2011),کشمیری (20th June 2016)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع