.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: فوري مرگ و زندگي هارد اكسترنال سگت

تشکر ها
    0
    تشکر شده 9 از 1 پست

فوري مرگ و زندگي هارد اكسترنال سگت

با سلام
    لطفا كمك كنيد
    حواسم نبود رفتم روي فرمت تيك Quick رو فعال كردم و start رو زدم ولي سريع كنسلش كردم
    حالا هركار ميكنم درايو باز نميشه وپيغام Not formating ميزنه كلي اطلاعات حياتي داخلش
    دارم به غير از ريكاوري كار ديگه اي هم ميشه كرد نرم افزاري هست كه بشه كاري كرد
    ممنون ميشم
    با سپاس از شما عزيزان

2. 9کاربر از reza-fk بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hosaini 2000  (8th October 2011),KIAN FAR (7th April 2011),Meisam-Alishahi (7th April 2011),mir5 (2nd October 2011),M_Repair (7th April 2011),omid.akbari (7th April 2011),pal-electronic (7th April 2011),اشکین3 (20th September 2011),عماد عموئي (7th April 2011)

تشکر ها
    22,111
    46,287 سپاس از4,874 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط reza-fk Click here to enlarge
    با سلام
    لطفا كمك كنيد
    حواسم نبود رفتم روي فرمت تيك Quick رو فعال كردم و start رو زدم ولي سريع كنسلش كردم
    حالا هركار ميكنم درايو باز نميشه وپيغام Not formating ميزنه كلي اطلاعات حياتي داخلش
    ممنون ميشم
    با سپاس از شما عزيزان
    دوست عزیز سلام
    اول از اینکه نام و مدل دستگاه را عنوان کنید تا بهتر راهنمایی شوید
    دوم اینکه به هیچ وجه به آن دست نزنید و با هیچ برنامه ای آن را فرمت یا ریکاوری ننمایید تا جناب میثم عالیشاهی تشریف بیاورند و شما را کاملا راهنمایی نمایند
    موفق باشید

4. 10کاربر از pal-electronic بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hosaini 2000  (8th October 2011),KIAN FAR (7th April 2011),Meisam-Alishahi (7th April 2011),mir5 (2nd October 2011),M_Repair (7th April 2011),omid.akbari (7th April 2011),SALEH (10th November 2012),اشکین3 (20th September 2011),شهریار (7th April 2011),عماد عموئي (7th April 2011)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط reza-fk Click here to enlarge
    با سلام
    لطفا كمك كنيد
    ممنون ميشم
    با سپاس از شما عزيزان
    هوالعلیم

با سلام خدمت دوست عزیز ، اصلا ناراحت اطلاعات خود نباشید ، سایت بزرگ کیانست و عوامل و دست اندر کاران این سایت ، همه هم و غم شان این است که مشکلات مردم را حل کنند پس تا سایت کیانست هست شما خونسردی تان را حفظ کنید و به نکاتی که اشاره میکنم توجه و دقت داشته باشید.

1- طبق فرمایش دوست عزیزم جناب پناهی و به جهت اینکه کار در مرحله آسان تر قرار بگیرد تا خودتان کار را پیش ببرید ، از فرمت کردن ، ریکاوری ، یا ریختن مجدد اطلاعات پس از فرمت کردن ، و یا کار با هر نرم افزار DM دیگر جهت احیای اطلاعات خودداری فرمائید.

2- اگر همچنان هارد را فرمت نکرده اید با نرم افزار Active UNDELETE Enterprise Lite مشکلتان رفع میشود و تمامی اطلاعات با حفظ سرشاخه و اسامی قبلی آن برمیگرداند اساس کار این نرم افزار این است که بر اثر عملیاتی که شما انجام دادید بخش ROOT هارد شما که محل ذخیره آدرس نواحی اطلاعاتی شما در سطح DATA AREA بوده پاک شده و یا کاراکتر های آدرس شما در آن ناحیه دچار آسیب شده و این نرم افزار با اسکن سطح DATA AREA آدرس را در بخش ROOT باز سازی می نماید .

برای راحتی کار شما این نرم افزار را برای شما قرار دادم و شما میتوانید دانلود کنید و پس از نصب اقدام به رفع مشکل تان نمایید.

نکته بسیار مهمی که باید خدمتتان عرض کنم این است که اگر با این نرم افزار جواب نگرفتید بدون هماهنگی هیچ عملیاتی بر روی هارد انجام ندهید.

موفق باشید
    فایل های پیوست شده
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

6. 10کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abdi2 (30th October 2013),hosaini 2000  (8th October 2011),KIAN FAR (7th April 2011),mir5 (2nd October 2011),M_Repair (7th April 2011),omid.akbari (7th April 2011),pal-electronic (7th April 2011),SALEH (7th April 2011),اشکین3 (20th September 2011),عماد عموئي (7th April 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع