.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ARM7TDMI series Atmel

علایق
    الکترونیک
    شغل و حرفه
    webmaster
    تشکر ها
    68,096
    58,109 سپاس از9,041 پست

ARM7TDMI series Atmel

ARM7TDMI series Atmel
    data sheet
    فایل های پیوست شده

2. 5کاربر از KIAN FAR بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alireza@ask@me (12th April 2011),IRANIA (16th January 2013),M.Salehi  (29th December 2011),TAHA1 (11th April 2011),شهریار (11th April 2011)

تشکر ها
    3
    153 سپاس از19 پست

اقا اگه میشه درمورد این سی پیوها یکم توضیح بدین ببینیم کی حالیشه؟چه برنامه نویسیش چه سخت افزارش..کی با اینها کار کرده ..؟
    بگین تا اگه کسی هست یک گروه تشکیل بدیم و جدی یک پروژه ای را شرو کنیم ..
    وقتی بچه بودم یک تفنگ بادی خریدم.. هرشب تو خیابون همه گنجشکها را می زدم ..به حدی که هرشب تا صد تاشون پر کند رو زمین در حالی که به خون مغلتیدن سر می کردم.. یه روز که داشتم تو حیات خونه درس می خوندم یه بچه گنجشک اوفتا رو کتابم .. برش داشتم و دلم سیش سوخت.. پیش خودم نگهش داشتم .. روز اول ..دوم ..سوم .. دیگه به جای اینکه برم شبا بکشمون کتار همون جوجه موندم تا بلخره یک ماه بعد پرش خوب بزرگ شد و پرواز می کرد ..جوری که می اومد می نشست روی شونهام تا صداش می کردم.. یه روز وقتی رفت دیگه بر نگشت ..خیلی عصبی و ناراحت بودم تا اینکه چند روز بعد کنار دیوار تو کوچه در حالی که سینهاش خوبی بود دیم که مرده بود ....
    از اون روز به بعد دیگه هیچ وقت دست به تفنگم نبردم ..چون اینهمه کشتم .. اما نتونستم یکشونا بزرگ کنم..

4. 3کاربر از alireza@ask@me بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

IRANIA (16th January 2013),M.Salehi  (29th December 2011),شهریار (29th December 2011)

تشکر ها
    3
    153 سپاس از19 پست

هک کردن پروتکل زیمنس المان

سلام دوستان می دونید توی اصفهان یه نفر برای اولین بار تو دنیا تونست پرئتکل زیمنس المان به نام profibus حک کنه و اونا روی یه ARM7 پیاده سازی کنه
    این کار غیر قانونیه اما انجامش دادیم ..
    اگه کسی اتو ماسیون حالیشه خبر بده تا مدارکشم بفرستم
    وقتی بچه بودم یک تفنگ بادی خریدم.. هرشب تو خیابون همه گنجشکها را می زدم ..به حدی که هرشب تا صد تاشون پر کند رو زمین در حالی که به خون مغلتیدن سر می کردم.. یه روز که داشتم تو حیات خونه درس می خوندم یه بچه گنجشک اوفتا رو کتابم .. برش داشتم و دلم سیش سوخت.. پیش خودم نگهش داشتم .. روز اول ..دوم ..سوم .. دیگه به جای اینکه برم شبا بکشمون کتار همون جوجه موندم تا بلخره یک ماه بعد پرش خوب بزرگ شد و پرواز می کرد ..جوری که می اومد می نشست روی شونهام تا صداش می کردم.. یه روز وقتی رفت دیگه بر نگشت ..خیلی عصبی و ناراحت بودم تا اینکه چند روز بعد کنار دیوار تو کوچه در حالی که سینهاش خوبی بود دیم که مرده بود ....
    از اون روز به بعد دیگه هیچ وقت دست به تفنگم نبردم ..چون اینهمه کشتم .. اما نتونستم یکشونا بزرگ کنم..

6. 5کاربر از alireza@ask@me بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hasanzsat (15th January 2013),IRANIA (16th January 2013),KIAN FAR (29th December 2011),M.Salehi  (29th December 2011),شهریار (29th December 2011)

تشکر ها
    4
    58 سپاس از19 پست

Icon6

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط alireza@ask@me Click here to enlarge
    سلام دوستان می دونید توی اصفهان یه نفر برای اولین بار تو دنیا تونست پرئتکل زیمنس المان به نام profibus حک کنه و اونا روی یه ARM7 پیاده سازی کنه
    این کار غیر قانونیه اما انجامش دادیم ..
    اگه کسی اتو ماسیون حالیشه خبر بده تا مدارکشم بفرستم
    مهنس اگه مدارشو داری همراه با برنامه وتوضیحاتش لطف کن بزار تا استفاده کنیم.دستت درد نکنه

8. نمایش تمام تشکر های ali15442 در این پست:

IRANIA (16th January 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع