.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: درایورنصب کارت گرافیک مادربرد ABIT

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

پیش فرض درایورنصب کارت گرافیک مادربرد ABIT

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من دوتا عکس ازمادربردم رو به پیوست کردم ( ABIT) یه همچین اسمی برروی اون نوشته من ویندوزعوض کردم ولی درایورهاشو ندارم مخصوصا درایورراه انداز کارت گرافیکشو می خواستم .
    ممنون میشم اگه بزارید.
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست DSC02184.jpg   DSC02185.jpg  
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

2. 5کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (15th May 2011),KIAN FAR (16th May 2011),M.Salehi  (18th February 2012),pal-electronic (16th May 2011),عماد عموئي (15th May 2011)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    دوست عزیز لطفا منظور خود را واضح تر بیان کنید . گرافیک ماین برد شما به صورت (آن برد) است یا جداگانه وصل میشود
    در حالت اول که گرافیک با نصب سی دی ماین بردی که به همراه سیستم به شما داده شده است نصب خواهد شد
    در حالت دوم نیاز است مدل را دقیق اعلام کنید تا دریاور برای شما قرار داده شود . اگر سی دی ماین برد هم ندارید اعلام کنید
    ویرایش توسط ARIYA : 15th May 2011 در ساعت 05:40
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

4. 5کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (16th May 2011),M.Salehi  (18th February 2012),pal-electronic (16th May 2011),yeknaz3 (15th May 2011),عماد عموئي (15th May 2011)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط آریا احسان پور Click here to enlarge
    درود
    دوست عزیز لطفا منظور خود را واضح تر بیان کنید . گرافیک ماین برد شما به صورت (آن برد) است یا جداگانه وصل میشود
    در حالت اول که گرافیک با نصب سی دی ماین بردی که به همراه سیستم به شما داده شده است نصب خواهد شد
    در حالت دوم نیاز است مدل را دقیق اعلام کنید تا دریاور برای شما قرار داده شود . اگر سی دی ماین برد هم ندارید اعلام کنید
    سلام
    بله کارت گرافیک آنبرده ومن هم سی دی اونو متاسفانه ندارم
    والا از نظر مدل من دقیق مادربرد درکیس رو باز کردم تنها چیزمشخصی که روی اون نوشته همین
    ( ABIT) است .
    ممنون
    ویرایش توسط mostafa2010 : 15th May 2011 در ساعت 10:18
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

6. 5کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (16th May 2011),KIAN FAR (16th May 2011),M.Salehi  (18th February 2012),pal-electronic (16th May 2011),عماد عموئي (15th May 2011)

علایق
    پرسپوليس _ فيلم ترسناك _ فيلم كمدي
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    سلام
    والا از نظر مدل من دقیق مادربرد درکیس رو باز کردم تنها چیزمشخصی که روی اون نوشته همین
    ( ABIT) است .
    ممنون
    هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010 ، لطفا مدل مادربرد را به صورت كامل بيان كنيد.

موفق باشيد
    [CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [LEFT][B][SIZE=6][COLOR=#0000ff][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/B]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

8. 5کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (16th May 2011),KIAN FAR (16th May 2011),M.Salehi  (18th February 2012),mostafa2010 (16th May 2011),pal-electronic (16th May 2011)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    مدل دقیق مادر برد را پیدا کنید و از این لینک دانلود کنید .
    اگر نتوانستید مدل را اعلام کنید تا برای شما قرار داده شود

http://www.abit.com.tw/page/en/downl...s/download.gif
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

10. 6کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (16th May 2011),M.Salehi  (18th February 2012),mostafa2010 (16th May 2011),pal-electronic (16th May 2011),TAHA1 (16th May 2011),عماد عموئي (16th May 2011)

علایق
    پرسپوليس _ فيلم ترسناك _ فيلم كمدي
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    سلام
    ( ABIT) است .
    ممنون
    هوالرزاق

جناب mostafa2010 ، اگر مدل مادربردتان را نداريد ، فايل پيوست شده را دانلود كرده و سپس با برنامه
    7zip استخراج كرده و آن را اجرا كنيد و همانند عكس زير در جايي كه با خط قرمز مشخص كردم مدل مادربرد را اعلام كرده تا راهنمايي شويد.

Click here to enlarge

موفق باشيد
    پسورد فايل: www.emadamoui.tk
    فایل های پیوست شده
    [CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [LEFT][B][SIZE=6][COLOR=#0000ff][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/B]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

12. 4کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (17th May 2011),M.Salehi  (18th February 2012),pal-electronic (16th May 2011),شهریار (16th May 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع