.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: مشکل خالی شدن شارژ باطری

تشکر ها
    0
    تشکر شده 11 از 1 پست

سلام من پراید 88 دارم باطریش خراب شد یه باطری نو خریدم هی باطری میخوابه سر باطری در اوردم تاضبح نخوابید رو ماشین دوستم امتحان کردم نخوابید هر جا میرم نمیتونن بفهمن چشه دینام سالمه دزدگیر ظبط برق دزدی هم نداره لطفا هر کی میدونه کمک کنه

2. 11کاربر از وحید قشقایی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alishavrde (23rd October 2012),ASHKAN-NO (7th September 2012),bijanmoradi (30th April 2013),cabsool (7th September 2012),farhad1904 (8th September 2012),omeed_1355 (7th September 2012),pps2011 (3rd December 2012),sajadnasirpor  (7th September 2012),sardarshams (7th September 2012),SONY 3D (7th September 2012),sx222 (3rd December 2012)

تشکر ها
    888
    216 سپاس از21 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط وحید قشقایی Click here to enlarge
    سلام من پراید 88 دارم باطریش خراب شد یه باطری نو خریدم هی باطری میخوابه سر باطری در اوردم تاضبح نخوابید رو ماشین دوستم امتحان کردم نخوابید هر جا میرم نمیتونن بفهمن چشه دینام سالمه دزدگیر ظبط برق دزدی هم نداره لطفا هر کی میدونه کمک کنه
    سلام
    این که کاری ندارد یک دستگاه اهمتر دیجیتالی ارزان قیمت که قیمتش حدود 4000 تومان است که رنجی دارد که تا حداکثر 10 امپر را می تواند تحمل کند
    روش عیب یابی
    موقعی که ماشین خاموش است و سوئیچ در حالت بسته است برای بسته شدن کامل سوئیچ باید سوئیچ را بداخل فشار بدی بعد بچرخانی که در این حالت ساعت داخل ماشین هم خاموش میشود
    حالا قانتاق قطب + باطری را بردار و اهمتر را که در رنج 10 آمپر گذاشتی بصورت سری در مدار قرار بده به این صورت که پروب قرمز اهمتر به + باتری و پروب سیاه به کابلی که از باتری جدا کردی حالا اگر در این موقع جریانی مصرف بشود اهمتر نشان میدهد که برای فهمیدن اینکه در کدام قسمت مصرف میشود باید یکی یکی فیوز هر قسمت را در بیاری تا بتونی عیب را پیدا کنی در ظمن ببین که سیستم صوتی بصورت مستقیم است یا با سوئیچ

4. 16کاربر از sardarshams بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alishavrde (23rd October 2012),ASHKAN-NO (7th September 2012),bijanmoradi (30th April 2013),cabsool (7th September 2012),farhad1904 (8th September 2012),KIAN FAR (7th September 2012),M.Salehi  (7th January 2016),omeed_1355 (7th September 2012),pps2011 (3rd December 2012),rahman50 (7th September 2012),sajadnasirpor  (7th September 2012),SONY 3D (7th September 2012),sx222 (3rd December 2012),کرکره (14th January 2014),پروانه (7th January 2016),yashar_ataee (1st October 2013)

تشکر ها
    632
    996 سپاس از145 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط sardarshams Click here to enlarge
    سلام
    این که کاری ندارد یک دستگاه اهمتر دیجیتالی ارزان قیمت که قیمتش حدود 4000 تومان است که رنجی دارد که تا حداکثر 10 امپر را می تواند تحمل کند
    روش عیب یابی
    موقعی که ماشین خاموش است و سوئیچ در حالت بسته است برای بسته شدن کامل سوئیچ باید سوئیچ را بداخل فشار بدی بعد بچرخانی که در این حالت ساعت داخل ماشین هم خاموش میشود
    حالا قانتاق قطب + باطری را بردار و اهمتر را که در رنج 10 آمپر گذاشتی بصورت سری در مدار قرار بده به این صورت که پروب قرمز اهمتر به + باتری و پروب سیاه به کابلی که از باتری جدا کردی حالا اگر در این موقع جریانی مصرف بشود اهمتر نشان میدهد که برای فهمیدن اینکه در کدام قسمت مصرف میشود باید یکی یکی فیوز هر قسمت را در بیاری تا بتونی عیب را پیدا کنی در ظمن ببین که سیستم صوتی بصورت مستقیم است یا با سوئیچ
    ضمن تایید فرمایشات دوستمون.در ادامه جاهایی رو هم که همیشه برق مستقیم هست رو
    چک کنید.مثله رله دوبل رله فن دینام افتامت چراغ وبوق.

6. 8کاربر از cabsool بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alishavrde (23rd October 2012),bijanmoradi (30th April 2013),farhad1904 (8th September 2012),M.Salehi  (7th January 2016),omeed_1355 (7th September 2012),pps2011 (3rd December 2012),sx222 (3rd December 2012),پروانه (7th January 2016)

علایق
    ماوراءطبیعه
    شغل و حرفه
    تنظیم موتور
    تشکر ها
    1,531
    566 سپاس از60 پست

با سلام:لامپ صندوق عقب را حتما چک کنید.چند روز قبل خودم همچین مشکلی داشتم که باطری خالی میکرد.با فشار دادن میکروسوییچ لامپ خاموش نمیشد.موفق باشید.

8. 7کاربر از javadvelayati بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alishavrde (23rd October 2012),bijanmoradi (30th April 2013),cabsool (12th September 2012),M.Salehi  (7th January 2016),pps2011 (3rd December 2012),sx222 (3rd December 2012),پروانه (7th January 2016)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 4 از 1 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل خالی شدن شارژ باطری

درود

مدتی هست باطری پراید بنده دشارژ میشه و من شب تا صبح شارژ میکنم و خوب کار میکنه تا اینکه اگر شب تا روز بعد یعنی عصر روز بعد روشن نکنم یعنی حدود 24 ساعت بعد ، باطری بازم دشارژ میشه اولا" میخواستم بدونم که آیا این طبیعیه و باطری دیگه عمر مفیدش تموم شده و توضیح اینکه باطری اتمیک هست و حدود 2 سال پیش خریدم و بعدش طبق توصیه شما بنده سیم مثبت باطری رو از ماشین جدا کردم و یک لامپ 12 آمپر قرار دادم یعنی یک سر اون رو به سیمی که جدا کردم و سر دیگه به مثبت باطری وصل کردم اما دیدم که لامپ روشن شد و نور ضعیفی داره و وقتی در ماشین رو باز میکنم پر نور میشه آیا این نشانه ی برق دزدی هست یا بنده اشتباه امتحان کردم و طبیعیه ؟
    سپاس از همکاریتون

10. 4کاربر از parvizm بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

karim1350  (7th January 2016),M.Salehi  (7th January 2016),فتوحی (4th January 2016),پروانه (7th January 2016)

علایق
    الکترونیک- الکترو مکانیک
    شغل و حرفه
    تعمیر کار لوازم برقی خانگی،نمایندگی تعمیرمحصولات AEG وEV
    تشکر ها
    16,030
    23,086 سپاس از4,889 پست

Amo

خیر دوست عزیز
    وقتی درب ماشین رو باز میکنید لامپ سقف به مدار وارد میشه وواسه روشن شدن امپر میکشه که همین امر باعث پرنور ترشدن لامپ شما میشه
    واما :
    در کل بهتره به فکر باطری باشید
    اینطور که شما عنوان کردید باطری خرابه
    البته بهتره دینام رو هم بدید تست کنند
    موفق باشید

<<<< اعلام ادرس های جدید سایت>>>>
    <عضویت ویژه سایت با پرداخت آنلاین و فعال شدن آنی >

ONLY
    KIANSAT

نشان دوست نیکو آن است که خطای تو بپوشد و تو را پند دهد و رازت را آشکار نکند

12. 3کاربر از ASALAK بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

karim1350  (7th January 2016),M.Salehi  (7th January 2016),پروانه (7th January 2016)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل خالی شدن شارژ باطری

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط parvizm Click here to enlarge
    درود

مدتی هست باطری پراید بنده دشارژ میشه و من شب تا صبح شارژ میکنم و خوب کار میکنه تا اینکه اگر شب تا روز بعد یعنی عصر روز بعد روشن نکنم یعنی حدود 24 ساعت بعد ، باطری بازم دشارژ میشه اولا" میخواستم بدونم که آیا این طبیعیه و باطری دیگه عمر مفیدش تموم شده و توضیح اینکه باطری اتمیک هست و حدود 2 سال پیش خریدم و بعدش طبق توصیه شما بنده سیم مثبت باطری رو از ماشین جدا کردم و یک لامپ 12 آمپر قرار دادم یعنی یک سر اون رو به سیمی که جدا کردم و سر دیگه به مثبت باطری وصل کردم اما دیدم که لامپ روشن شد و نور ضعیفی داره و وقتی در ماشین رو باز میکنم پر نور میشه آیا این نشانه ی برق دزدی هست یا بنده اشتباه امتحان کردم و طبیعیه ؟
    سپاس از همکاریتون
    با سلام

دوست عزیز چند وقت پیش بنده هم دقیقا مشکل شما رو روی ماشین خودم دیدم
    من خودم با آمپر متر تست کردم وقتی ماشین خاموش بود مقداری جریان از آمپرمتر کشیده میشد که در حده 1.5 تا 2 آمپر بود
    این مساله غیر طبیعی هست و نشانه نشتی تو سیم کشی ماشین بود

حالا شما با لامپ تست کردید و دقیق مشخص نشده در حالت طبیعی باید جریان خیلی کمی تو اندازه میلی آمپر از باطری کشیده بشه اونم برای
    مصرف دزدگیر و ای سی یو که مقدار زیادی نباید باشه

خلاصه هر کی یه ایرادی رو ماشین گذاشت خرابی دینام خرابی باطری حتی خرابی ای سی یو ماشین
    تا اینکه بعد از چند روز گشتن و تست کردن متوجه شدم یک از سوکتهای زیر صندلی راننده که سرش آزاد بود و انداخته بودن کف ماشین

آب بارندگی اخیر تو ماشین نفوذ کرده بود نمد زیر کف پوش رطوبت رو جذب و مابین سوکت و کف ماشین اتصالی کرده بود رسوب سر سوکت
    باعث نشتی برق میشد که خدا رو شکر پیدا کردم و از بروز حوادث خطرناک جلوگیری شد

اکثرا تو این فصل که تو خیابونا و داخل ماشین خیس میشه تو ماشینهای استاندارد ایرانی چنین مشکلاتی پیش میاد
    این تجربه بنده بود خدمت شما عرض کردم

در ضمن آب اگه به سایر قسمتهای سیکشی ماشین هم بخوره و رسوب کنه می تونه باعث چنین مشکلاتی بشه

موفق باشید

14. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alihi53 (9th January 2016),ASALAK (7th January 2016),karim1350  (7th January 2016),mahdy112 (7th January 2016),پروانه (7th January 2016)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع