.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: سروصدای شدید لباسشویی پاکشومای 7 کیلویی هنگام خشک کردن لباسها

تشکر ها
    7
    67 سپاس از13 پست

سروصدای شدید لباسشویی پاکشومای 7 کیلویی هنگام خشک کردن لباسها

[IMG]http://www.**********/images/icons/icon1.png[/IMG] صدای شدید در موقع خشک کردن در لباسشویی پاکشوما 7 کیلویی

با سلام حضور شما دوست گرامی ماشین لباسشویی پاکشوما 7 کیلویی حدود 6 سال پیش خریدام ـ یک ماهی است مخصوصا در هنگام خشک کردن لباسها صداولرزش شدیدی پیدا کرده مثل خرد شدن یخ در مخلوط كن آبميوه گیری , وقتی بازش کردم زیر صفحه بزرگی که تسمه به ان وصل میشود مقداری ریزش اب دردو اثار زنگ زدگی پیدا کرده وبه تشخیص خودم بلبرینگ زیر این صفحه خراب میباشد ـ از شما استاد گرامی تقاضامندم که مرا راهنمایی کنید که ایا خودم در منزل میتوانم انرا تعویض ویا تعمیر کنم؟ به نمایندگی شهرمان اطلاع دادم گفت پنجاه هزار تومان خرج دارد. با تشكر وسپاسگزاری از لطف شما جوانرودی[IMG]http://www.**********/images/smilies/smilie_help.gif[/IMG]

2. 4کاربر از jawanroodi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aramjan (2nd September 2011),IRANIA (2nd January 2013),M.Salehi  (9th August 2011),reza_zolfi2005 (26th July 2011)

تشکر ها
    497
    720 سپاس از102 پست

مشکل سر و صدای شدید لباسشویی پاکشوما

با سلام

دوست عزیز باز و بسته کردن لباسشویی جهت تعویض بلبرینگ کار نسبتا وقتگیر و پر زحمتی است...از آن گذشته جا زدن بلبرینگ و کاسه نمد بنحوی که سالم جا بروند قلقهای خاص خود را دارد...سالم بیرون آوردن آبکش و غیره و غیره...دیگر بستگی به شم و استعداد فنی شما دارد که بتوانید یا نه...نمیگویم نمیشود یا در توان شما نیست ولی به نظر من با توجه به هزینه 50000 تومانی که گفتند بدهید همان نمایندگی تعمیر کند چون واقعا به دردسر و زحمتش نمیارزد...در هر حال بنده در خدمتم...اگر هم خواستید خودتان باز کنید و سوالی پیش آمد بنده در خدمت هستم جهت پاسخگویی...فقط یک نکته مهم...علامتگذاری را حین باز کردن فراموش نکنید...
    موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط imanpak : 29th June 2011 در ساعت 15:08
    [FONT=Impact][SIZE=6][/SIZE][/FONT]

4. 9کاربر از imanpak بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (17th September 2011),falla (25th November 2012),IRANIA (2nd January 2013),jawanroodi (11th July 2011),M.Salehi  (9th August 2011),pal-electronic (30th June 2011),reza_zolfi2005 (26th July 2011),slam (1st February 2012),TAHA1 (11th July 2011)

تشکر ها
    7
    67 سپاس از13 پست

با عرض سلام وتشکر . به نصیحت شما عمل کردم دادم یکی دیگر از دوستان تعمیرکارم 35000 تعمیرش کرد.گفت حدود یکی دوسال احتمالا کار بکند.اماچون محل قرارگیری بلبرینگها زنگزدگی پیدا کرده بعدا باید ابکش ان عوض شود .به هر حال از لطف وراهنمایی شما بسیار ممنونم. جوانرودی

6. 5کاربر از jawanroodi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

imanpak (11th July 2011),IRANIA (2nd January 2013),M.Salehi  (9th August 2011),reza_zolfi2005 (26th July 2011),TAHA1 (11th July 2011)

تشکر ها
    9,626
    5,205 سپاس از718 پست

سلام
    دوست عزيز شما بايد دقت ميكرديد كه ايالباسشويي تراز نصب هست يانه
    اگر تراز هم نباشد در زمان خشك كردن سروصداي زيادي ميكنه وشما ميتونستيد
    يكم روغن كاري ميكرديد شايد درست ميشد

8. 2کاربر از reza_zolfi2005 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (17th September 2011),IRANIA (2nd January 2013)

تشکر ها
    0
    7 سپاس از3 پست

با سلام خدمت دوستان مدتیه لباس شویی پاکشوما دارم که زمان روشن کردن فقط صفحه مانیتور جلو روشن میشه اما بعضی و قتها
    بعد از ۱۰ بار خاموش وروشن کردن یه بار کار میکنه
    ویا اصلا کار نمیکنه فقط صفحه دیجیتال روشن میشه اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

10. نمایش تمام تشکر های pampel در این پست:

IRANIA (2nd January 2013)

تشکر ها
    9
    46 سپاس از14 پست

دوست عزیز اون مشکل با پرگرم برنامه درست میشه

تشکر ها
    82
    800 سپاس از235 پست

پیش فرض پاسخ : سروصدای شدید لباسشویی پاکشومای 7 کیلویی هنگام خشک کردن لباسها

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط pampel Click here to enlarge
    با سلام خدمت دوستان مدتیه لباس شویی پاکشوما دارم که زمان روشن کردن فقط صفحه مانیتور جلو روشن میشه اما بعضی و قتها
    بعد از ۱۰ بار خاموش وروشن کردن یه بار کار میکنه
    ویا اصلا کار نمیکنه فقط صفحه دیجیتال روشن میشه اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

به احتمال قوی یا میکرو سویچ درست ارتباط بر قرار میکند یا برد الکتونیک ان مشکل دارد
    :621221_LaieA_011:

تشکر ها
    82
    800 سپاس از235 پست

پیش فرض پاسخ : سروصدای شدید لباسشویی پاکشومای 7 کیلویی هنگام خشک کردن لباسها

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط reza_zolfi2005 Click here to enlarge
    سلام
    دوست عزيز شما بايد دقت ميكرديد كه ايالباسشويي تراز نصب هست يانه
    اگر تراز هم نباشد در زمان خشك كردن سروصداي زيادي ميكنه وشما ميتونستيد
    يكم روغن كاري ميكرديد شايد درست ميشد
    خیر عزیزم قطعابلبرینگ وکاسه نمد ان خراب بوده وبا قیمتمناسبی تعمیر کرده دستش درد نکند فقط انشاالله لوازم خوب استفاده کرده باشد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع